Sobota 20-04-2019, imieniny Czesława, Agnieszki
 
Zapraszamy do zamieszczania wypowiedzi na temat tego, co lub kto nas w Elblągu cieszy, denerwuje, przeszkadza, zaskakuje, wkurza, irytuje, zachwyca, dołuje, oburza, frustruje. Komunikacja, służba zdrowia, administracja, policja, służby miejskie, telekomunikacja, media, ośrodki kultury, poczta, miejscy architekci i budowniczowie czekają na Twoją konstruktywną krytykę, genialne pomysły i niezastąpione rady. Gwarantujemy, że nikt Cię nie wysłucha, ale będziesz mógł zasnąć w poczuciu, że nie przepuściłeś okazji żeby spróbować naprawić świat, a przynajmniej tę jego cząstkę, w której na co dzień mieszkamy. Pamiętaj jednak, że wchodzisz na HP na własne ryzyko. Przed zamieszczeniem swojego wpisu zapoznaj się z treścią innych wypowiedzi i oceń, czy jesteś wystarczająco twardy/a żeby wytrzymać ewentualne ataki internetowych frustratów lub nawet rzeczową krytykę.
Idź do wątku: <---->
Akcja:  Lista wątkówNowy wątekSzukajZaloguj
Nudy
Wysłane przez: bonifacy (---.elblag.vectranet.pl)
Data: 26 marzec 2018 09:24

Witam,jest nowy tydzień,nowy dzień godz 9.22 a tu żadnych nowych wiadomości na elbląskich stronach...masakra czy tu naprawdę nic się nie dzieje czy to miasto jest tak nudne czy poprostu nasi dziennikarze i redaktorzy jeszcze śpią????confused smileyconfused smileyconfused smiley

Re: Nudy
Wysłane przez: fo-tel (---.adsl.inetia.pl)
Data: 26 marzec 2018 12:34

To jest Elbląg. Tu nie ma wiadomości, jeszcze o tym nie wiesz?

Re: Nudy
Wysłane przez: daxx (---.elblag.vectranet.pl)
Data: 08 kwiecień 2018 10:39

Na konkurencyjne portale nie wchodzę, bo się przyzwyczaiłem do naszego kochanego portelu ale faktycznie niewiele się na tej stronie dzieje. Artykuły są dodawane o różnych porach, czasem coś wieczorem przeczytam a za 10 minut żona się pyta, czy czytałem o czymś tam. Okazuje się, że nie widziałem tego artykułu, a powinienem.

Tu pytanie do Admina, czy jest różnica między mobilną wersją a wersją na komputery stacjonarne? ze 2 lata temu często się mi to zdarzało, teraz głównie przez komórkę przeglądam, nie mam porównania.

Re: Nudy
Wysłane przez: bonifacy (---.elblag.vectranet.pl)
Data: 08 kwiecień 2018 13:57

naszym elbląskim reporterom chyba nie chce się zbieraż wiadomości bo to co pokazuje nam truso tv jest bardzo bardzo mierne...vectra była beznadziejna ale truso tv biję ją na głowę...czy tu nie ma naprawde o czym pisać i co pokazać????Kilka dni świątecznych a wiadomości tv trwają zaledwie kilka minut...dno totalne...

Re: Nudy
Wysłane przez: admin (Moderator)
Data: 08 kwiecień 2018 23:49

daxx Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> Tu pytanie do Admina, czy jest różnica między
> mobilną wersją a wersją na komputery stacjonarne?
> ze 2 lata temu często się mi to zdarzało, teraz
> głównie przez komórkę przeglądam, nie mam
> porównania.

Wiadomości są te same, sposób prezentacji inny. W wersji mobilnej żeby dotrzeć do tych mniej ważnych informacji prezentowanych w prawej kolumnie, trzeba wejść w konkretny dział. Na głównej stronie ich nie ma.Szanowny Czytelniku, uprzejmie informujemy, że tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.
This forum powered by Phorum.