Zapraszamy do zamieszczania wypowiedzi na temat tego, co lub kto nas w Elblągu cieszy, denerwuje, przeszkadza, zaskakuje, wkurza, irytuje, zachwyca, dołuje, oburza, frustruje. Komunikacja, służba zdrowia, administracja, policja, służby miejskie, telekomunikacja, media, ośrodki kultury, poczta, miejscy architekci i budowniczowie czekają na Twoją konstruktywną krytykę, genialne pomysły i niezastąpione rady. Gwarantujemy, że nikt Cię nie wysłucha, ale będziesz mógł zasnąć w poczuciu, że nie przepuściłeś okazji żeby spróbować naprawić świat, a przynajmniej tę jego cząstkę, w której na co dzień mieszkamy. Pamiętaj jednak, że wchodzisz na HP na własne ryzyko. Przed zamieszczeniem swojego wpisu zapoznaj się z treścią innych wypowiedzi i oceń, czy jesteś wystarczająco twardy/a żeby wytrzymać ewentualne ataki internetowych frustratów lub nawet rzeczową krytykę.
Idź do wątku: <---->
Akcja:  Lista wątkówNowy wątekSzukajZaloguj
Tabletki na odchudzanie
Wysłane przez: tarzan90 (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 21 kwietnia 2018 14:05

Witam,

Od pewnego czasu mam problem z zrzuceniem wagi. Udawało mi się na różnego rodzaju tabletkach, dietach cud itp jednak ostanio czytałem na blogach o spirulinie, kwasie hialurynowym o tabletkach jako suplement diety [sklep.spirulina.pl] od razu zaznaczam że nie mam zamiaru tego reklamować itp. Po prostu chcę zapytać czy ktoś korzystał i przyniosło to jakiekolwiek efekty. Na lepiej wymienić się numerami telefonów abym poznał wiarygodność danej osoby. Bo na forach i innych stronach internetowych nie wierzę w opinie pod produktami. Moim zdaniem są one robione przez markietingowców.

Re: Tabletki na odchudzanie
Wysłane przez: JASNOŚĆ (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 22 kwietnia 2018 21:31

wiek, waga, wzrost podaj na priv to może coś ci polecę

http://republika.pl/blog_lz_148059/5315617/tr/jasnosc2011.jpghttp://republika.pl/blog_lz_148059/5315617/tr/troll_mini.jpg


Podwładny powinien przed obliczem przełożonego mieć wygląd lichy i durnowaty, tak by swoim pojmowaniem sprawy nie peszyć przełożonego.

Żałosny starcze, pieniaczu, pamiętaj że tacy jak ty żyją krócej

Re: Tabletki na odchudzanie
Wysłane przez: SCREAM (---.elblag.vectranet.pl)
Data: 24 kwietnia 2018 11:12

Nie mysl , ze takie cos Ci pomoze...
nawet waląc t3 , clenbuterol , gh, yohę to wymagana jest dieta.. chyba ze wezmiesz dnp to tu nie trzeba ale to jest trucizna... ogolnie jesli nei chcesz brać nic ( a te sklepowe to strata kasy) to wskocz na dietę białkową... zeby wejsc w tzw ketozę... jak chcesz o cos podpytac to tu masz mojego fesja.. zapasowe konto bo na głownym mam jeszcze kilka dni bana na pisanie ;p [www.facebook.com] .. a tu masz moj fanpage.. po nim trafisz na moją stronę www gdzie masz sporo moich artykułów o gubieniu wagi ( redukcji ) [www.facebook.com]

.
.
.
.
.
[www.facebook.com]

Re: Tabletki na odchudzanie
Wysłane przez: lenax38 (---.connect.netcom.no)
Data: 18 czerwca 2018 15:14

Polecam shake Allevo, przez 2 tygodnie tylko shake, pozniej zamienic jeden shake na posilek.... od konca lutego do dnia dzisiejszego 15 kg mniej, poza tym dodaj do tego vit D3 i K2 i po bólu. Bez cwiczen i głodowki, oczywiscie bez cukru. Pozdrawiam

Re: Tabletki na odchudzanie
Wysłane przez: SCREAM (---.elblag.vectranet.pl)
Data: 19 czerwca 2018 10:57

a cenowo placi się jak za zboże .. rownei dobrze mozna sobie jesc same mięso i nie trzeba się głodzic..... wyjdzie taniej a efekt o niebo lepszy...

.
.
.
.
.
[www.facebook.com]

Re: Tabletki na odchudzanie
Wysłane przez: żabek (---.static.ip.netia.com.pl)
Data: 19 czerwca 2018 11:16

Tylko jakie mięso, pod jaką postacią, chyba tylko gotowane bez smażenia no do tego rozumiem że nic poza warzywami, żadnego chleba przekąsek no i białka pod postacią mleka twarogów. I to pozwoli schudnąć?

