Niedziela 20-01-2019, imieniny Fabiana, Sebastiana
 
Rek
Zapraszamy do zamieszczania wypowiedzi na temat tego, co lub kto nas w Elblągu cieszy, denerwuje, przeszkadza, zaskakuje, wkurza, irytuje, zachwyca, dołuje, oburza, frustruje. Komunikacja, służba zdrowia, administracja, policja, służby miejskie, telekomunikacja, media, ośrodki kultury, poczta, miejscy architekci i budowniczowie czekają na Twoją konstruktywną krytykę, genialne pomysły i niezastąpione rady. Gwarantujemy, że nikt Cię nie wysłucha, ale będziesz mógł zasnąć w poczuciu, że nie przepuściłeś okazji żeby spróbować naprawić świat, a przynajmniej tę jego cząstkę, w której na co dzień mieszkamy. Pamiętaj jednak, że wchodzisz na HP na własne ryzyko. Przed zamieszczeniem swojego wpisu zapoznaj się z treścią innych wypowiedzi i oceń, czy jesteś wystarczająco twardy/a żeby wytrzymać ewentualne ataki internetowych frustratów lub nawet rzeczową krytykę.
Idź do wątku: <---->
Akcja:  Lista wątkówNowy wątekSzukajZaloguj
Sylwester poza Elblągiem
Wysłane przez: daga (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 03 październik 2018 06:23

Hej!

Czy ktoś z Was wybiera się może na Sylwestra poza Elbląg? Mam na myśli w szczególności południe Polski? Zostały 2 miesiące do nowego roku i zastanawiam się czy w tym roku nie wybyć gdzieś dalej, na kilka dni. Coś możecie polecić w górach? Najlepiej Tatry lub Beskidy. Mam upatrzone kilka miejsc ale nie chcę ich publikować żeby komuś nie zasugerować odpowiedzi smiling smiley

Re: Sylwester poza Elblągiem
Wysłane przez: daga (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 17 październik 2018 16:55

Serio? Nikt nie wybiera się poza Elbląg na Sylwestra? LUDZIE! Mamy XXI wiek! smiling smiley Nie ma co siedzieć przed telewizorem...

Re: Sylwester poza Elblągiem
Wysłane przez: HansHans (---.dynamic.qsc.de)
Data: 17 październik 2018 19:49

Tak, wybieram się na sylwka poza Elbląg. Ja będę na sylwestra w Monachium. Przyjedziesz? winking smiley

Re: Sylwester poza Elblągiem
Wysłane przez: JASNOŚĆ (---.play-internet.pl)
Data: 17 październik 2018 22:43

Myślałem żeby spędzić sylwestra w Bieszczadach, wejść na Tarnicę czy inne bardziej uczęszczane miejsce, o północy, popatrzeć na zasypane połoniny zadumać się nad życiem, tym co było i tym co będzie, zejść na doł wsiąść w auto i popędzić przed siebie ale się dowiedziałem od zaprzyjaźnionych miejscowych bieszczadersów że w sylwestra to na Tarnicę są pielgrzymki, Połonina Caryńska, Wetlińska, bukowe Berdo oblegane więc jak szukasz ciszy i spokoju to tam nie znajdziesz.

http://republika.pl/blog_lz_148059/5315617/tr/jasnosc2011.jpghttp://republika.pl/blog_lz_148059/5315617/tr/troll_mini.jpg


Podwładny powinien przed obliczem przełożonego mieć wygląd lichy i durnowaty, tak by swoim pojmowaniem sprawy nie peszyć przełożonego.

Żałosny starcze, pieniaczu, pamiętaj że tacy jak ty żyją krócej

Re: Sylwester poza Elblągiem
Wysłane przez: sylwiao (---.airmax.pl)
Data: 31 grudzień 2018 15:25

Na sylwestra wybieram się po raz pierwszy w polskie Tatry i z tego co mówili znajomi nie będę żałować, na [spotcameras.com] można zobaczyć wiele miejsc na spędzenie sylwestra.

Re: Sylwester poza Elblągiem
Wysłane przez: Zbanowany (---.163.169.97.ipv4.supernova.orange.pl)
Data: 01 styczeń 2019 16:20

Ponoc wody zabraklo w Zakopanem jak wszyscy zaczeli sie "odswiezac" przed sylewstrowa impreza grinning smileySzanowny Czytelniku, uprzejmie informujemy, że tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.
This forum powered by Phorum.