Zapraszamy do zamieszczania wypowiedzi na temat tego, co lub kto nas w Elblągu cieszy, denerwuje, przeszkadza, zaskakuje, wkurza, irytuje, zachwyca, dołuje, oburza, frustruje. Komunikacja, służba zdrowia, administracja, policja, służby miejskie, telekomunikacja, media, ośrodki kultury, poczta, miejscy architekci i budowniczowie czekają na Twoją konstruktywną krytykę, genialne pomysły i niezastąpione rady. Gwarantujemy, że nikt Cię nie wysłucha, ale będziesz mógł zasnąć w poczuciu, że nie przepuściłeś okazji żeby spróbować naprawić świat, a przynajmniej tę jego cząstkę, w której na co dzień mieszkamy. Pamiętaj jednak, że wchodzisz na HP na własne ryzyko. Przed zamieszczeniem swojego wpisu zapoznaj się z treścią innych wypowiedzi i oceń, czy jesteś wystarczająco twardy/a żeby wytrzymać ewentualne ataki internetowych frustratów lub nawet rzeczową krytykę.
Idź do wątku: <---->
Akcja:  Lista wątkówNowy wątekSzukajZaloguj
Gdzie w Elblągu kupie maseczki
Wysłane przez: kar (---.elblag.vectranet.pl)
Data: 09 kwietnia 2020 15:13

W necie jest tego pełno, ale czy w jakiś elbląskim sklepie są dostępne ? najlepiej wielokrotnego użytku.

Re: Gdzie w Elblągu kupie maseczki
Wysłane przez: Zbanowany (---.163.174.78.ipv4.supernova.orange.pl)
Data: 09 kwietnia 2020 16:26

Te w necie to kant dupy rozbic. To sa ozdoby, a nie rzeczyscie zatrzymujace wirusa maseczki.
Pracowaęłm wiec nie sledziłem wystapienia Morawieckiego, ale widze ze bedize nakaz. Czy mister Premier powiedizał skad mamy je wziac? Praktycznie nie ma mozliwosci kupienia porzadnje maseczki. A moze chodzi tylko po pokaznaie ze coś robia i nie wazne czy maseczka jest skuteczna czy nie.

Re: Gdzie w Elblągu kupie maseczki
Wysłane przez: Bobek (---.elblag.vectranet.pl)
Data: 09 kwietnia 2020 18:50

Można szalik, bandamkę czy chustę. To coś ma zakrywać nos i usta. Kto ma motor ma kask i jakoś damy radę.

Bobeksmiling smiley

Re: Gdzie w Elblągu kupie maseczki
Wysłane przez: Zbanowany (---.163.174.78.ipv4.supernova.orange.pl)
Data: 09 kwietnia 2020 22:46

Dla mnie bez sensu smiling smiley .... no ale zeby uniknac mandatu załoze maske ffp1 ktora nic nie daje smiling smiley. Została mi z prac przy usuwaniu plam z sufitu po zalaniu smiling smiley



Szanowny Czytelniku, uprzejmie informujemy, że tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.
This forum powered by Phorum.