Re: Tabletki na odchudzanie
Wysłane przez: JASNOŚĆ (82.160.24.---)
Data: 19 czerwca 2018 16:06

wy****ć z diety, przetwory mączne, cukier, napoje gazowane (nawet wodę) i waga spada. Odradzam branie wszystkich tych wynalazków na bazie amfetaminy gówno ryje banie okrutnie, waga spada ale w głowie las vegas się robi łącznie z myślami samobójczymi.

http://republika.pl/blog_lz_148059/5315617/tr/jasnosc2011.jpghttp://republika.pl/blog_lz_148059/5315617/tr/troll_mini.jpg


Podwładny powinien przed obliczem przełożonego mieć wygląd lichy i durnowaty, tak by swoim pojmowaniem sprawy nie peszyć przełożonego.

Żałosny starcze, pieniaczu, pamiętaj że tacy jak ty żyją krócej

Re: Tabletki na odchudzanie
Wysłane przez: wulika (---.unregistered.net.exatel.pl)
Data: 20 czerwca 2018 12:11

Należy stawiać w pierwszej kolejności na zbilansowaną dietę a tabletki i suplementy traktować jako dodatek smiling smiley

Re: Tabletki na odchudzanie
Wysłane przez: żabek (---.static.ip.netia.com.pl)
Data: 21 czerwca 2018 11:29

Tylko chemia, żadna dieta, żadne ćwiczenia tylko chemia i to najlepiej z nielegalnego żródła, wtedy można jeść co się chce i pić alkohol a organizm i tak chudnie. Koniecznie wspomagacze. I ostatnia rada, już dziś zapisać się do lekarza specjalisty bo kolejki są duże a konsultacje lekarskie potrzebne aby ratować organizm o ile będzie co ratować.

Re: Tabletki na odchudzanie
Wysłane przez: rusikus (---.elblag.vectranet.pl)
Data: 21 czerwca 2018 17:16

post dr. Dąbrowskiej i wszystko jasne smiling smiley

https://blog.slowianskibestiariusz.pl/wp-content/uploads/2016/03/ko%C5%82owr%C3%B3t-300x300.png

Re: Tabletki na odchudzanie
Wysłane przez: SCREAM (---.play-internet.pl)
Data: 29 czerwca 2018 14:08

żabek Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> Tylko jakie mięso, pod jaką postacią, chyba tylko
> gotowane bez smażenia no do tego rozumiem że nic
> poza warzywami, żadnego chleba przekąsek no i
> białka pod postacią mleka twarogów. I to pozwoli
> schudnąć?

Żabek , mozesz gotowane ale i smazone na oleju.. tylko trzeba to wliczyć w kalorykę.. jedząc bialko wchodzi sie w ketozę.. warzywa w małej ilosci mozna dodac.. chleb wiadomo ze nie bo to węglowodany

.
.
.
.
.
[www.facebook.com]

Re: Tabletki na odchudzanie
Wysłane przez: valetudo_el (---.elblag.vectranet.pl)
Data: 31 lipca 2018 13:56

Ostatnio głośno jest o owocach goji podobno można schudnąć po nich i działają przeciwrakowo [slimbecia.blogspot.com]

Re: Tabletki na odchudzanie
Wysłane przez: Paulineczka7 (---.146.14.37.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl)
Data: 13 grudnia 2018 16:10

Cześć Wam,

Zaczynam przygotowania pod postanowienie noworoczne i chciałabym dopiąć swoją redukcję na TIP-TOP. Byłam już na konsultacjach u dietetyka, mam rozpisany jadłospis. Karnet na siłownię - kupię w styczniu, ale teraz kluczowe pytanie o suplementy diet. Z jakich korzystaliście i Wam realnie pomogły? Nie chcę wyrzucać pieniędzy w błotu.

Znalazłam taki ranking: [wtabletkach.pl], ale zastanawiam się czy on jest realny? Czy faktycznie można z czegoś takiego czerpać i wierzyć? Będę wdzięczna za opinie i sugestie.

Pozdrawiam,
Paulina

Re: Tabletki na odchudzanie
Wysłane przez: buc (---.elblag.vectranet.pl)
Data: 13 grudnia 2018 20:28

Masz super przygotowanie, wiedz suplementy nawet karnet masz kupić w styczniu i wszystko od nowego roku. Powiem Ci jak się potoczy. karnet o ile kupisz to w połowie stycznia, po dwóch wyjściach na siłownię pomyslisz, że jednak Tobie wystarczy dieta bo przecież 75 % sukcesu to dieta a ćwiczenia to tylko dodatek. W okolicach 20 Twój plan ulegnie zmianom, że weźmiesz się na serio od 1 lutego bo ciężko z dietą tak nagle się przestawić. Po 1 lutego i jednym wyjściu na siłkę pomyślisz że suplementy wystarczą. Ale już 1 marca będzie tak jak było 1 grudnia. Nie życzę Ci tego ale im więcej pisania tym mniej robienia czegoś w kierunku ciała. Sama wiedza to mało. Potrzeba dużo siły woli, dużo determinacji, czasem człowiek obieca sobie że odpuści ale musi dać jeszcze kroczek. Ciężka droga przed Tobą ale jak zaczynasz wyjeżdżać z suplementami to nie wróże sukcesu. Suplementy owszem ale nie na etapie nawet nie początkującej. Przede wszystkim zmień nastawienie.

