Wtorek 26-03-2019, imieniny Emanuela, Teodora
 
Rek
Zapraszamy do zamieszczania wypowiedzi na temat tego, co lub kto nas w Elblągu cieszy, denerwuje, przeszkadza, zaskakuje, wkurza, irytuje, zachwyca, dołuje, oburza, frustruje. Komunikacja, służba zdrowia, administracja, policja, służby miejskie, telekomunikacja, media, ośrodki kultury, poczta, miejscy architekci i budowniczowie czekają na Twoją konstruktywną krytykę, genialne pomysły i niezastąpione rady. Gwarantujemy, że nikt Cię nie wysłucha, ale będziesz mógł zasnąć w poczuciu, że nie przepuściłeś okazji żeby spróbować naprawić świat, a przynajmniej tę jego cząstkę, w której na co dzień mieszkamy. Pamiętaj jednak, że wchodzisz na HP na własne ryzyko. Przed zamieszczeniem swojego wpisu zapoznaj się z treścią innych wypowiedzi i oceń, czy jesteś wystarczająco twardy/a żeby wytrzymać ewentualne ataki internetowych frustratów lub nawet rzeczową krytykę.
Idź do wątku: <---->
Akcja:  Lista wątkówNowy wątekSzukajZaloguj
Odzież robocza.
Wysłane przez: Margo (---.ssp.dialog.net.pl)
Data: 23 sierpień 2018 11:57

Witam poszukuję dobrej odzieży roboczej do gabinetu kosmetycznego. Jeśli macie jakieś polecenia do firm do dajcie znać. Ja póki co osobiście znalazłem tylko jedną dobrą ofertę na [atest.net.pl] . Może wiecie coś na temat tej firmy?

Re: Odzież robocza.
Wysłane przez: sever (---.dynamic.mm.pl)
Data: 02 grudzień 2018 23:54

Ja odzież kupuję w street-shop.pl i jestem zadowolony z oferty tego sklepuSzanowny Czytelniku, uprzejmie informujemy, że tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.
This forum powered by Phorum.