Środa 14-11-2018, imieniny Emila, Wawrzyńca

Rek
Zapraszamy do zamieszczania wypowiedzi na temat tego, co lub kto nas w Elblągu cieszy, denerwuje, przeszkadza, zaskakuje, wkurza, irytuje, zachwyca, dołuje, oburza, frustruje. Komunikacja, służba zdrowia, administracja, policja, służby miejskie, telekomunikacja, media, ośrodki kultury, poczta, miejscy architekci i budowniczowie czekają na Twoją konstruktywną krytykę, genialne pomysły i niezastąpione rady. Gwarantujemy, że nikt Cię nie wysłucha, ale będziesz mógł zasnąć w poczuciu, że nie przepuściłeś okazji żeby spróbować naprawić świat, a przynajmniej tę jego cząstkę, w której na co dzień mieszkamy. Pamiętaj jednak, że wchodzisz na HP na własne ryzyko. Przed zamieszczeniem swojego wpisu zapoznaj się z treścią innych wypowiedzi i oceń, czy jesteś wystarczająco twardy/a żeby wytrzymać ewentualne ataki internetowych frustratów lub nawet rzeczową krytykę.
Idź do wątku: <---->
Akcja:  Lista wątkówNowy wątekSzukajZaloguj
Tabletki na odchudzanie
Wysłane przez: tarzan90 (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 21 kwiecień 2018 14:05

Witam,

Od pewnego czasu mam problem z zrzuceniem wagi. Udawało mi się na różnego rodzaju tabletkach, dietach cud itp jednak ostanio czytałem na blogach o spirulinie, kwasie hialurynowym o tabletkach jako suplement diety [sklep.spirulina.pl] od razu zaznaczam że nie mam zamiaru tego reklamować itp. Po prostu chcę zapytać czy ktoś korzystał i przyniosło to jakiekolwiek efekty. Na lepiej wymienić się numerami telefonów abym poznał wiarygodność danej osoby. Bo na forach i innych stronach internetowych nie wierzę w opinie pod produktami. Moim zdaniem są one robione przez markietingowców.

Re: Tabletki na odchudzanie
Wysłane przez: JASNOŚĆ (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 22 kwiecień 2018 21:31

wiek, waga, wzrost podaj na priv to może coś ci polecę

http://republika.pl/blog_lz_148059/5315617/tr/jasnosc2011.jpghttp://republika.pl/blog_lz_148059/5315617/tr/troll_mini.jpg

Podwładny powinien przed obliczem przełożonego mieć wygląd lichy i durnowaty, tak by swoim pojmowaniem sprawy nie peszyć przełożonego.

Żałosny starcze, pieniaczu, pamiętaj że tacy jak ty żyją krócej

Wysłane przez: SCREAM (---.elblag.vectranet.pl)
Data: 24 kwiecień 2018 11:12

Nie mysl , ze takie cos Ci pomoze...
nawet waląc t3 , clenbuterol , gh, yohę to wymagana jest dieta.. chyba ze wezmiesz dnp to tu nie trzeba ale to jest trucizna... ogolnie jesli nei chcesz brać nic ( a te sklepowe to strata kasy) to wskocz na dietę białkową... zeby wejsc w tzw ketozę... jak chcesz o cos podpytac to tu masz mojego fesja.. zapasowe konto bo na głownym mam jeszcze kilka dni bana na pisanie ;p [www.facebook.com] .. a tu masz moj fanpage.. po nim trafisz na moją stronę www gdzie masz sporo moich artykułów o gubieniu wagi ( redukcji ) [www.facebook.com]

Wysłane przez: lenax38 (---.connect.netcom.no)
Data: 18 czerwiec 2018 15:14

Polecam shake Allevo, przez 2 tygodnie tylko shake, pozniej zamienic jeden shake na posilek.... od konca lutego do dnia dzisiejszego 15 kg mniej, poza tym dodaj do tego vit D3 i K2 i po bólu. Bez cwiczen i głodowki, oczywiscie bez cukru. Pozdrawiam

Wysłane przez: SCREAM (---.elblag.vectranet.pl)
Data: 19 czerwiec 2018 10:57

a cenowo placi się jak za zboże .. rownei dobrze mozna sobie jesc same mięso i nie trzeba się głodzic..... wyjdzie taniej a efekt o niebo lepszy...