Re: Tabletki na odchudzanie
Wysłane przez: JASNOŚĆ (82.160.24.---)
Data: 13 grudnia 2018 21:41

Paulina a ile ty ważysz że podejmujesz takie kroki ?
Wzrost/waga/wiek ?
Suplementy diety są ważne ale jak masz dobrze zbilansowaną dietę to ja wiem czy suplementy są aż tak potrzebne? grunt to silna wola i samozaparcie (nie mylić z zaparciami)
Trzymam kciuki za twój sukces. Walcz bo zawsze warto powalczyć o siebie!

http://republika.pl/blog_lz_148059/5315617/tr/jasnosc2011.jpghttp://republika.pl/blog_lz_148059/5315617/tr/troll_mini.jpg


Podwładny powinien przed obliczem przełożonego mieć wygląd lichy i durnowaty, tak by swoim pojmowaniem sprawy nie peszyć przełożonego.

Żałosny starcze, pieniaczu, pamiętaj że tacy jak ty żyją krócej

Re: Tabletki na odchudzanie
Wysłane przez: żabek (---.static.ip.netia.com.pl)
Data: 14 grudnia 2018 09:12

paulineczko sterydy weź lepiej, tkanka tłuszczowa się zmniejszy przy jednoczesnym wzroście tkanki mięściowej i nie koniecznie trzeba ćwiczyć, po co się męczyć

Re: Tabletki na odchudzanie
Wysłane przez: SCREAM (---.elblag.vectranet.pl)
Data: 16 grudnia 2018 18:40

haah ze niby na koksie nie trzeba ćwiczyć ? moze jeszcze nie trzeba trzymać wg Ciebie diety ?hot smileyhot smiley
Paulineczka7 wszyskie legalne spalacze mozesz wywalic do kosza.. to sciema..
nie kupuje sie tych sklepowych.. a tak czy siak nawet na spalaczach wymagana jest dieta.. chyba ze to DNP.. to jedyny wyjątek.. jest tez metformina blokująca wchłanianie węgli..

.
.
.
.
.
[www.facebook.com]

Re: Tabletki na odchudzanie
Wysłane przez: żabek (---.elblag.vectranet.pl)
Data: 16 grudnia 2018 23:20

Pisałem to z ironią. Śmieszy mnie, że ktoś kto dopiero przymierza się do ćwiczeń ale jeszcze nie ma nawet stroju już szuka środków. Znam wiele osób, które po pojawieniu się pierwszych kropel potu powiedziały że to nie dla mnie.

Re: Tabletki na odchudzanie
Wysłane przez: anita.maciak (---.toya.net.pl)
Data: 08 lutego 2019 11:01

hej, jeśli mówimy o suplementach to sprawdzcie na początku ich skład, jeśli czegoś nie znacie to zgooglujcie. Większośc z tych produktów nawet nie ma prawa zadziałać. Nie ma tam żadnej substacji czynnej, tylko cukry i wypełniacze (zreszta to się tyczy nie tylko w sumplementach diety ale środkach na przeziębienie, na poprawę cery, na włosy itd) . Jesli już się bawić w odchudzanie z środkami wspomagającymi to polecam coś co działa. Swego czasu też miałam problem z nadprogramowymi kilogramami i wybrałam Adipex Long o przedłużonym uwalnianiu fenterminy. Przyspiesza metabolizm i tłumi apetyt przez większość dnia przez co wcale nie myśli sie o jedzeniu i podjadaniu tongue sticking out smiley Dzięki czemu dodatkowe kilogramy znikają w dosyć widoczny sposób. Warto dodatkowo dołozyć jakąś aktywnośc fizyczną, nawet małą: spacery, rower, basen... jak chcecie się dowiedzieć więcej: ''.phorum_html_encode('agataliszka1@o2.pl').'', www.centrumfigury.byethost14.com, powodzenia i pozdrawiam

Re: Tabletki na odchudzanie
Wysłane przez: buc (---.static.ip.netia.com.pl)
Data: 08 lutego 2019 11:41

Paulineczka, jest luty a jak tam Twoje osiągnięcia noworocznego postanowienia? Masz już karnet smiling smileyhot smiley



Szanowny Czytelniku, uprzejmie informujemy, że tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.
This forum powered by Phorum.