Zapraszamy do zamieszczania wypowiedzi na temat tego, co lub kto nas w Elblągu cieszy, denerwuje, przeszkadza, zaskakuje, wkurza, irytuje, zachwyca, dołuje, oburza, frustruje. Komunikacja, służba zdrowia, administracja, policja, służby miejskie, telekomunikacja, media, ośrodki kultury, poczta, miejscy architekci i budowniczowie czekają na Twoją konstruktywną krytykę, genialne pomysły i niezastąpione rady. Gwarantujemy, że nikt Cię nie wysłucha, ale będziesz mógł zasnąć w poczuciu, że nie przepuściłeś okazji żeby spróbować naprawić świat, a przynajmniej tę jego cząstkę, w której na co dzień mieszkamy. Pamiętaj jednak, że wchodzisz na HP na własne ryzyko. Przed zamieszczeniem swojego wpisu zapoznaj się z treścią innych wypowiedzi i oceń, czy jesteś wystarczająco twardy/a żeby wytrzymać ewentualne ataki internetowych frustratów lub nawet rzeczową krytykę.
Idź do wątku: <---->
Akcja:  Lista wątkówNowy wątekSzukajZaloguj
Elbląski funclub Donalda Trumpa
Wysłane przez: admin (Moderator)
Data: 10 października 2019 11:34

Sorry, ale ciężko mi się powstrzymać przed komentarzem.

Prezydent Trump w swojej "great and unmatched wisdom" słusznie zauważył, że Kurdowie nie pomogli Amerykanom w Normandii, ale mimo to ich lubi. Ja z kolei chciałem przypomnieć, że Amerykanie nie pomogli nam pod Grunwaldem, chociaż wsparcie marines bardzo by nam się wtedy przydało i też mimo to ich lubimy. Niby dzieli nas ocean, a łączy tak wiele w podejściu do innych narodów.

Re: Elbląski funclub Donalda Trumpa
Wysłane przez: Zbanowany (---.163.200.161.ipv4.supernova.orange.pl)
Data: 10 października 2019 17:45

Sorry Admin ale nie skumales o co Trampowi chodzi. On jest troche jak nasz Wałesa grinning smiley. W skrocie mowiac USA była w sojuszu z Kurdami bo to była ich wojna z muzułmanskimi terorystami. Wojna z Turcja ich tak interesuje jak Kirdów wojna USA z Niemcami.

Re: Elbląski funclub Donalda Trumpa
Wysłane przez: JASNOŚĆ (82.160.24.---)
Data: 10 października 2019 19:42

Turcja to jednak świetny gracz na arenie międzynarodowej. Jest w NATO, uzbrojenie jednak kupuje obecnie od Rosji. Jest kandydatem do U.E. ale większość jej państwa leży w Azji, od wieków morduje tych Kurdów ale nikt nie ma odwagi postawić im jakichś sankcji, kraj pełen sprzeczności i nowoczesny i zacofany piękny i brzydki, bogaty i biedny.

http://republika.pl/blog_lz_148059/5315617/tr/jasnosc2011.jpghttp://republika.pl/blog_lz_148059/5315617/tr/troll_mini.jpg


Podwładny powinien przed obliczem przełożonego mieć wygląd lichy i durnowaty, tak by swoim pojmowaniem sprawy nie peszyć przełożonego.

Żałosny starcze, pieniaczu, pamiętaj że tacy jak ty żyją krócej

Re: Elbląski funclub Donalda Trumpa
Wysłane przez: admin (Moderator)
Data: 10 października 2019 20:38

Zbanowany Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> Sorry Admin ale nie skumales o co Trampowi chodzi.

No wiesz, ciężko nadążyć za wisdom Trumpa smiling smiley

Re: Elbląski funclub Donalda Trumpa
Wysłane przez: kar (---.elblag.vectranet.pl)
Data: 11 października 2019 22:36

Widzisz admin to oznacza jedno, nie mają znaczenia różnego rodzaju sojusze itd. Trzeba liczyć tylko i wyłącznie na siebie. Ja wiem, że to pewnie jest nierealne, ale Polska jakieś tam bezpieczeństwo mogłaby sobie zapewnić tylko i wyłącznie poprzez broń jądrową.



Zmieniany 1 raz/y. Ostatnio 2019-10-11 22:38 przez kar.

Re: Elbląski funclub Donalda Trumpa
Wysłane przez: admin (Moderator)
Data: 13 października 2019 00:03

Parę lotniskowców na Bałtyku, też bardzo poprawiłoby nasze bezpieczeństwo. Atomowych oczywiście.

Re: Elbląski funclub Donalda Trumpa
Wysłane przez: JASNOŚĆ (82.160.24.---)
Data: 13 października 2019 11:28

Najbezpieczniej czuł bym się gdyby taki lotniskowiec zacumować przy wejściu do portu w Tolkmicku miałby ogląd na cały akwen i można by sobie pooglądać z pobliskiego molo jego piękne kształty

http://republika.pl/blog_lz_148059/5315617/tr/jasnosc2011.jpghttp://republika.pl/blog_lz_148059/5315617/tr/troll_mini.jpg


Podwładny powinien przed obliczem przełożonego mieć wygląd lichy i durnowaty, tak by swoim pojmowaniem sprawy nie peszyć przełożonego.

Żałosny starcze, pieniaczu, pamiętaj że tacy jak ty żyją krócej

Re: Elbląski funclub Donalda Trumpa
Wysłane przez: admin (Moderator)
Data: 14 października 2019 00:23

Mogę się podzielić z Wami swoim największym marzeniem? Chciałbym bardzo spędzić na prawdziwym amerykańskim lotniskowcu chociażby tydzień. Jakby ktoś z was mógłby mi to załatwić, będę bardzo zobowiązany.

Re: Elbląski funclub Donalda Trumpa
Wysłane przez: kar (---.elblag.vectranet.pl)
Data: 14 października 2019 05:58

zapisz się do terytorialsów, w ramach ćwiczeń może się załapiesz winking smiley

Re: Elbląski funclub Donalda Trumpa
Wysłane przez: admin (Moderator)
Data: 14 października 2019 12:59

Myślisz, że mają jeszcze wolne generalskie etaty? Poza tym jestem przywiązany do stalowego munduru sił powietrznych.

Re: Elbląski funclub Donalda Trumpa
Wysłane przez: Bobson (---.elblag.vectranet.pl)
Data: 15 października 2019 17:33

Myślę, że to da się zrobić. Zaczekaj , aż jakiś lotniskowiec będzie w zasięgu, następnie zabierz jakiś samolot PSP w celu krótkotrwałego użycia i jak gdyby nigdy nic wyląduj na lotniskowcu .Zapewniam Cię ,że tydzień na lotniskowcu masz gwarantowany. A potem jeszcze kilka lat we Wronkach....



Szanowny Czytelniku, uprzejmie informujemy, że tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.
This forum powered by Phorum.