Niedziela 17-02-2019, imieniny Aleksego, Zbigniewa
 
Rek
Zapraszamy do zamieszczania wypowiedzi na temat tego, co lub kto nas w Elblągu cieszy, denerwuje, przeszkadza, zaskakuje, wkurza, irytuje, zachwyca, dołuje, oburza, frustruje. Komunikacja, służba zdrowia, administracja, policja, służby miejskie, telekomunikacja, media, ośrodki kultury, poczta, miejscy architekci i budowniczowie czekają na Twoją konstruktywną krytykę, genialne pomysły i niezastąpione rady. Gwarantujemy, że nikt Cię nie wysłucha, ale będziesz mógł zasnąć w poczuciu, że nie przepuściłeś okazji żeby spróbować naprawić świat, a przynajmniej tę jego cząstkę, w której na co dzień mieszkamy. Pamiętaj jednak, że wchodzisz na HP na własne ryzyko. Przed zamieszczeniem swojego wpisu zapoznaj się z treścią innych wypowiedzi i oceń, czy jesteś wystarczająco twardy/a żeby wytrzymać ewentualne ataki internetowych frustratów lub nawet rzeczową krytykę.
Idź do wątku: <---->
Akcja:  Lista wątkówNowy wątekSzukajZaloguj
Elegancka, a jednocześnie domowa SłodKAWA
Wysłane przez: JASNOŚĆ (---.play-internet.pl)
Data: 08 październik 2017 18:19

Byłem, widziałem i szczerze powiem nie polecam. Jeśli już okienko na zmywak jest to powinno być raczej zamknięte, obsługa może i miła ale doświadczenia w zawodzie to nie ma, sporo trzeba by jeszcze poprawić jak w domu to tam się nie czułem.

http://republika.pl/blog_lz_148059/5315617/tr/jasnosc2011.jpghttp://republika.pl/blog_lz_148059/5315617/tr/troll_mini.jpg


Podwładny powinien przed obliczem przełożonego mieć wygląd lichy i durnowaty, tak by swoim pojmowaniem sprawy nie peszyć przełożonego.

Żałosny starcze, pieniaczu, pamiętaj że tacy jak ty żyją krócej

Re: Elegancka, a jednocześnie domowa SłodKAWA
Wysłane przez: SAMURAJ msciciel (---.146.43.23.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl)
Data: 05 listopad 2017 17:36

W domu robi się mocniejszą kawę grinning smiley

SAMURAJ cripple bastard always on right side



Szanowny Czytelniku, uprzejmie informujemy, że tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.
This forum powered by Phorum.