Zapraszamy do zamieszczania wypowiedzi na temat tego, co lub kto nas w Elblągu cieszy, denerwuje, przeszkadza, zaskakuje, wkurza, irytuje, zachwyca, dołuje, oburza, frustruje. Komunikacja, służba zdrowia, administracja, policja, służby miejskie, telekomunikacja, media, ośrodki kultury, poczta, miejscy architekci i budowniczowie czekają na Twoją konstruktywną krytykę, genialne pomysły i niezastąpione rady. Gwarantujemy, że nikt Cię nie wysłucha, ale będziesz mógł zasnąć w poczuciu, że nie przepuściłeś okazji żeby spróbować naprawić świat, a przynajmniej tę jego cząstkę, w której na co dzień mieszkamy. Pamiętaj jednak, że wchodzisz na HP na własne ryzyko. Przed zamieszczeniem swojego wpisu zapoznaj się z treścią innych wypowiedzi i oceń, czy jesteś wystarczająco twardy/a żeby wytrzymać ewentualne ataki internetowych frustratów lub nawet rzeczową krytykę.
Idź do wątku: <---->
Akcja:  Lista wątkówNowy wątekSzukajZaloguj
Idź do strony: <--12
Bieżąca strona: 2 z 2
Re: Opisz Elbląg w trzech słowach.
Wysłane przez: bonifacy (---.elblag.vectranet.pl)
Data: 01 grudnia 2018 21:05

skoro żyjemy w wolnej polsce to po kiego nie siedzisz w tej polsce tylko wozisz dupe po świecie???skoro żyjemy w wolnym kraju to wolno mi mówić co mi się podoba lub nie a nie podoba mi się jak jeden debil czyt kibol-bandyta z drugim wychwalają jakąś tam olimpie czy coś w tym stylu.

Re: Opisz Elbląg w trzech słowach.
Wysłane przez: żabek (---.elblag.vectranet.pl)
Data: 01 grudnia 2018 21:08

narzekasz i hejtujesz i tyle zamiast pochwalać ze komuś się cś chce, byleś na zachodzie? widziałeś podejście? nie? szkoda, bo może wartościowy jesteś a zostało tylko narzekanie.

Re: Opisz Elbląg w trzech słowach.
Wysłane przez: Zbanowany (---.163.188.81.ipv4.supernova.orange.pl)
Data: 01 grudnia 2018 22:41

daxx Napisał(a):
-------------------------------------------------------

"Starówka" wywołuje
> uśmiech zażenowania na turystach.
>


A ja rozmawialem kiedys z krakowainka i w dodatku po Architekturze krajobrazu wiec jakis zmysl estetyczny ma. Starówka jej sie podobala.



Zmieniany 1 raz/y. Ostatnio 2018-12-01 22:42 przez Zbanowany.

Re: Opisz Elbląg w trzech słowach.
Wysłane przez: JASNOŚĆ (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 02 grudnia 2018 00:44

Każdy kto był na Szczecińskiej starówce złego słowa o naszej nie powie grinning smiley

http://republika.pl/blog_lz_148059/5315617/tr/jasnosc2011.jpghttp://republika.pl/blog_lz_148059/5315617/tr/troll_mini.jpg


Podwładny powinien przed obliczem przełożonego mieć wygląd lichy i durnowaty, tak by swoim pojmowaniem sprawy nie peszyć przełożonego.

Żałosny starcze, pieniaczu, pamiętaj że tacy jak ty żyją krócej

Re: Opisz Elbląg w trzech słowach.
Wysłane przez: HansHans (---.dynamic.qsc.de)
Data: 02 grudnia 2018 09:47

Często bywam w Niemczech i i Elbląg opisuje: "Blisko do morza, blisko do Gdańska, blisko do Rosji.

A sam przed sobą jak bym miał opisać Elbląg w 3 słowach, hmm.... Browar,wojsko, cisza.

Mój dziadek przeniósł się z południa Polski do Elbląga na początku lat 50-tych. Mówił, że Elbląg był znany w Polsce w tamtych czasach z licznych dobrych szkół, licznego wojska i rozwijającego się przemysłu maszynowego.

Re: Opisz Elbląg w trzech słowach.
Wysłane przez: daxx (---.speed.planet.nl)
Data: 02 grudnia 2018 15:31

Zbanowany Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> daxx Napisał(a):
> --------------------------------------------------
> -----
>
> "Starówka" wywołuje
> > uśmiech zażenowania na turystach.
> >
>
>
> A ja rozmawialem kiedys z krakowainka i w dodatku
> po Architekturze krajobrazu wiec jakis zmysl
> estetyczny ma. Starówka jej sie podobala.

A ja kiedyś od dziewczyny z Zakopanego usłyszałem "No dobra, to gdzie ta Starówka?"

Spróbuj napić się piwa w tygodniu w pubach, niektóre otwierają się tylko na weekend. Nawet w Specjal Pubie w tygodniu wieje pustkami.

