Zapraszamy do zamieszczania wypowiedzi na temat tego, co lub kto nas w Elblągu cieszy, denerwuje, przeszkadza, zaskakuje, wkurza, irytuje, zachwyca, dołuje, oburza, frustruje. Komunikacja, służba zdrowia, administracja, policja, służby miejskie, telekomunikacja, media, ośrodki kultury, poczta, miejscy architekci i budowniczowie czekają na Twoją konstruktywną krytykę, genialne pomysły i niezastąpione rady. Gwarantujemy, że nikt Cię nie wysłucha, ale będziesz mógł zasnąć w poczuciu, że nie przepuściłeś okazji żeby spróbować naprawić świat, a przynajmniej tę jego cząstkę, w której na co dzień mieszkamy. Pamiętaj jednak, że wchodzisz na HP na własne ryzyko. Przed zamieszczeniem swojego wpisu zapoznaj się z treścią innych wypowiedzi i oceń, czy jesteś wystarczająco twardy/a żeby wytrzymać ewentualne ataki internetowych frustratów lub nawet rzeczową krytykę.
Idź do wątku: <---->
Akcja:  Lista wątkówNowy wątekSzukajZaloguj
Idź do strony: 123-->
Bieżąca strona: 1 z 3
Hej wybory
Wysłane przez: Bobek (---.dynamic.gprs.plus.pl)
Data: 31 marca 2020 14:03

10 maja - realne dla was?

Bobeksmiling smiley

Re: Hej wybory
Wysłane przez: kar (---.play-internet.pl)
Data: 31 marca 2020 14:44

Pewnie w zależności od rozwoju sytuacji. Jarosław to rozsadny człowiek i zdecyduje w ostatnim momencie, gdzieś w okolicach świąt.



Zmieniany 1 raz/y. Ostatnio 2020-03-31 14:45 przez kar.

Re: Hej wybory
Wysłane przez: JASNOŚĆ (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 31 marca 2020 16:05

Sądzę, po tym co widziałem ostatnio w Lidlu żę wyginiemy jak Dront Dodo,
Sytuacja wygląda tak, dwie panie, w maskach, rękawiczkach stoją na dziale warzywnym, (wiek określam na jakieś 50+ a zaraz się dowiecie dla czego tak określam). Stoją, rozmawiają, jedna bierze banany, droga maca pomarańcze, takie psiapsióły. Rozmowa na jakieś luźne tematy i oczywiście o koronawirusie, jakieś tam umawianko na imprezkę czy wspólnego grilla jak się ciepło zrobi, nagle jedna pani dostaje sygnał od (chyba męża) że trzeba się spieszyć bo coś tam ... Panie na pożegnanie ściągają maseczki i całują się na pożegnanie takie wiecie babskie cmoknięcie w policzek NOŻKURWAMAĆ ! to po kiego te maski ?

http://republika.pl/blog_lz_148059/5315617/tr/jasnosc2011.jpghttp://republika.pl/blog_lz_148059/5315617/tr/troll_mini.jpg


Podwładny powinien przed obliczem przełożonego mieć wygląd lichy i durnowaty, tak by swoim pojmowaniem sprawy nie peszyć przełożonego.

Żałosny starcze, pieniaczu, pamiętaj że tacy jak ty żyją krócej

Re: Hej wybory
Wysłane przez: Bobek (---.dynamic.gprs.plus.pl)
Data: 31 marca 2020 17:58

Odważne kibitki. Pewnie mieszkają w jednym domu i całowanie im nie strach. Grillowanie w bezpieczniej odległości to nic strasznego. Lepsze to niż plażowanie. Chociaż na plażę tradycyjnie należy zabrać parawanik, przcież się odgradzamy. I co nie jest wtedy bezpiecznie...

Bobeksmiling smiley

Re: Hej wybory
Wysłane przez: admin (Moderator)
Data: 31 marca 2020 22:03

kar Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> Pewnie w zależności od rozwoju sytuacji. Jarosław
> to rozsadny człowiek i zdecyduje w ostatnim
> momencie, gdzieś w okolicach świąt.

Wiedziałem Kar, że z Ciebie niezły jajcarz, ale że aż tak?!

Re: Hej wybory
Wysłane przez: kar (---.elblag.vectranet.pl)
Data: 01 kwietnia 2020 06:33

Admin, jeżeli się czegoś obawiasz to przecież będziesz mógł zagłosować korespondencyjnie, jest chyba projekt w sejmie. Wybory to święto demokracji,



Zmieniany 1 raz/y. Ostatnio 2020-04-01 06:34 przez kar.

Re: Hej wybory
Wysłane przez: Bobek (---.dynamic.gprs.plus.pl)
Data: 01 kwietnia 2020 16:50

Korespondencyjnie... To jest myśl. Już nie mogę się doczekać tej sposobności.

