Zapraszamy do zamieszczania wypowiedzi na temat tego, co lub kto nas w Elblągu cieszy, denerwuje, przeszkadza, zaskakuje, wkurza, irytuje, zachwyca, dołuje, oburza, frustruje. Komunikacja, służba zdrowia, administracja, policja, służby miejskie, telekomunikacja, media, ośrodki kultury, poczta, miejscy architekci i budowniczowie czekają na Twoją konstruktywną krytykę, genialne pomysły i niezastąpione rady. Gwarantujemy, że nikt Cię nie wysłucha, ale będziesz mógł zasnąć w poczuciu, że nie przepuściłeś okazji żeby spróbować naprawić świat, a przynajmniej tę jego cząstkę, w której na co dzień mieszkamy. Pamiętaj jednak, że wchodzisz na HP na własne ryzyko. Przed zamieszczeniem swojego wpisu zapoznaj się z treścią innych wypowiedzi i oceń, czy jesteś wystarczająco twardy/a żeby wytrzymać ewentualne ataki internetowych frustratów lub nawet rzeczową krytykę.
Idź do wątku: <---->
Akcja:  Lista wątkówNowy wątekSzukajZaloguj
Kto tym ludział dał prawo jazdy i ile worków ziemniaków za nie dali ?
Wysłane przez: JASNOŚĆ (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 28 grudnia 2017 17:15

Po tym co dzisiaj przeżyłem na mieście stwierdzam że każdy użyszkodnik drogi, pieszy i kierowca do 60 roku życie powinien regularnie co 5 lat zdawać egzamin ze znajomości przepisów ruchu drogowego i robić sobie badania słuchu i wzroku a po 60 roku obligatoryjnie takie badania co roku !
Nie rozumiem ludzi którzy ewidentnie mają kłopoty ze zdrowiem (aparat słuchowy w uchu + mocne okulary) wsiadają za kółko. Gdyby nie moje dobre wychowanie to wyjął bym tego starego pryka z auta natrzaskał po ryju i zrobił mu siarę przed wnuczkami bo nie dość że zabił by siebie przez swoją nieuwagę to jeszcze wnuczęta by ucierpiały a ten stary***** jeszcze do mnie z ryjem wyskakuje dopiero mu rura zmiękła jak zaproponowałem że policja chętnie rozstrzygnie kto miał racje...

http://republika.pl/blog_lz_148059/5315617/tr/jasnosc2011.jpghttp://republika.pl/blog_lz_148059/5315617/tr/troll_mini.jpg


Podwładny powinien przed obliczem przełożonego mieć wygląd lichy i durnowaty, tak by swoim pojmowaniem sprawy nie peszyć przełożonego.

Żałosny starcze, pieniaczu, pamiętaj że tacy jak ty żyją krócej

Re: Kto tym ludział dał prawo jazdy i ile worków ziemniaków za nie dali ?
Wysłane przez: fo-tel (---.adsl.inetia.pl)
Data: 28 grudnia 2017 21:43

Jasność, wyluzuj smiling smiley. Mam nadzieję, że wszystko dobrze się skończyło. Ja miałem jazdę z 40 latkiem (facetem naprawdę), który jeździł jak baran. Se la vie. Pozdrawiam smiling smiley

Re: Kto tym ludział dał prawo jazdy i ile worków ziemniaków za nie dali ?
Wysłane przez: paralamentarzista (---.centertel.pl)
Data: 29 grudnia 2017 15:52

sadze ,
ze w europie lepiej rozwiazano uzyskanie licencje pilota niz produkcja ze zwyklym prawkiem ,
gdzie brak poszanowania , tudziez kierowanie jakby motorówki
http://www.tapeciarnia.pl/tapety/srednie/tapeta-samochod-lamborghini-huracan-w-grafice-3d-rozbryzguje-wode.jpg

Re: Kto tym ludział dał prawo jazdy i ile worków ziemniaków za nie dali ?
Wysłane przez: paralamentarzista (---.centertel.pl)
Data: 29 grudnia 2017 15:53

oczywiscie na awiacje jest drozej, ale wiecej spokoju .

