Zapraszamy do zamieszczania wypowiedzi na temat tego, co lub kto nas w Elblągu cieszy, denerwuje, przeszkadza, zaskakuje, wkurza, irytuje, zachwyca, dołuje, oburza, frustruje. Komunikacja, służba zdrowia, administracja, policja, służby miejskie, telekomunikacja, media, ośrodki kultury, poczta, miejscy architekci i budowniczowie czekają na Twoją konstruktywną krytykę, genialne pomysły i niezastąpione rady. Gwarantujemy, że nikt Cię nie wysłucha, ale będziesz mógł zasnąć w poczuciu, że nie przepuściłeś okazji żeby spróbować naprawić świat, a przynajmniej tę jego cząstkę, w której na co dzień mieszkamy. Pamiętaj jednak, że wchodzisz na HP na własne ryzyko. Przed zamieszczeniem swojego wpisu zapoznaj się z treścią innych wypowiedzi i oceń, czy jesteś wystarczająco twardy/a żeby wytrzymać ewentualne ataki internetowych frustratów lub nawet rzeczową krytykę.
Idź do wątku: <---->
Akcja:  Lista wątkówNowy wątekSzukajZaloguj
ORANGE - internet i telewizja (światłowód) - warto?
Wysłane przez: hyundai17 (---.pwsz.elblag.pl)
Data: 24 lipca 2019 13:19

Witam.
Mam małe pytanie do użytkowników światłowodu w Orange: jak się sprawuje net / telewizja lub net i telewizja razem? Jakieś szczególne problemy i niedogodności, problemy sprzętowe, jakość odbioru programów tv, itd?
Kończy mi się umowa z Vectrą i jakoś nie jestem przekonany na przedłużanie. Ale też nie wiem czego się spodziewać po Orange, bo styczności (poza neostradą, z 20 lat temu) nie miałem.
Ktoś coś?

Re: ORANGE - internet i telewizja (światłowód) - warto?
Wysłane przez: Zbanowany (---.163.173.131.ipv4.supernova.orange.pl)
Data: 24 lipca 2019 16:28

Internet najlepszy jaki miałem. TV nie wiem nie ogladam smiling smiley

Re: ORANGE - internet i telewizja (światłowód) - warto?
Wysłane przez: hyundai17 (---.pwsz.elblag.pl)
Data: 26 lipca 2019 09:04

Ok, a powiedz jaką prędkość posiadasz (rozumiem, że światłowód)? Masz może porównanie z własnego doświadczenia jak się ma jakość łącza w porównaniu do Vectry? Jakieś poważniejsze problemy, spadki prędkości, zamuły?
Czy Funbox (3) daje w końcu możliwość użycia go w trybie "bridge" z własnym routerem?

Re: ORANGE - internet i telewizja (światłowód) - warto?
Wysłane przez: Zbanowany (---.163.179.252.ipv4.supernova.orange.pl)
Data: 26 lipca 2019 16:56

Mama 100 Mbit router funbox 3. Nie muli, to kilka ms.
Do Vectry nie bede porownywal bo mialem ja krotko do 2005 i to byla jedna wielka porazka. To nie był stały dostep tylko przerywany. W kazdym miesiacu po pare przerw w dostawie. Dziwnym trafem naprawiali tuz przed koncem terminu w ktorym mieli juz dawc znizki. Nigdy nie mozna bylo sie do nich dodzwonic. Porownujac jakosc uslug z vectra 2005 to.... no nie ma nawet sensu porownywac.
Jakosc uslug to chyba tylko dialog mial lepsza, ale gorsza siec mieli.

[www.speedtest.net]
I tak jest zawsze



Zmieniany 2 raz/y. Ostatnio 2019-07-26 17:00 przez Zbanowany.



Szanowny Czytelniku, uprzejmie informujemy, że tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.
This forum powered by Phorum.