Poniedziałek 18-02-2019, imieniny Bernardety, Konstancji
 
Rek
Zapraszamy do zamieszczania wypowiedzi na temat tego, co lub kto nas w Elblągu cieszy, denerwuje, przeszkadza, zaskakuje, wkurza, irytuje, zachwyca, dołuje, oburza, frustruje. Komunikacja, służba zdrowia, administracja, policja, służby miejskie, telekomunikacja, media, ośrodki kultury, poczta, miejscy architekci i budowniczowie czekają na Twoją konstruktywną krytykę, genialne pomysły i niezastąpione rady. Gwarantujemy, że nikt Cię nie wysłucha, ale będziesz mógł zasnąć w poczuciu, że nie przepuściłeś okazji żeby spróbować naprawić świat, a przynajmniej tę jego cząstkę, w której na co dzień mieszkamy. Pamiętaj jednak, że wchodzisz na HP na własne ryzyko. Przed zamieszczeniem swojego wpisu zapoznaj się z treścią innych wypowiedzi i oceń, czy jesteś wystarczająco twardy/a żeby wytrzymać ewentualne ataki internetowych frustratów lub nawet rzeczową krytykę.
Idź do wątku: <---->
Akcja:  Lista wątkówNowy wątekSzukajZaloguj
Sciezka do Krasego Lasu...
Wysłane przez: Zbanowany (---.163.183.111.ipv4.supernova.orange.pl)
Data: 30 sierpień 2017 22:17

Jakis czas temu na portelu odtrabiono ze asfalt juz wylany... a tymczasem jest dzira na kilkaset metrow i co gorsze nic tam sie nie dzieje. Jak za PRL-u jeszce nie skonczono, a juz wstegi sie przecina. Kasy zabraklo? Pozostanie dziura?

Re: Sciezka do Krasego Lasu...
Wysłane przez: żabek (---.static.ip.netia.com.pl)
Data: 31 sierpień 2017 11:43

Będzie ścieżka, póki co nie minął oficjalny termin oddania tej budowy. Wylano asfalt i ludzie jeżdżą mając pretensje że nie zrobiono jej do końca. Cierpliwości. Na wysokości ulicy Kruczkowskiego jest znak koniec drogi rowerowej i żadnych wstęg nie było.

Re: Sciezka do Krasego Lasu...
Wysłane przez: JASNOŚĆ (82.160.24.---)
Data: 31 sierpień 2017 13:19

Zbanowany, nie opijaliśmy jeszcze tego odcinka robót to dla tego tak*****owo się tam jeździ. Jak się opije to na bank będzie lepiej grinning smiley

http://republika.pl/blog_lz_148059/5315617/tr/jasnosc2011.jpghttp://republika.pl/blog_lz_148059/5315617/tr/troll_mini.jpg


Podwładny powinien przed obliczem przełożonego mieć wygląd lichy i durnowaty, tak by swoim pojmowaniem sprawy nie peszyć przełożonego.

Żałosny starcze, pieniaczu, pamiętaj że tacy jak ty żyją krócej

Re: Sciezka do Krasego Lasu...
Wysłane przez: Dinaeel (---.elblag.vectranet.pl)
Data: 31 sierpień 2017 21:30

Przy Iwaszkiewicza odbijasz w prawo i jedziesz leśną ;] Pewnie jeszcze trochę im zajmie wylanie reszty, a mijanie się tam z samochodami nie należy do przyjemnych.

"Aby dowiedzieć się kto naprawdę Tobą rządzi, sprawdź po prostu kogo nie wolno Ci krytykować" - Voltaire

Re: Sciezka do Krasego Lasu...
Wysłane przez: Zbanowany (---.163.183.238.ipv4.supernova.orange.pl)
Data: 01 wrzesień 2017 18:09

żabek Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> Będzie ścieżka, póki co nie minął oficjalny termin
> oddania tej budowy. Wylano asfalt i ludzie jeżdżą
> mając pretensje że nie zrobiono jej do końca.
> Cierpliwości. Na wysokości ulicy Kruczkowskiego
> jest znak koniec drogi rowerowej i żadnych wstęg
> nie było.


Nic bym nie pisal gdyby tam sie cos dzialo. Od 3 tygdni nie widac postepow anie pracujacych. Na Elblaskichportalach byly juz zdjecia i info o wylanym asfalcie....

Re: Sciezka do Krasego Lasu...
Wysłane przez: Twój_stary (---.elblag.vectranet.pl)
Data: 03 wrzesień 2017 15:54

[www.radiozet.pl] o elbląskich ścieżkach rowerowych grinning smileyZmieniany 1 raz/y. Ostatnio 2017-09-03 15:54 przez Twój_stary.Szanowny Czytelniku, uprzejmie informujemy, że tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.
This forum powered by Phorum.