Zapraszamy do zamieszczania wypowiedzi na temat tego, co lub kto nas w Elblągu cieszy, denerwuje, przeszkadza, zaskakuje, wkurza, irytuje, zachwyca, dołuje, oburza, frustruje. Komunikacja, służba zdrowia, administracja, policja, służby miejskie, telekomunikacja, media, ośrodki kultury, poczta, miejscy architekci i budowniczowie czekają na Twoją konstruktywną krytykę, genialne pomysły i niezastąpione rady. Gwarantujemy, że nikt Cię nie wysłucha, ale będziesz mógł zasnąć w poczuciu, że nie przepuściłeś okazji żeby spróbować naprawić świat, a przynajmniej tę jego cząstkę, w której na co dzień mieszkamy. Pamiętaj jednak, że wchodzisz na HP na własne ryzyko. Przed zamieszczeniem swojego wpisu zapoznaj się z treścią innych wypowiedzi i oceń, czy jesteś wystarczająco twardy/a żeby wytrzymać ewentualne ataki internetowych frustratów lub nawet rzeczową krytykę.
Idź do wątku: <---->
Akcja:  Lista wątkówNowy wątekSzukajZaloguj
dobry Neurolog -poszukiwany HELPwinking smiley
Wysłane przez: owidio (---.elblag.vectranet.pl)
Data: 09 sierpnia 2017 22:08

jak w temacie
Z góry dziękuję za każde sensowne infowinking smiley

Re: dobry Neurolog -poszukiwany HELPwinking smiley
Wysłane przez: Twój_stary (---.elblag.vectranet.pl)
Data: 10 sierpnia 2017 14:37

W pierwszej chwili przeczytałem "dobry Numerolog" grinning smiley

Re: dobry Neurolog -poszukiwany HELPwinking smiley
Wysłane przez: Miszkurka2000 (---.elblag.vectranet.pl)
Data: 11 sierpnia 2017 06:28

Neurolog w Sopocie w Krzywym Domku tam gdzie przyjmuje ortopeda Drewek. Wyleciało mi nazwisko z głowy.

Re: dobry Neurolog -poszukiwany HELPwinking smiley
Wysłane przez: owidio (---.elblag.vectranet.pl)
Data: 11 sierpnia 2017 19:44

Dzięki za info,choć nie ukrywam, że najlepiej byłoby najbliżej,czyli tu na miejscu...choć może w tym naszym Elblągu dobrych lekarzy już nie ma(???)

Re: dobry Neurolog -poszukiwany HELPwinking smiley
Wysłane przez: Eyo (---.centertel.pl)
Data: 26 sierpnia 2017 21:10

dr.Derenda na oddziale neurochirurgi szpitala wojewodzkiego,ale nie wiem czy ma prywatna praktyke.Mysle ze lepszego nie znajdziesz.



Szanowny Czytelniku, uprzejmie informujemy, że tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.
This forum powered by Phorum.