Sobota 20-04-2019, imieniny Czesława, Agnieszki
 
Zapraszamy do zamieszczania wypowiedzi na temat tego, co lub kto nas w Elblągu cieszy, denerwuje, przeszkadza, zaskakuje, wkurza, irytuje, zachwyca, dołuje, oburza, frustruje. Komunikacja, służba zdrowia, administracja, policja, służby miejskie, telekomunikacja, media, ośrodki kultury, poczta, miejscy architekci i budowniczowie czekają na Twoją konstruktywną krytykę, genialne pomysły i niezastąpione rady. Gwarantujemy, że nikt Cię nie wysłucha, ale będziesz mógł zasnąć w poczuciu, że nie przepuściłeś okazji żeby spróbować naprawić świat, a przynajmniej tę jego cząstkę, w której na co dzień mieszkamy. Pamiętaj jednak, że wchodzisz na HP na własne ryzyko. Przed zamieszczeniem swojego wpisu zapoznaj się z treścią innych wypowiedzi i oceń, czy jesteś wystarczająco twardy/a żeby wytrzymać ewentualne ataki internetowych frustratów lub nawet rzeczową krytykę.
Idź do wątku: <---->
Akcja:  Lista wątkówNowy wątekSzukajZaloguj
Porady przy zakładaniu firmy
Wysłane przez: Margo (---.ssp.dialog.net.pl)
Data: 25 styczeń 2018 14:05

Macie jakieś porady do osoby, która zakłada własną działalność gospodarczą. Jakieś pomoce internetowe itp.

Re: Porady przy zakładaniu firmy
Wysłane przez: JASNOŚĆ (82.160.24.---)
Data: 25 styczeń 2018 16:09

Wydaje mi się że w urzędzie pracy powinieneś uzyskać jakąś pomoc.

http://republika.pl/blog_lz_148059/5315617/tr/jasnosc2011.jpghttp://republika.pl/blog_lz_148059/5315617/tr/troll_mini.jpg


Podwładny powinien przed obliczem przełożonego mieć wygląd lichy i durnowaty, tak by swoim pojmowaniem sprawy nie peszyć przełożonego.

Żałosny starcze, pieniaczu, pamiętaj że tacy jak ty żyją krócej

Re: Porady przy zakładaniu firmy
Wysłane przez: fo-tel (---.adsl.inetia.pl)
Data: 25 styczeń 2018 16:44


Re: Porady przy zakładaniu firmy
Wysłane przez: yoe (---.free.aero2.net.pl)
Data: 26 styczeń 2018 15:05

Mnie pomogło [dekret.elblag.pl]

Re: Porady przy zakładaniu firmy
Wysłane przez: Margo (---.e-wro.net.pl)
Data: 30 styczeń 2018 11:26

Nie przepadam za bardzo za urzędami. Na porady jeszcze poczekam jak coś smiling smiley. We własnym zakresie znalazłam kalkulator firm, który oblicza koszta biura rachunkowego, stworzenia strony internetowej i jej promocji poprzez pozycjonowanie oraz Adwords. Znajduję się pod adresem: [kalkulatordlafirm.pl]

Re: Porady przy zakładaniu firmy
Wysłane przez: tomek bedn (---.dynamic.chello.pl)
Data: 19 marzec 2018 08:56

wybierz się do jakiegoś biura rachunkowego. poznaj koszta prowadzenia samej firmy. podatki. Bardzo często zaczynamy bez dobrej kalkulacji zysków i kosztów. Inwestujemy kasę, a na koniec dziwimy się, że trzeba dokładać do firmy. Nie wiem jakie macie biura, ale ja poszedłem na samym starcie do [www.koflublin.pl], pomogli w wyborze rodzaju działalności.

Re: Porady przy zakładaniu firmy
Wysłane przez: Dinaeel (---.elblag.vectranet.pl)
Data: 19 marzec 2018 13:14

Reklama pozycjonująca?

"Aby dowiedzieć się kto naprawdę Tobą rządzi, sprawdź po prostu kogo nie wolno Ci krytykować" - VoltaireSzanowny Czytelniku, uprzejmie informujemy, że tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.
This forum powered by Phorum.