Zapraszamy do zamieszczania wypowiedzi na temat tego, co lub kto nas w Elblągu cieszy, denerwuje, przeszkadza, zaskakuje, wkurza, irytuje, zachwyca, dołuje, oburza, frustruje. Komunikacja, służba zdrowia, administracja, policja, służby miejskie, telekomunikacja, media, ośrodki kultury, poczta, miejscy architekci i budowniczowie czekają na Twoją konstruktywną krytykę, genialne pomysły i niezastąpione rady. Gwarantujemy, że nikt Cię nie wysłucha, ale będziesz mógł zasnąć w poczuciu, że nie przepuściłeś okazji żeby spróbować naprawić świat, a przynajmniej tę jego cząstkę, w której na co dzień mieszkamy. Pamiętaj jednak, że wchodzisz na HP na własne ryzyko. Przed zamieszczeniem swojego wpisu zapoznaj się z treścią innych wypowiedzi i oceń, czy jesteś wystarczająco twardy/a żeby wytrzymać ewentualne ataki internetowych frustratów lub nawet rzeczową krytykę.
Idź do wątku: <---->
Akcja:  Lista wątkówNowy wątekSzukajZaloguj
Tani nocleg / hotel w Elblągu.
Wysłane przez: BozenkaBad (---.adsl.inetia.pl)
Data: 07 marca 2018 12:31

Witam. Mieszkamy w Elblągu od kilku miesięcy. Planujemy zaprosić licznie rodzinę na święta + weekend. Mamy już prawie wszystko zaplanowane, ale pojawił się kłopot. Nie damy rady w naszym mieszkaniu komfortowo przenocować wszystkich gości. Czy możecie polecić mi jakieś miesjsce - najlepiej tani hotel, bo noclegownia moze nie spełniac standartów. Ważne żeby było tam czysto, ładnie i niedrogo i najlepiej z osobna łazienką. Kuchnia nie jest potrzebna - stołować będziemy się u nassmiling smiley Najważniejsze, by mozna było się komfortowo przespać i aby miejsce było w okolicach centrum. Moze ktoś juz korzystał z takich usług. Sprawdzałam trochę w sieci, ale wolałabym dostać prawdziwe porady a nie reklamy internetowe. Liczę na Waszą pomoc. Pozdrawiam. Bozena.

Re: Tani nocleg / hotel w Elblągu.
Wysłane przez: mat (---.146.33.189.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl)
Data: 07 marca 2018 13:24


Re: Tani nocleg / hotel w Elblągu.
Wysłane przez: BozenkaBad (---.adsl.inetia.pl)
Data: 07 marca 2018 14:54

Dziękuję mat. Widziałam ich w sieci. Potrzebuję 2-3 pokoje dla 6 osób. Granica cenowa 100 - 150 pln za pokój. Cenowo i na fotkach Geminidom wygląda to dobrze. Ale czy korzystałeś z ich usług?

Re: Tani nocleg / hotel w Elblągu.
Wysłane przez: yoe (---.elblag.vectranet.pl)
Data: 07 marca 2018 21:13

[placesmap.net]
[tropki.com]
[www.booking.com]
Z tego co słyszałem ok 40 pln od osoby



Zmieniany 2 raz/y. Ostatnio 2018-03-07 21:15 przez yoe.

Re: Tani nocleg / hotel w Elblągu.
Wysłane przez: mat (---.146.35.46.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl)
Data: 08 marca 2018 07:55

tak, ale raz, moi goście, ok

Re: Tani nocleg / hotel w Elblągu.
Wysłane przez: BozenkaBad (---.adsl.inetia.pl)
Data: 08 marca 2018 14:21

Dziękuję za odpowiedzi. Dzisiaj już byłam w Gemini które polecał mat i jest w porządku, więcej nie potrzebuję. Ale nic jeszcze nie rezerwowałam, bo czekam na inne miejsca od Was. Dzis jeszcze lub jutro odwiedzę propozycję noclegu od yoe. Jeśli jeszcze ktoś ma jakieś dobre miejsca to proszę o informację, dl amnie ważne są Wasze sprawdzone opinie, a nie reklamy w sieci. Dziękuje raz jeszcze za podpowiedzi. Pozdrawiam. Bozena.



Szanowny Czytelniku, uprzejmie informujemy, że tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.
This forum powered by Phorum.