Niedziela 20-01-2019, imieniny Fabiana, Sebastiana
 
Rek
Zapraszamy do zamieszczania wypowiedzi na temat tego, co lub kto nas w Elblągu cieszy, denerwuje, przeszkadza, zaskakuje, wkurza, irytuje, zachwyca, dołuje, oburza, frustruje. Komunikacja, służba zdrowia, administracja, policja, służby miejskie, telekomunikacja, media, ośrodki kultury, poczta, miejscy architekci i budowniczowie czekają na Twoją konstruktywną krytykę, genialne pomysły i niezastąpione rady. Gwarantujemy, że nikt Cię nie wysłucha, ale będziesz mógł zasnąć w poczuciu, że nie przepuściłeś okazji żeby spróbować naprawić świat, a przynajmniej tę jego cząstkę, w której na co dzień mieszkamy. Pamiętaj jednak, że wchodzisz na HP na własne ryzyko. Przed zamieszczeniem swojego wpisu zapoznaj się z treścią innych wypowiedzi i oceń, czy jesteś wystarczająco twardy/a żeby wytrzymać ewentualne ataki internetowych frustratów lub nawet rzeczową krytykę.
Idź do wątku: <---->
Akcja:  Lista wątkówNowy wątekSzukajZaloguj
Kto mi pomoże?
Wysłane przez: Zbanowany (---.play-internet.pl)
Data: 19 grudzień 2018 18:17

Wysprzatac chałupe przed swietami winking smiley

Re: Kto mi pomoże?
Wysłane przez: JASNOŚĆ (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 19 grudzień 2018 18:54

[www.oglaszamy24.pl]

http://republika.pl/blog_lz_148059/5315617/tr/jasnosc2011.jpghttp://republika.pl/blog_lz_148059/5315617/tr/troll_mini.jpg


Podwładny powinien przed obliczem przełożonego mieć wygląd lichy i durnowaty, tak by swoim pojmowaniem sprawy nie peszyć przełożonego.

Żałosny starcze, pieniaczu, pamiętaj że tacy jak ty żyją krócej

Re: Kto mi pomoże?
Wysłane przez: Eyo (---.centertel.pl)
Data: 19 grudzień 2018 20:20

Wrzuc granat,przy okazji Bedziesz miec mieszkanie z tarasem.

Re: Kto mi pomo�e?
Wysłane przez: pioc (---.ovh.net)
Data: 19 grudzień 2018 21:15

Zglos sie do mata. Zalozy watek "pomozmy Zbanowanemu" i bedzie codziennie podbijal. Nawet jak bedzie na samej gorze grinning smileygrinning smileySzanowny Czytelniku, uprzejmie informujemy, że tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.
This forum powered by Phorum.