Zapraszamy do zamieszczania wypowiedzi na temat tego, co lub kto nas w Elblągu cieszy, denerwuje, przeszkadza, zaskakuje, wkurza, irytuje, zachwyca, dołuje, oburza, frustruje. Komunikacja, służba zdrowia, administracja, policja, służby miejskie, telekomunikacja, media, ośrodki kultury, poczta, miejscy architekci i budowniczowie czekają na Twoją konstruktywną krytykę, genialne pomysły i niezastąpione rady. Gwarantujemy, że nikt Cię nie wysłucha, ale będziesz mógł zasnąć w poczuciu, że nie przepuściłeś okazji żeby spróbować naprawić świat, a przynajmniej tę jego cząstkę, w której na co dzień mieszkamy. Pamiętaj jednak, że wchodzisz na HP na własne ryzyko. Przed zamieszczeniem swojego wpisu zapoznaj się z treścią innych wypowiedzi i oceń, czy jesteś wystarczająco twardy/a żeby wytrzymać ewentualne ataki internetowych frustratów lub nawet rzeczową krytykę.
Idź do wątku: <---->
Akcja:  Lista wątkówNowy wątekSzukajZaloguj
wykończenie mieszkania
Wysłane przez: tomasz.p (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 08 września 2017 11:33

Temat juz byl ale wątek ktory znalazłem z przed kilku laty.
Może macie jakąs sprawdzoną firmę/ekipę remontowo wykończeniową którą moglibyście szczerze polecic.
Chodzi o wszelkie prace tj polozenie paneli, kafelek, przeniesienie gniazdek oraz odplywu wody w kuchni, podwieszenie sufitu. Czyli jak widac kogos kto wykonuje kompleksowo te wszystki uslugi.
Dziekuję za odpowiedzi.

Re: wykończenie mieszkania
Wysłane przez: yoe (---.elblag.vectranet.pl)
Data: 12 września 2017 09:56

Gruby temat smiling smiley

Re: wykończenie mieszkania
Wysłane przez: andziaaa993 (80.51.238.---)
Data: 02 października 2017 17:55

polecam PATRYKA PRACUJE W FIRMIE BUDOWLANEJ POWIEDZ ZE POLECA GO PANI Z GRONOWA G. MASZ TEL 665335430

Re: wykończenie mieszkania
Wysłane przez: dexter74 (---.47.127.182.ipv4.supernova.orange.pl)
Data: 02 października 2017 21:50

Priv

Re: wykończenie mieszkania
Wysłane przez: Aviater (---.centertel.pl)
Data: 27 sierpnia 2018 10:07

Możecie tu podrzucić jakiś kontakt? Szukam kogoś, kto zrobi mi sufit podwieszany...

Re: wykończenie mieszkania
Wysłane przez: Eg527 (---.elblag.vectranet.pl)
Data: 28 sierpnia 2018 23:42

Wysłałem Ci na priv namiar do sprawdzonej ekipy.

Re: wykończenie mieszkania
Wysłane przez: Aviater (---.centertel.pl)
Data: 30 sierpnia 2018 09:30

O ja, nie spodziewałem się takiej szybkiej reakcji, dzięki!

Re: wykończenie mieszkania
Wysłane przez: Aviater (---.gigainternet.pl)
Data: 07 września 2018 16:20

a ja szukam kogoś od łazienek. Przede wszystkim chodzi mi o fliozwanie itp. Interesuje mnei Kraków i okolice. Kogo możecie polecić

Re: wykończenie mieszkania
Wysłane przez: mariakrasuck (---.zenmate.com)
Data: 08 listopada 2018 15:58

To bedzie droga impreza...



Szanowny Czytelniku, uprzejmie informujemy, że tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.
This forum powered by Phorum.