Niedziela 24-03-2019, imieniny Marka, Katarzyny
 
Rek
Zapraszamy do zamieszczania wypowiedzi na temat tego, co lub kto nas w Elblągu cieszy, denerwuje, przeszkadza, zaskakuje, wkurza, irytuje, zachwyca, dołuje, oburza, frustruje. Komunikacja, służba zdrowia, administracja, policja, służby miejskie, telekomunikacja, media, ośrodki kultury, poczta, miejscy architekci i budowniczowie czekają na Twoją konstruktywną krytykę, genialne pomysły i niezastąpione rady. Gwarantujemy, że nikt Cię nie wysłucha, ale będziesz mógł zasnąć w poczuciu, że nie przepuściłeś okazji żeby spróbować naprawić świat, a przynajmniej tę jego cząstkę, w której na co dzień mieszkamy. Pamiętaj jednak, że wchodzisz na HP na własne ryzyko. Przed zamieszczeniem swojego wpisu zapoznaj się z treścią innych wypowiedzi i oceń, czy jesteś wystarczająco twardy/a żeby wytrzymać ewentualne ataki internetowych frustratów lub nawet rzeczową krytykę.
Idź do wątku: <---->
Akcja:  Lista wątkówNowy wątekSzukajZaloguj
Janusze na basenie Dolinka
Wysłane przez: Bobson (---.elblag.vectranet.pl)
Data: 03 wrzesień 2018 20:38

Typowego polskiego Janusza wyobrażamy sobie jako mężczyznę w średnim wieku,z wąsem, z brzuchem,jeżdżącego wysłużonym samochodem.Ale pozory,jak to w przysłowiu , mylą: "Dolinkowy"Janusz wygląda zupełnie inaczej.Po czym więc go poznać?Oto parę wskazówek:
-Janusz swój drogi samochód parkuje przy samym wejściu,gdyby mógł wjechałby do środka.
-Janusz przychodzi sam,może i ma dzieci,ale zostawia je w domu, tu by tylko przeszkadzały.
-Janusz przebiera się przy szafkach,przebieralnie są dobre dla bab.
-Janusz brzydzi się kąpielówkami,to jest wymysł gejów i lewaków.Według niego strój na basen dla prawdziwego mężczyzny to nieokreslonego koloru slipy lub inna bielizna(np.sportowa) z gumką szeroką na 5cm.Oczywiście slipy są "markowe",co według Janusza w pełni usprawiedliwia ich użycie.
-"Dolinkowy" Janusz nie umie pływać,albo pływa bardzo słabo i dlatego porusza się wyłącznie między saunami a jaccuzzi,gdzie spędza długie godziny.
-Janusz nie rozumie,że do saun na "Dolince" mogą wejść dzieci i głośno narzeka,że nie może się publicznie obnażyć:"daleko nam do Finlandii".
-w saunie fińskiej Janusz wyjmuje butelkę jakiejś berbeluchy i bez pytanie innych o zdanie wylewa ja na kamienie.Janusz nie wie,że w regulaminie CRW jest zapis o zakazie zakazie używania substancji chemicznych, tym mydła i szamponów poza strefą pryszniców",ponieważ nigdy nie przeczytał żadnego regulaminu.

Re: Janusze na basenie Dolinka
Wysłane przez: JASNOŚĆ (82.160.24.---)
Data: 06 wrzesień 2018 21:53

grinning smileyhot smiley

http://republika.pl/blog_lz_148059/5315617/tr/jasnosc2011.jpghttp://republika.pl/blog_lz_148059/5315617/tr/troll_mini.jpg


Podwładny powinien przed obliczem przełożonego mieć wygląd lichy i durnowaty, tak by swoim pojmowaniem sprawy nie peszyć przełożonego.

Żałosny starcze, pieniaczu, pamiętaj że tacy jak ty żyją krócejSzanowny Czytelniku, uprzejmie informujemy, że tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.
This forum powered by Phorum.