Zapraszamy do zamieszczania wypowiedzi na temat tego, co lub kto nas w Elblągu cieszy, denerwuje, przeszkadza, zaskakuje, wkurza, irytuje, zachwyca, dołuje, oburza, frustruje. Komunikacja, służba zdrowia, administracja, policja, służby miejskie, telekomunikacja, media, ośrodki kultury, poczta, miejscy architekci i budowniczowie czekają na Twoją konstruktywną krytykę, genialne pomysły i niezastąpione rady. Gwarantujemy, że nikt Cię nie wysłucha, ale będziesz mógł zasnąć w poczuciu, że nie przepuściłeś okazji żeby spróbować naprawić świat, a przynajmniej tę jego cząstkę, w której na co dzień mieszkamy. Pamiętaj jednak, że wchodzisz na HP na własne ryzyko. Przed zamieszczeniem swojego wpisu zapoznaj się z treścią innych wypowiedzi i oceń, czy jesteś wystarczająco twardy/a żeby wytrzymać ewentualne ataki internetowych frustratów lub nawet rzeczową krytykę.
Idź do wątku: <---->
Akcja:  Lista wątkówNowy wątekSzukajZaloguj
Specjalista od trądziku poszukiwany
Wysłane przez: Bobson (---.elblag.vectranet.pl)
Data: 05 grudnia 2017 20:25

Cześć.Moje 14 letnie dziecko boryka się z trądzikiem.Czy możecie polecić dobrego lekarza dermatologa z Elbląga,który pomoże uporać się z problemem?

Re: Specjalista od trądziku poszukiwany
Wysłane przez: Sandman (91.241.5.---)
Data: 06 grudnia 2017 10:33

Przede wszystkim trzeba zastosować odpowiednią dietę. Zero słodyczy oraz tłustych potraw. Stres ma też niebagatelny (negatywny) na to wpływ:/
Miejmy nadzieję, że po wieku dorastania TO minie...
Są leki, które skutecznie leczą, lecz są b. silne i niestety nie obojętne dla np. wątroby, dlatego trzeba robić za każdym razem badania. Samo leczenie trwa ok. 6 m-cy.
Spróbuj do "uderzyć" dr Jacka Perlińskiego, przychodnia na ul. Elizy Orzeszkowej 13
Ewentualnie dr. Alicja Maksymiuk kiedyś przyjmowała w el-der-med (trzeba byłoby sprawdzić).



Zmieniany 1 raz/y. Ostatnio 2017-12-06 10:35 przez Sandman.

Re: Specjalista od trądziku poszukiwany
Wysłane przez: HansHans (---.dip0.t-ipconnect.de)
Data: 06 grudnia 2017 16:13

Polecam mocno lek "Izotek"od dermatologa na receptę. Miałem w młodości potężnie obfity trądzik przez wiele lat i nic mi nie pomagało. Setki maści, okładów, itd, i wszystko na nic. Dopiero po izoteku (lek dosutny) trądzik zaczął w końcu znikać. Nie wiem tylko czy można go przyjmować w wieku 14 lat. Ja miałem 16 lub 17 kiedy go brałem. Lek ma nieprzyjemne skutki uboczne, ale NAPRAWDĘ DZIAŁA!!

Re: Specjalista od trądziku poszukiwany
Wysłane przez: lenax38 (---.connect.netcom.no)
Data: 05 lutego 2018 13:37

klinika Medeta, maja nowatorka technologie usuwania tradziku, polecam



Szanowny Czytelniku, uprzejmie informujemy, że tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.
This forum powered by Phorum.