Zapraszamy do zamieszczania wypowiedzi na temat tego, co lub kto nas w Elblągu cieszy, denerwuje, przeszkadza, zaskakuje, wkurza, irytuje, zachwyca, dołuje, oburza, frustruje. Komunikacja, służba zdrowia, administracja, policja, służby miejskie, telekomunikacja, media, ośrodki kultury, poczta, miejscy architekci i budowniczowie czekają na Twoją konstruktywną krytykę, genialne pomysły i niezastąpione rady. Gwarantujemy, że nikt Cię nie wysłucha, ale będziesz mógł zasnąć w poczuciu, że nie przepuściłeś okazji żeby spróbować naprawić świat, a przynajmniej tę jego cząstkę, w której na co dzień mieszkamy. Pamiętaj jednak, że wchodzisz na HP na własne ryzyko. Przed zamieszczeniem swojego wpisu zapoznaj się z treścią innych wypowiedzi i oceń, czy jesteś wystarczająco twardy/a żeby wytrzymać ewentualne ataki internetowych frustratów lub nawet rzeczową krytykę.
Idź do wątku: <---->
Akcja:  Lista wątkówNowy wątekSzukajZaloguj
Nauka pływania dla dorosłych
Wysłane przez: grzesiek81 (80.51.238.---)
Data: 27 marca 2019 10:33

Witam szukam trenera który mnie nauczy pływać jest kilka szkół w Elblągu niewiem gdzie będzie najlepiej może kogoś polecicie

Re: Nauka pływania dla dorosłych
Wysłane przez: *Kobi* (---.adsl.inetia.pl)
Data: 28 marca 2019 18:36

Chodziłam do Grupy Wodnej
i wyleczyłam się dzięki temu ze strachu przed wodą
i nauczyłam pływać

Polecam ze szczerego serca dla dorosłych i dzieci (syn też chodził)

thumbs upthumbs upthumbs upthumbs up

_________________________________________________________
Kobi-eta jest arcydziełem wszechświata
G. LESSING

Kobieta pochodzi z toskańskiego dialektu od słowa conbitta,
co dosłownie znaczy
istota lubiąca się przytulać

http://t1.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcQMJL-ExxMFm2_uCiD7sgC3_56mXlLE3thaiwqA8aCLsFfYpi0T_3C_zLdf

Re: Nauka pływania dla dorosłych
Wysłane przez: grzesiek81 (---.dynamic.gprs.plus.pl)
Data: 29 marca 2019 10:19

Chodziłaś na zajęcia grupowe czy indywidualne ile czasu Ci Zajęło nauczenie pływać

Re: Nauka pływania dla dorosłych
Wysłane przez: daxx (---.cable.dynamic.v4.ziggo.nl)
Data: 29 marca 2019 19:51

Moja żona chodziła na grupowe zajęcia do Grupy Wodnej - kilka miesięcy wystarczy. Od września do lutego może dłużej ale oni przerabiają różne style. Utrzymać się na wodzie dasz radę szybko. Nauka oddychania trwa dłużej, im więcej sam trenujesz tym szybciej się nauczyć.

Potem jej się grupa rozsypała i poprosiła mnie żebym dołączył bo pływam jak siekiera wrzucona do basenu. Chodziłem ze 2 miesiące i dla mnie to za krótko. Jestem leniwy i nie mam zaparcia do sportu. Żadnego. Doskonale nurkuję bez maski, mogę przebywać pod wodą godzinami, nawet kilka dni, dopóki gazy gnilne ciała nie wypchną na powierzchnię.

Re: Nauka pływania dla dorosłych
Wysłane przez: *Kobi* (---.adsl.inetia.pl)
Data: 29 marca 2019 20:07

CHodziłam na zajęcia grupowe dla dorosłych - jeszcze na "stary basen" przed jego remontem
grupa była mieszana - panowie i panie

Najpierw byly zajęcia związane z nauką oddechu, wydmuchiwania wody
pózniej "kładzenie" się na wodzie
"nurkowanie"
pózniej uczyliśmy się podstaw kraula z deską, póżniej z makaronem
później były pierwsze samodzielne "pływania" od brzegu do brzegu w poprzek basenu
później już wzdłuż
doskonalenie techniki kraula, pływanie na plecach,
nauka żabki, nurkowania

ile to trwało ... hmmm szczerze mówiąc nie pamiętam ale wydaje mi się że chyba pół roku ogólnie

_________________________________________________________
Kobi-eta jest arcydziełem wszechświata
G. LESSING

Kobieta pochodzi z toskańskiego dialektu od słowa conbitta,
co dosłownie znaczy
istota lubiąca się przytulać

http://t1.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcQMJL-ExxMFm2_uCiD7sgC3_56mXlLE3thaiwqA8aCLsFfYpi0T_3C_zLdf



Szanowny Czytelniku, uprzejmie informujemy, że tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.
This forum powered by Phorum.