Niedziela (niehandlowa) 16-06-2019, imieniny Aliny, Anety
 
Zapraszamy do zamieszczania wypowiedzi na temat tego, co lub kto nas w Elblągu cieszy, denerwuje, przeszkadza, zaskakuje, wkurza, irytuje, zachwyca, dołuje, oburza, frustruje. Komunikacja, służba zdrowia, administracja, policja, służby miejskie, telekomunikacja, media, ośrodki kultury, poczta, miejscy architekci i budowniczowie czekają na Twoją konstruktywną krytykę, genialne pomysły i niezastąpione rady. Gwarantujemy, że nikt Cię nie wysłucha, ale będziesz mógł zasnąć w poczuciu, że nie przepuściłeś okazji żeby spróbować naprawić świat, a przynajmniej tę jego cząstkę, w której na co dzień mieszkamy. Pamiętaj jednak, że wchodzisz na HP na własne ryzyko. Przed zamieszczeniem swojego wpisu zapoznaj się z treścią innych wypowiedzi i oceń, czy jesteś wystarczająco twardy/a żeby wytrzymać ewentualne ataki internetowych frustratów lub nawet rzeczową krytykę.
Idź do wątku: <---->
Akcja:  Lista wątkówNowy wątekSzukajZaloguj
Idź do strony: <--123
Bieżąca strona: 3 z 3
Re: TYLKO NIE MÓW NIKOMU
Wysłane przez: admin (Moderator)
Data: 07 czerwiec 2019 11:10

Łyżka dziegciu potrafi zepsuć beczkę miodu. Z uporem powtarzam, że problemem nie jest tych kilkuset pedofili w KK, tylko zinstytucjonalizowany proceder tuszowania występków tych zwyroli przez hierarchię kościelną, co sprawia, że zjawisko nadal się szerzy. Dopóki ich ekscelencje będą udawać, że to tylko deszcz pada, afery pedofilskie w kościele będą ciągle wybuchać aż kiedyś dojdzie do jakiegoś przesilenia. Na razie hierarchowie jak zwykle grają na przeczekanie. Pierwsza fala oburzenia po filmie Sekielskich opadła, Rycho wszystkich chyba jasno i dobitnie przekonał, że to tak na prawdę był pełzający zamach stanu (na szczęście nieudany). Teraz można zrobić film o dobrych księżąch, którzy dzieci tylko po główkach głaszczą i wszystko wróci do "normy".

Re: TYLKO NIE MÓW NIKOMU
Wysłane przez: Rycho (---.centertel.pl)
Data: 09 czerwiec 2019 09:15

Na razie musimy się skupić na wyborach PIS ma już 50 % poparcia wg sondaży a PO 20 , gdy wygramy zmienimy konstytucję a potem znajdzie się czas na zrobienie porządku z tymi SBckimi szpiclami - pedofilami, o których mówił Sekielski !
Z sędziami, którzy dawali takim wyroki po 2 lata w zawieszeniu a on robił dalej to samo, no i najważniejsze PO, które w Sejmie głosowało kilka lat temu w obronie krótkich kar dla pedofili nie będzie miało tyle do powiedzenia co na swoich paradach
[m.facebook.com]

Re: TYLKO NIE MÓW NIKOMU
Wysłane przez: admin (Moderator)
Data: 09 czerwiec 2019 21:02

A co z prokuratorami, którzy twierdzili, że to tylko takie tam "ciumkanie"? Też zrobisz z nimi porządek?
Dobrze Cie zrozumiałem, że pedofilii w kościele dopuszczali się tylko szpicle SB?
Jesteś pewien, że z filmu Sekielskich to właśnie wynika?

Re: TYLKO NIE MÓW NIKOMU
Wysłane przez: Rycho (---.unknown.vectranet.pl)
Data: 10 czerwiec 2019 05:41

Parada równości 2019. Gej za kilkuletnim dzieckiem z koszulką opisaną "I suck dick" (ssę ku...a). Przed nimi zapewne świetnie wykształcony i świadomy policjant broni... no bynajmniej nie dziecka

https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/62605959_2328412164086072_2014285072789667840_o.png?_nc_cat=109&_nc_ht=scontent-waw1-1.xx&oh=3e7b98aaa4cb856d0ea2d31da8659c4c&oe=5D87F80B

Re: TYLKO NIE MÓW NIKOMU
Wysłane przez: admin (Moderator)
Data: 10 czerwiec 2019 09:05

Chyba nie sugerujesz, że ten facet chwilowo zamienił czarną sukienkę na czarną koszulkę?
Bo tu jest akurat topik o pedofilii w wśród księży, stąd domniemywam, że o to Ci właśnie chodziło.
Zawsze stosujesz takie prymitywne chwyty rodem z ZSRR? Na pytanie o liczbę samochodów w USA i Rosji każdy komunista odpowiadał "Ale w Ameryce murzynów biją".

Re: TYLKO NIE MÓW NIKOMU
Wysłane przez: fo-tel (---.adsl.inetia.pl)
Data: 10 czerwiec 2019 09:08

Rychu: No ale to nie jest ksiądz, któremu małe dzieci i ich rodzice ufają bezgranicznie, jako namiestnikowi Boga. Wierzą mu w każde słowo! Nigdy nie zaakceptuje gejostwa z adoptowanymi dziećmi (za pewne nikt z dzieckiem seksu i tak nie uprawia, chcą je posiadać dla podkreślenia rangi swojego związku), lecz psychiczny poziom destrukcyjny pedofilii u księży pracujących z dziećmi jest tysiace razy większy, jest śmiertelnie niebezpieczny i wyjątkowy w swym okrucieństwie i powinien być odpowiednio srogo karany (jednorazowo) i tępiony (a nie jest!!!!!!)! Nie przenoszony w inne miejsce dla spokoju, no nie? Tylko o to tu chodzi, nie masz szans tego odkręcić obrazkami. To jest niezmywalna szrama na twarzy kościoła! Jak ktoś kto o tym wiedział, mógł zostać ŚWIĘTYM, jak? Pojecie przechodzi poziom świętokractwa I OBŁUDY. Piszę jako ojciec. Tyle.

Idź do strony: <--123
Bieżąca strona: 3 z 3


Szanowny Czytelniku, uprzejmie informujemy, że tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.
This forum powered by Phorum.