Wysłane przez: żabek (---.static.ip.netia.com.pl)
Data: 19 czerwiec 2018 11:16

Tylko jakie mięso, pod jaką postacią, chyba tylko gotowane bez smażenia no do tego rozumiem że nic poza warzywami, żadnego chleba przekąsek no i białka pod postacią mleka twarogów. I to pozwoli schudnąć?

Wysłane przez: JASNOŚĆ (82.160.24.---)
Data: 19 czerwiec 2018 16:06

wy****ć z diety, przetwory mączne, cukier, napoje gazowane (nawet wodę) i waga spada. Odradzam branie wszystkich tych wynalazków na bazie amfetaminy gówno ryje banie okrutnie, waga spada ale w głowie las vegas się robi łącznie z myślami samobójczymi.

http://republika.pl/blog_lz_148059/5315617/tr/jasnosc2011.jpghttp://republika.pl/blog_lz_148059/5315617/tr/troll_mini.jpg

Podwładny powinien przed obliczem przełożonego mieć wygląd lichy i durnowaty, tak by swoim pojmowaniem sprawy nie peszyć przełożonego.

Żałosny starcze, pieniaczu, pamiętaj że tacy jak ty żyją krócej

Wysłane przez: wulika (---.unregistered.net.exatel.pl)
Data: 20 czerwiec 2018 12:11

Należy stawiać w pierwszej kolejności na zbilansowaną dietę a tabletki i suplementy traktować jako dodatek smiling smiley

Wysłane przez: żabek (---.static.ip.netia.com.pl)
Data: 21 czerwiec 2018 11:29

Tylko chemia, żadna dieta, żadne ćwiczenia tylko chemia i to najlepiej z nielegalnego żródła, wtedy można jeść co się chce i pić alkohol a organizm i tak chudnie. Koniecznie wspomagacze. I ostatnia rada, już dziś zapisać się do lekarza specjalisty bo kolejki są duże a konsultacje lekarskie potrzebne aby ratować organizm o ile będzie co ratować.

Wysłane przez: rusikus (---.elblag.vectranet.pl)
Data: 21 czerwiec 2018 17:16

post dr. Dąbrowskiej i wszystko jasne smiling smiley

https://encrypted-tbn2.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcTwu9hml8vvPam3s56n8WggysG0kfSabtCFufc6_zj2avDBdR_ZqQ

Uczciwość i Sprawiedliwość Ponad Wszystko!

Wysłane przez: SCREAM (---.play-internet.pl)
Data: 29 czerwiec 2018 14:08

żabek Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> Tylko jakie mięso, pod jaką postacią, chyba tylko
> gotowane bez smażenia no do tego rozumiem że nic
> poza warzywami, żadnego chleba przekąsek no i
> białka pod postacią mleka twarogów. I to pozwoli
> schudnąć?

Żabek , mozesz gotowane ale i smazone na oleju.. tylko trzeba to wliczyć w kalorykę.. jedząc bialko wchodzi sie w ketozę.. warzywa w małej ilosci mozna dodac.. chleb wiadomo ze nie bo to węglowodany

Wysłane przez: valetudo_el (---.elblag.vectranet.pl)
Data: 31 lipiec 2018 13:56

Ostatnio głośno jest o owocach goji podobno można schudnąć po nich i działają przeciwrakowo [slimbecia.blogspot.com]

Szanowny Czytelniku, uprzejmie informujemy, że tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.
This forum powered by Phorum.