Re: Opisz Elbląg w trzech słowach.
Wysłane przez: sever (---.dynamic.mm.pl)
Data: 02 grudnia 2018 23:59

cudowny , wspaniały , niepowtarzalny

Re: Opisz Elbląg w trzech słowach.
Wysłane przez: d3 (---.25.231.74.ipv4.supernova.orange.pl)
Data: 03 grudnia 2018 12:12

Brzydki, szary, ponury

Re: Opisz Elbląg w trzech słowach.
Wysłane przez: kar (---.play-internet.pl)
Data: 03 grudnia 2018 13:15

Brzydki i szary ?
Mam wrażenie, że takie wpisy może zamieścić osoba, która nie zna polskich miast i zresztą nie tylko polskich. Elbląg to w oczach chodźby takich Ślązaków czy warszawiaków zielone i bardzo przyjazne miasto. Porównywanie Elbląga z trojmiastem czy Warszawa nie ma sensu. Porównywać można miasta podobnych wielkosci i statutów, a tu Elbląg w mojej ocenie ma się dobrze

Re: Opisz Elbląg w trzech słowach.
Wysłane przez: żabek (---.static.ip.netia.com.pl)
Data: 03 grudnia 2018 13:32

Tu nie chodzi o wymyślenie hasła trzech słów z jakimi może kojarzyć się Elbląg, choć taką fajną zabawę w założeniu wymyślił jasność. Chodzi o to, że mamy kolejny powód do hejtu i narzekań, wylewania frustracji, że nie ma pracy a jak jest to za grosze, że jest jak określił ktoś, że jest brzydko szaro i ponuro a większość nigdzie nie była. Jedyną rozrywką jest hejt i dogryzanie innym, którym się coś chce.

Re: Opisz Elbląg w trzech słowach.
Wysłane przez: fo-tel (---.adsl.inetia.pl)
Data: 03 grudnia 2018 15:09

Szaro, Buro i Ponuro.

Re: Opisz Elbląg w trzech słowach.
Wysłane przez: daxx (---.speed.planet.nl)
Data: 05 grudnia 2018 20:46

Widzę, że określenia zeszły w złą stronę. Doszli do głosu zakompleksieni, małomiasteczkowi malkontenci. Specjalnie dla Was mam nowe trzy słowa: Mieszkańcy Chuja Warci.

Admin, proszę zaoraj to forum, tak jak tego, którego imienia już nikt nie pamięta a się tak udzielał tutaj.

Re: Opisz Elbląg w trzech słowach.
Wysłane przez: żabek (---.elblag.vectranet.pl)
Data: 05 grudnia 2018 21:28

A ja tym malkontentom współczuję, żyją w miejscu którego nie lubią, a muszą tu żyć mimo, że im źle bo na nich odwagi nie mają. Szkoda mi ich.

Re: Opisz Elbląg w trzech słowach.
Wysłane przez: żabek (---.elblag.vectranet.pl)
Data: 06 grudnia 2018 06:14

Wg tripadvisior najpiękniejsza i największa w Polsce jest starówka krakowska. Co się nasuwa będąc tam?
Uciążliwość zapachowa uprzykrzająca zwiedzanie od koni prowadzących bryczki. Dużo ludzi, tłok, nie dający się skupić na podziwianiu XVI wiecznych kamienic czy odnowionych w XIX wieku Sukiennic ponieważ człowiek skupiony jest na tym czy w tłoku nie straci portfela lub nie zgubi bliskich bardziej chodzi o dzieciaki. Po 30 minutach człowiek na chęć wyjść stamtąd jak najszybciej. Negatywną opinię można wydać o każdym miejscu jeśli się tylko chce.

Re: Opisz Elbląg w trzech słowach.
Wysłane przez: fo-tel (---.adsl.inetia.pl)
Data: 06 grudnia 2018 08:11

daxx Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> Widzę, że określenia zeszły w złą stronę. Doszli
> do głosu zakompleksieni, małomiasteczkowi
> malkontenci. Specjalnie dla Was mam nowe trzy
> słowa: Mieszkańcy Chuja Warci.
>
> Admin, proszę zaoraj to forum, tak jak tego,
> którego imienia już nikt nie pamięta a się tak
> udzielał tutaj.