Bobeksmiling smiley

Re: Hej wybory
Wysłane przez: JASNOŚĆ (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 01 kwietnia 2020 22:10

kar Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> Admin, jeżeli się czegoś obawiasz to przecież
> będziesz mógł zagłosować korespondencyjnie, jest
> chyba projekt w sejmie. Wybory to święto
> demokracji,


Zgadza się wybory to święto demokracji a w naszym kraju z demokracji zrobiono wielkie g... złamano wszelkie zasady demokratyczne, nie przestrzega się konstytucji a za sam napis konstytucja ludzie są szykanowani to co powiesz o takich wyborach jak spreparowane i już dziś wiadomo że zwycięzca może być tylko jeden albo wybory okażą się nieważne bo tak chce wuc ...

http://republika.pl/blog_lz_148059/5315617/tr/jasnosc2011.jpghttp://republika.pl/blog_lz_148059/5315617/tr/troll_mini.jpg


Podwładny powinien przed obliczem przełożonego mieć wygląd lichy i durnowaty, tak by swoim pojmowaniem sprawy nie peszyć przełożonego.

Żałosny starcze, pieniaczu, pamiętaj że tacy jak ty żyją krócej

Re: Hej wybory
Wysłane przez: yoe (---.elblag.vectranet.pl)
Data: 02 kwietnia 2020 13:24


Re: Hej wybory
Wysłane przez: admin (Moderator)
Data: 02 kwietnia 2020 16:47

kar Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> Admin, jeżeli się czegoś obawiasz to przecież
> będziesz mógł zagłosować korespondencyjnie, jest
> chyba projekt w sejmie. Wybory to święto
> demokracji,


Kar, przykład z Twojego boiska. Co byś powiedział o sędzim, który na kwadrans przed meczem zmienia zasady gry? Np. nie pozwala jednej drużynie wychodzić poza linię środkową, a druga może jeździć po całym boisku z gospodarką wizytą? Sędzia oczywiście został wybrany w demokratycznych wyborach. To jest prawdziwe święto demokracji, znaczy drukowanie wyniku.

Re: Hej wybory
Wysłane przez: kar (---.elblag.vectranet.pl)
Data: 02 kwietnia 2020 18:00

Admin - jest propozycja, że wszyscy obywatele mają głosować korespondencyjnie. A więc, żadna grupa społeczna nie będzie uprzywilejowana.

Swoją drogą to jeżeli wychodzić z założenia opozycji i sprzyjającym im oświeconym środowiskom, że wyborcy Pisu to ciemna, prymitywna masa, często moherowa itp. to można założyć, że nowa forma głosowania powinna właśnie dla nich być niekorzystna, a nie dla oświeconego środowiska opozycji, tak przecież nowoczesnego itd.

Być może adminie jest tak, że jak się wystawia do decydującego meczu miernych zawodników to za wszelką cenę chce się przełożyć spotkanie licząc na to, że będzie można później zmienić skład lub na to, że przeciwnik nabawi się kontuzji. winking smiley

Nie uważasz, ze nowa forma głosowania jest interesująca, bo ja przyznaję, że trochę mnie to ciekawi
jak takie wybory by wyglądały. Chodzą słuchy, że i tak to nie przejdzie, Gowin chce przełożenia wyborów. smiling smiley

Re: Hej wybory
Wysłane przez: Bobek (---.dynamic.gprs.plus.pl)
Data: 02 kwietnia 2020 19:27

A mnie wybory w ogóle przestały ciekawić. Nawet takie jakie mają być. To co dzieje się jest bez sensu. W TV spychologia polityczna, aż się nie chce na to patrzeć.

Bobeksmiling smiley

Re: Hej wybory
Wysłane przez: yoe (---.elblag.vectranet.pl)
Data: 02 kwietnia 2020 20:09

Bobek Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> A mnie wybory w ogóle przestały ciekawić. Nawet
> takie jakie mają być. To co dzieje się jest bez
> sensu. W TV spychologia polityczna, aż się nie
> chce na to patrzeć.


Myślę, że każdy ma takie odczucia, ale niestety trzeba wybrać mniejsze zło.

Re: Hej wybory
Wysłane przez: Bobek (---.dynamic.gprs.plus.pl)
Data: 02 kwietnia 2020 20:32

Od lat wybieram mniejsze zło, tylko co mi to dało???

