Zapraszamy do zamieszczania wypowiedzi na temat tego, co lub kto nas w Elblągu cieszy, denerwuje, przeszkadza, zaskakuje, wkurza, irytuje, zachwyca, dołuje, oburza, frustruje. Komunikacja, służba zdrowia, administracja, policja, służby miejskie, telekomunikacja, media, ośrodki kultury, poczta, miejscy architekci i budowniczowie czekają na Twoją konstruktywną krytykę, genialne pomysły i niezastąpione rady. Gwarantujemy, że nikt Cię nie wysłucha, ale będziesz mógł zasnąć w poczuciu, że nie przepuściłeś okazji żeby spróbować naprawić świat, a przynajmniej tę jego cząstkę, w której na co dzień mieszkamy. Pamiętaj jednak, że wchodzisz na HP na własne ryzyko. Przed zamieszczeniem swojego wpisu zapoznaj się z treścią innych wypowiedzi i oceń, czy jesteś wystarczająco twardy/a żeby wytrzymać ewentualne ataki internetowych frustratów lub nawet rzeczową krytykę.
Idź do wątku: <---->
Akcja:  Lista wątkówNowy wątekSzukajZaloguj
Blondynka z Carrefour
Wysłane przez: hodak2 (---.adsl.inetia.pl)
Data: 15 kwietnia 2019 21:38

Pomożecie --szukam blondynki która na tyłach marketu przy kasie obsługiwała dnia 14.kwietnia o 13.00.
Może to czytasz odezwij się ,uśmiechałaś sie ale nie miałem możliwości zagadać byłem z siostrą i trochę klientów stało....

Re: Blondynka z Carrefour
Wysłane przez: Zbanowany (---.163.174.172.ipv4.supernova.orange.pl)
Data: 16 kwietnia 2019 16:47

Odzywam sie grinning smiley

Re: Blondynka z Carrefour
Wysłane przez: george (---.elblag.vectranet.pl)
Data: 18 kwietnia 2019 21:04

Obczaj fanpage spotted: elblag i okolice na facebooku, tam prędzej się znajdzie winking smiley

Re: Blondynka z Carrefour
Wysłane przez: SCREAM (---.elblag.vectranet.pl)
Data: 21 kwietnia 2019 17:14

Zban nie kłam , bo to ja thumbs up smileythumbs up smileygrinning smileygrinning smiley

.
.
.
.
.
[www.facebook.com]

Re: Blondynka z Carrefour
Wysłane przez: mariusz605 (---.adsl.inetia.pl)
Data: 21 kwietnia 2019 18:43

Skoro dokładnie znasz kasę na której siedziała i godzinę to nie problem podejść do kierownika kasjerek i zapytać :-) Danych Ci nie poda ale nr Kasjera na pewno no i może kiedy znowu będzie jej zmiana. Jak nie wyrzuciłeś paragonu to tam też masz nr kasjera :-)



Zmieniany 1 raz/y. Ostatnio 2019-04-21 18:47 przez mariusz605.

Re: Blondynka z Carrefour
Wysłane przez: yoe (---.free.aero2.net.pl)
Data: 22 kwietnia 2019 06:03

hodak2 Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> Pomożecie --szukam blondynki która na tyłach
> marketu przy kasie obsługiwała dnia 14.kwietnia o
> 13.00.
> Może to czytasz odezwij się ,uśmiechałaś sie ale
> nie miałem możliwości zagadać byłem z siostrą i
> trochę klientów stało....


Niezłe masz jazdy ...

[www.portel.pl]
[www.portel.pl]
[www.portel.pl]

hehe

Re: Blondynka z Carrefour
Wysłane przez: SCREAM (---.elblag.vectranet.pl)
Data: 22 kwietnia 2019 17:29

hahaha grinning smileygrinning smileygrinning smileyhot smiley
ja *******e marketowy kasanova thumbs up smiley

.
.
.
.
.
[www.facebook.com]



Zmieniany 1 raz/y. Ostatnio 2019-04-22 17:30 przez SCREAM.

Re: Blondynka z Carrefour
Wysłane przez: JASNOŚĆ (---.play-internet.pl)
Data: 23 kwietnia 2019 11:14

Ale się teraz przypier.... jednego kręcą panie sklepowe a innych pielęgniarki w zwiewnych fartuszkach, niegrzeczne uczennice albo panie sprzątające grinning smiley
Wszystko jest dla ludzi o ile ludziom to odpowiada i nie krzywdzą innych

http://republika.pl/blog_lz_148059/5315617/tr/jasnosc2011.jpghttp://republika.pl/blog_lz_148059/5315617/tr/troll_mini.jpg


Podwładny powinien przed obliczem przełożonego mieć wygląd lichy i durnowaty, tak by swoim pojmowaniem sprawy nie peszyć przełożonego.

Żałosny starcze, pieniaczu, pamiętaj że tacy jak ty żyją krócej



Szanowny Czytelniku, uprzejmie informujemy, że tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.
This forum powered by Phorum.