Wielkomiasteczkowi Oracze Forum

Re: Opisz Elbląg w trzech słowach.
Wysłane przez: SCREAM (---.elblag.vectranet.pl)
Data: 07 grudnia 2018 12:25

Opiszę w kilku więcej... klimatyczne miasto tylko młodych brak i za dużo biedronek i PO... smileys with beersmileys with beerdrinking smileydrinking smiley

.
.
.
.
.
[www.facebook.com]

Re: Opisz Elbląg w trzech słowach.
Wysłane przez: kar (91.228.113.---)
Data: 07 grudnia 2018 13:06

Młodych d upeczek? Scream

Re: Opisz Elbląg w trzech słowach.
Wysłane przez: SCREAM (---.elblag.vectranet.pl)
Data: 07 grudnia 2018 16:34

Dupeczek również grinning smiley a przynajmniej zimą
chociaż ja to tyle co popatrzę bo juz mam swoją ,,dupeczkę ,, grinning smiley

.
.
.
.
.
[www.facebook.com]

Re: Opisz Elbląg w trzech słowach.
Wysłane przez: Zbanowany (---.163.168.224.ipv4.supernova.orange.pl)
Data: 07 grudnia 2018 19:38

Kolega z pracy przneiosl sie do E-g z Krakowa i mowi ze ze tutaj sie oddych swieza bryza grinning smiley

Re: Opisz Elbląg w trzech słowach.
Wysłane przez: admin (Moderator)
Data: 09 grudnia 2018 14:49

Może Cię to zaskoczy, ale w Elblągu powietrze bywa tak samo zanieczyszczone jak w Krakowie. Wystarczy brak wiatru i niska temperatura. Startują wszystkie liczne piece i inne kopciuchy. Wtedy w tabeli zanieczyszczeń na [www.portel.pl] robi się czerwono.

Re: Opisz Elbląg w trzech słowach.
Wysłane przez: SCREAM (---.elblag.vectranet.pl)
Data: 09 grudnia 2018 17:58

A dodatkowo Elbląg jest zawsze był klimatycznie mało zdrowy...

.
.
.
.
.
[www.facebook.com]

Re: Opisz Elbląg w trzech słowach.
Wysłane przez: dizayner (---.centertel.pl)
Data: 02 stycznia 2019 15:24

ok , wytykanie poszczególnych poniekąd niedociągnięć Elblągowi może mieć jakiś progresywny wpływ,
ale jakby ktoś , źle o Elblągu w sensie ogólnym bo tak,
to
można by opisać z tych miejscowości nie tylko w trzech słowach , ale i w jednej literze:
Zawiść , Zazdrość , Zołzowatość smiling bouncing smiley

Re: Opisz Elbląg w trzech słowach.
Wysłane przez: dizayner (---.centertel.pl)
Data: 02 stycznia 2019 16:15

p.s
ELBLAG TO
1. METROPOLIA
http://www.elblag.net/img/galerie/_236915_3.jpg
przyrownywanie do miesciny typu Pacanow, jest zdeka nie ogarnięte

2. MORZE ...
http://bi.gazeta.pl/im/3c/8b/12/z19447356V,Elblag-z-lotu-ptaka--Widok-na-miasto--port-i-Zalew.jpg
choćby nazywać zalew jeziorem , to kiedyś przez mierzeje naprawde była plaza nie tylko wzdluz , ale i w szerz - gdzies w okolicach Elblaga

3. i MELODRAMATY
https://www.info.elblag.pl/images/artykuly-glowne/d/info.elblag.pl-44151-Czy-amfiteatr-na-Dolince.jpg?v=1453909595
no, jest u nas sztuką , żeby kręcić repretuar w jednym położeniu i nie było niczego, ale kto ma wszystko ?

Re: Opisz Elbląg w trzech słowach.
Wysłane przez: dizayner (---.centertel.pl)
Data: 02 stycznia 2019 17:34

Cytat:
oczywiscie Elblag jest przecietnym miastem dla kraju , nie wszystkiiego raczej .
W Stanach Amerykanskich tez sa niepozorne elblaskie ,
jak Houston - ani to stolica , ani dla znawców kronik bitewnych ,
2 slowa wystarcza : kosmos oraz dowódzctwo-lotów i juz wiadomo tam poza regionem

w Elblagu moze kibice (kulturalny klub kibica) wiecej nic nie jest o dalszym zasięgu


Re: Opisz Elbląg w trzech słowach.
Wysłane przez: buc (---.static.ip.netia.com.pl)
Data: 03 stycznia 2019 08:03

Ten będzie hejtował kto nigdy nigdzie nie był, nosa nie wyściubił poza własne osiedle. Ten co coś widział, wie, że są zarówno dobre jak i złe strony miasta. A ten kto nie daje sobie rady tutaj to i w Warszawie nie poradzi sobie.

Re: Opisz Elbląg w trzech słowach.
Wysłane przez: valetudo_el (---.elblag.vectranet.pl)
Data: 06 stycznia 2019 17:09

Chlew obsrany gównem

Re: Opisz Elbląg w trzech słowach.
Wysłane przez: buc (---.elblag.vectranet.pl)
Data: 07 stycznia 2019 19:53

do valetudo_el @#$%& sie ruski dziadu trzy słowa

Idź do strony: <--12
Bieżąca strona: 2 z 2


Szanowny Czytelniku, uprzejmie informujemy, że tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.
This forum powered by Phorum.