Bobeksmiling smiley

Re: Hej wybory
Wysłane przez: admin (Moderator)
Data: 04 kwietnia 2020 18:09

kar Napisał(a):
-------------------------------------------------------
>
> Być może adminie jest tak, że jak się wystawia do
> decydującego meczu miernych zawodników to za
> wszelką cenę chce się przełożyć spotkanie licząc
> na to, że będzie można później zmienić skład lub
> na to, że przeciwnik nabawi się kontuzji. winking smiley
>
> Nie uważasz, ze nowa forma głosowania jest
> interesująca, bo ja przyznaję, że trochę mnie to
> ciekawi
> jak takie wybory by wyglądały. Chodzą słuchy, że i
> tak to nie przejdzie, Gowin chce przełożenia
> wyborów. smiling smiley

Nie uważam, bo
1. Poczta nie jest w stanie dostarczyć 30 mln pakietów wyborczych w przeciągu paru dni
2. Miliony wyborców, szczególnie młodych, gdzie indziej mieszkają, gdzie indziej są zameldowani, listonosz ich nie znajdzie. Nie dotyczy seniorów, którzy głosują wiadomo na kogo.
3. Ciągle potrzeba odważnych, którzy uczciwie policzą głosy. Wirus na papierze może przetrwać kilka dni.

Poza tym nawet mierni zawodnicy mają prawo do przestrzegania ustalonych zasad gry. Pewnie wychodzisz z założenia, że reguły można zmieniać, pod warunkiem, że na naszą korzyść.
Gowin zdrajca i niewdzięcznik, to wiadomo nie od dziś. Prezes tyle dla niego zrobił...
Rozumiem, że już zgłosiłeś akces do komisji wyborczej? Chyba nie wymiękniesz z powodu wirusa?

Re: Hej wybory
Wysłane przez: kar (---.elblag.vectranet.pl)
Data: 04 kwietnia 2020 19:59

Admin szanuje twoje zdanie i myślę, że jesteś szczerze zatroskany o zdrowie naszych obywateli.
Jakby opozycji zależało na zdrowiu rodaków to przyjęliby propozycje Gowina, a tak to czar prysł.

Re: Hej wybory
Wysłane przez: admin (Moderator)
Data: 04 kwietnia 2020 22:09

Prezes chyba też przeszedł do opozycji, bo nie słyszałem, żeby przyjął propozycję Gowina. Ciągle bredzi o konieczności przeprowadzenia wyborów 10 maja.

Re: Hej wybory
Wysłane przez: Zbanowany (---.163.170.175.ipv4.supernova.orange.pl)
Data: 04 kwietnia 2020 23:29

kar Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> Admin szanuje twoje zdanie i myślę, że jesteś
> szczerze zatroskany o zdrowie naszych obywateli.
> Jakby opozycji zależało na zdrowiu rodaków to
> przyjęliby propozycje Gowina, a tak to czar prysł.


nie wiemna czym zalezy opozycji, wiem jedno we Francji były wybory w kilku okregach i zobacz jakie maja teraz statystyki zarazen..... to do mnie bardziej przemaiwia niz Piprzenie jednych czy drugich.

Re: Hej wybory
Wysłane przez: admin (Moderator)
Data: 05 kwietnia 2020 09:10

Oj tam, oj tam. Pójście na wybory, to tak wyjście do sklepu. Skoro Andrzej D. tak twierdzi, to ja mu wierzę, bo to mój prezydent i każde jego słowo mądre i cenne jest jak perełka

Re: Hej wybory
Wysłane przez: kar (---.elblag.vectranet.pl)
Data: 05 kwietnia 2020 10:10

W Bawarii i chyba teraz w Szwajcarii odbyły lub odbędą się wybory korespondencyjnie i widać, że jakiś można.

Re: Hej wybory
Wysłane przez: Zbanowany (---.163.202.224.ipv4.supernova.orange.pl)
Data: 05 kwietnia 2020 10:37

Wskaznik zachorowan na milion mieszkancow w Szwajcarii -2,369, w Niemczech - 1,147.
Oba kraje sobie radza bo sa dobrze zorganizowane i mocno uprzemyslowione. Sprzet jest produkowany u nich w wystarczajacej ilosci. sa bogate wiec słuzba zdrowia jest doinwestowana.
wskaźik dl Polski - 101. Jak dobijemy do wskaznikow Szwajcarsko, Niemieckich to trup bedzie sie słał gesto bo ni jestesmy tak dobrze zorganizowani nie ejstesmy tak bogaci i nasza słuzba zdrowia jest niedoinwestowana. Muusimy jakos sie zzorganizowac zeby zmniejszyc mozliwosc zachorowania. Dlatego sa e obostrzenia w poruszaniu sie. Musisz pojsc do sklepu zeby nie umrzec z głodu i pragnienia. Jak pójdziesz na wybory pozniej to i tak nic sie nie stanie ..... i tak bedzie tak samo smiling smiley

Re: Hej wybory
Wysłane przez: JASNOŚĆ (82.160.24.---)
Data: 05 kwietnia 2020 11:27