http://cdn.natemat.pl/0f95f6b6e991790c762089fc39ac4013,780,0,0,0.jpg

choc poczatki byly takie ze kazdy mogl latac na przyslowiowych drzwiach od stodoly do pastwiska
co przez to latalo sie byle jak
http://g2.forsal.pl/p/_wspolne/pliki/1010000/1010114-kobieta-pilot.jpg

Re: Kto tym ludział dał prawo jazdy i ile worków ziemniaków za nie dali ?
Wysłane przez: paralamentarzista (---.centertel.pl)
Data: 29 grudnia 2017 16:00

jeszcze w skandynawii moze narobili auto wiaduktow z Roller coaster'a ,
ale maja mandaty z zarobkow.

[www.wykop.pl]

Jak juz ktos chce byc zmotoryzowanym to dobrze , ze u nas wprowadzili prawo jazdy probne na 2 lata , niech se jezdza nawet na lezaco, byle nie robili wypadkow . jesli nie szprycuje sie to niech wsiada i jedzie po kursie .
A nie ze jak przeszedl wszystkie odznaki jak w harcerstwie to juz moze pruc na haju.
Wtedy ktos kto przed 2 rokiem nowego prawka straci nalezaloby dac oplaty za papier,
adekwatnie do kosztow wozu ktorym sie chce poruszac.
Moze nie jednorazowo , ale z mozliwoscia splacania przez miesiace . ile to juz do dywagacji

Re: Kto tym ludział dał prawo jazdy i ile worków ziemniaków za nie dali ?
Wysłane przez: nemesis (157.25.97.---)
Data: 29 grudnia 2017 16:53

ja również mam wrażenie że duża część kierowców to prawo jazdy od księdza po kolędzie dostali... same mohery kapeluszniki 65 +, to albo wjedzie na rondo wymuszając, albo na czerwonym, albo po prostu przed maskę się pcha na pasach...
Policja powinna przy wykroczeniach przez starszych kierowców z automatu kierować ich na badania, bo na prawdę to co wywijają to przechodzi ludzkie pojęcie, oni patrzą przez przednią szybę i gówno widzą co się dzieje dookoła a i przez przednią też za dużo nie widzą...
Co do młodych kierowców okres testowy jest dobry pod warunkiem że będą jeździć a nie zrobili prawko tylko po to aby mieć.

Re: Kto tym ludział dał prawo jazdy i ile worków ziemniaków za nie dali ?
Wysłane przez: HansHans (---.dip0.t-ipconnect.de)
Data: 29 grudnia 2017 23:22

Okres próbny po uzyskaniu prawa jazdy łatwo obejść.... wystarczy włożyć plastik na odpowiedni czas do szuflady i potem wyjąć jako pełnoprawny kierowca, bez limitów, itd.

Re: Kto tym ludział dał prawo jazdy i ile worków ziemniaków za nie dali ?
Wysłane przez: daxx (---.elblag.vectranet.pl)
Data: 04 stycznia 2018 15:57

HansHans Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> Okres próbny po uzyskaniu prawa jazdy łatwo
> obejść.... wystarczy włożyć plastik na odpowiedni
> czas do szuflady i potem wyjąć jako pełnoprawny
> kierowca, bez limitów, itd.

Dokładnie. Prawo jazdy zrobiłem w 1997r. Samochód kupiłem w 2004r. W międzyczasie siedziałem 2-3 razy za kółkiem. Kupując w 2004 roku samochód dostałem zniżki na OC bo byłem "starym kierowcą".

Re: Kto tym ludział dał prawo jazdy i ile worków ziemniaków za nie dali ?
Wysłane przez: HansHans (---.dip0.t-ipconnect.de)
Data: 06 stycznia 2018 23:32

Tak, to jest dokładnie przykład na bezsensowność takich rozwiązań smiling smiley



Szanowny Czytelniku, uprzejmie informujemy, że tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.
This forum powered by Phorum.