Sobota 23-03-2019, imieniny Pelagii, Feliksa
 
Reklama w Elblagu
Rek
Zapraszamy do zamieszczania wypowiedzi na temat tego, co lub kto nas w Elblągu cieszy, denerwuje, przeszkadza, zaskakuje, wkurza, irytuje, zachwyca, dołuje, oburza, frustruje. Komunikacja, służba zdrowia, administracja, policja, służby miejskie, telekomunikacja, media, ośrodki kultury, poczta, miejscy architekci i budowniczowie czekają na Twoją konstruktywną krytykę, genialne pomysły i niezastąpione rady. Gwarantujemy, że nikt Cię nie wysłucha, ale będziesz mógł zasnąć w poczuciu, że nie przepuściłeś okazji żeby spróbować naprawić świat, a przynajmniej tę jego cząstkę, w której na co dzień mieszkamy. Pamiętaj jednak, że wchodzisz na HP na własne ryzyko. Przed zamieszczeniem swojego wpisu zapoznaj się z treścią innych wypowiedzi i oceń, czy jesteś wystarczająco twardy/a żeby wytrzymać ewentualne ataki internetowych frustratów lub nawet rzeczową krytykę.
Idź do wątku: <---->
Akcja:  Lista wątkówNowy wątekSzukajZaloguj
Polecicie kogoś (lub kurs) do nauki j. angielskiego?
Wysłane przez: waldisobon (---.47.127.235.ipv4.supernova.orange.pl)
Data: 26 styczeń 2019 20:24

Coś tam się dogadam, na zasadzie "wczoraj ja był w teatrze, a jutro ja chcieć zrobić dyplom z teoria względności" :-)
Zasób słów dość poprawny.

Macie kogoś sprawdzonego kto doszlifuje moją znajomość języka?
Ew. kurs/szkołę językową?

Ogłoszeń cała masa, szukam czegoś sprawdzonego.

Re: Polecicie kogoś (lub kurs) do nauki j. angielskiego?
Wysłane przez: JASNOŚĆ (82.160.24.---)
Data: 27 styczeń 2019 08:41

haj mister duju hef polisz wódka? if ju hef łi mit on old tałn and drinking and spiking smiling smiley polisz wódka is de best translejtor if ju noł...

http://republika.pl/blog_lz_148059/5315617/tr/jasnosc2011.jpghttp://republika.pl/blog_lz_148059/5315617/tr/troll_mini.jpg


Podwładny powinien przed obliczem przełożonego mieć wygląd lichy i durnowaty, tak by swoim pojmowaniem sprawy nie peszyć przełożonego.

Żałosny starcze, pieniaczu, pamiętaj że tacy jak ty żyją krócej
Zmieniany 1 raz/y. Ostatnio 2019-01-27 08:42 przez JASNOŚĆ.Szanowny Czytelniku, uprzejmie informujemy, że tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.
This forum powered by Phorum.