Organizowanie państwa zaczął bym od posunięcia ze stołków wszystkich tych którzy psują i ciągną kasę w postaci premii, nagród, tych którzy obsadzają stanowiska dookoła "swoimi" a nie ekspertami, tych kßórzy knują, spiskują wszędzie szukają przestępców a nie widzą ich w swoich szeregach - tak piszę tu o tym s*****iałym pisie

http://republika.pl/blog_lz_148059/5315617/tr/jasnosc2011.jpghttp://republika.pl/blog_lz_148059/5315617/tr/troll_mini.jpg


Podwładny powinien przed obliczem przełożonego mieć wygląd lichy i durnowaty, tak by swoim pojmowaniem sprawy nie peszyć przełożonego.

Żałosny starcze, pieniaczu, pamiętaj że tacy jak ty żyją krócej

Re: Hej wybory
Wysłane przez: kar (---.elblag.vectranet.pl)
Data: 05 kwietnia 2020 11:42

A który rząd, nie obstawiał stanowisk swoimi ? Kazdy tak robił, robi i robić będzie. Pod tym względem nic się nie zmienia.

Re: Hej wybory
Wysłane przez: admin (Moderator)
Data: 05 kwietnia 2020 13:15

kar Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> W Bawarii i chyba teraz w Szwajcarii odbyły lub
> odbędą się wybory korespondencyjnie i widać, że
> jakiś można.

No to jeszcze mi powiedz ilu jest uprawnionych do głosowania w Bawarii i od ilu lat są tam organizacyjnie przygotowani do takich wyborów? Znajdź może więc inny przykład.
Mam podejrzenia graniczące z pewnością, że niejaki D. Trump jest jednym z Twoich autorytetów. Jeśli nie to wybacz krzywdzące podejrzenia. Tak czy inaczej jest moim autorytetem i on powiedział niedawno, że głosowanie korespondencyjne to raj dla oszustów.

Re: Hej wybory
Wysłane przez: kar (---.elblag.vectranet.pl)
Data: 05 kwietnia 2020 13:38

A co mnie interesuje jakiś duktator Tramp. A kraju Angeli Merkel można to i u nas można.

Re: Hej wybory
Wysłane przez: admin (Moderator)
Data: 05 kwietnia 2020 13:52

kar Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> A co mnie interesuje jakiś duktator Tramp. A kraju
> Angeli Merkel można to i u nas można.


Można, dla 500 tys. wyborców, w kraju gdzie na dostarczenie zwykłego listu nie czeka się tydzień.
Swoją drogą, świat staje na głowie. Wielbiciel PiS-u powołuje się na Angelę Merkel. To może świadczyć o rychłej zagładzie.

Re: Hej wybory
Wysłane przez: żabek (---.elblag.vectranet.pl)
Data: 05 kwietnia 2020 14:06

JASNOŚĆ Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> Organizowanie państwa zaczął bym od posunięcia ze
> stołków wszystkich tych którzy psują i ciągną kasę
> w postaci premii, nagród.
Nawet tych którym te premie się po prostu należały? grinning smiley

Re: Hej wybory
Wysłane przez: JASNOŚĆ (82.160.24.---)
Data: 05 kwietnia 2020 14:17

żabek Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> Nawet tych którym te premie się po prostu
> należały? grinning smiley
A zwłaszcza ...

http://republika.pl/blog_lz_148059/5315617/tr/jasnosc2011.jpghttp://republika.pl/blog_lz_148059/5315617/tr/troll_mini.jpg


Podwładny powinien przed obliczem przełożonego mieć wygląd lichy i durnowaty, tak by swoim pojmowaniem sprawy nie peszyć przełożonego.

Żałosny starcze, pieniaczu, pamiętaj że tacy jak ty żyją krócej

Re: Hej wybory
Wysłane przez: yoe (---.elblag.vectranet.pl)
Data: 06 kwietnia 2020 01:48

Bobek Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> Od lat wybieram mniejsze zło, tylko co mi to
> dało???

Czasami jest tak, że dokonując lepszego wyboru nie odczuwa się tego namacalnie.
W tym konkretnym przypadku wiesz chociaż, że dołożyłeś swoją cegiełkę do tego aby z Twojego kraju
w którym żyjesz nie robiono cyrku.

Re: Hej wybory
Wysłane przez: Bobek (---.dynamic.gprs.plus.pl)
Data: 06 kwietnia 2020 17:24

Ja za cyrkiem nie jestem, ale muszę z nim żyć.

Bobeksmiling smiley

Idź do strony: 123-->
Bieżąca strona: 1 z 3


Szanowny Czytelniku, uprzejmie informujemy, że tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.
This forum powered by Phorum.