Niedziela 16-12-2018, imieniny Albiny, Zdzisława
 
Rek
Zapraszamy do zamieszczania wypowiedzi na temat tego, co lub kto nas w Elblągu cieszy, denerwuje, przeszkadza, zaskakuje, wkurza, irytuje, zachwyca, dołuje, oburza, frustruje. Komunikacja, służba zdrowia, administracja, policja, służby miejskie, telekomunikacja, media, ośrodki kultury, poczta, miejscy architekci i budowniczowie czekają na Twoją konstruktywną krytykę, genialne pomysły i niezastąpione rady. Gwarantujemy, że nikt Cię nie wysłucha, ale będziesz mógł zasnąć w poczuciu, że nie przepuściłeś okazji żeby spróbować naprawić świat, a przynajmniej tę jego cząstkę, w której na co dzień mieszkamy. Pamiętaj jednak, że wchodzisz na HP na własne ryzyko. Przed zamieszczeniem swojego wpisu zapoznaj się z treścią innych wypowiedzi i oceń, czy jesteś wystarczająco twardy/a żeby wytrzymać ewentualne ataki internetowych frustratów lub nawet rzeczową krytykę.
Idź do wątku: <---->
Akcja:  Lista wątkówNowy wątekSzukajZaloguj
Dobry gazownik/fachowiec LPG
Wysłane przez: ptasior (---.dynamic.mm.pl)
Data: 18 listopad 2018 21:33

Cześć, czy możecie polecić mi jakiegoś dobrego gazownika z Elbląga, który ogarnie temat wymiany listwy wtryskiwaczy w instalacji Landi Renzo niekoniecznie na montowaną w standardzie listwę firmy MED ale na coś tańszego np. Barracuda?

Re: Dobry gazownik/fachowiec LPG
Wysłane przez: Eld (---.multi.internet.cyfrowypolsat.pl)
Data: 19 listopad 2018 07:35

Jak masz kompa, interfejs za 30 pln i 2 sprawne rece, ogarniesz wszystko sam. Zapewne o Barracudzie czytałeś na www.lpg-forum.pl oraz Omegas reader. Najwięcej zabawy jest ze strojeniem ale Omegas Reader załatwia sprawę perfekcyjnie.

Re: Dobry gazownik/fachowiec LPG
Wysłane przez: ptasior (37.109.33.---)
Data: 19 listopad 2018 10:19

Sam nie ogarne takich tematów. Dzwonilem do jednego gazownika i zasugerowal mi., ze do Landi Renzo (to nie jest omegas) to tylko MED albo matrixy.

Eld Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> Jak masz kompa, interfejs za 30 pln i 2 sprawne
> rece, ogarniesz wszystko sam. Zapewne o
> Barracudzie czytałeś na www.lpg-forum.pl oraz
> Omegas reader. Najwięcej zabawy jest ze strojeniem
> ale Omegas Reader załatwia sprawę perfekcyjnie.

Re: Dobry gazownik/fachowiec LPG
Wysłane przez: Eld (---.multi.internet.cyfrowypolsat.pl)
Data: 19 listopad 2018 11:08

Landirenzo to między innymi Omegas. Barracuda na tym chodzi, ale wszystko zalezy od sterownika. Jesli dedykowany do konkretnego auta to będzie problem. Jakbyś sprawdził oznaczenia na kompie lpg i podal markę samochodu byłoby łatwiej cos doradzic. W nowe MED-y sie nie pchaj bo ich jakość to dramat na poziomie valteków.Szanowny Czytelniku, uprzejmie informujemy, że tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.
This forum powered by Phorum.