Zapraszamy do zamieszczania wypowiedzi na temat tego, co lub kto nas w Elblągu cieszy, denerwuje, przeszkadza, zaskakuje, wkurza, irytuje, zachwyca, dołuje, oburza, frustruje. Komunikacja, służba zdrowia, administracja, policja, służby miejskie, telekomunikacja, media, ośrodki kultury, poczta, miejscy architekci i budowniczowie czekają na Twoją konstruktywną krytykę, genialne pomysły i niezastąpione rady. Gwarantujemy, że nikt Cię nie wysłucha, ale będziesz mógł zasnąć w poczuciu, że nie przepuściłeś okazji żeby spróbować naprawić świat, a przynajmniej tę jego cząstkę, w której na co dzień mieszkamy. Pamiętaj jednak, że wchodzisz na HP na własne ryzyko. Przed zamieszczeniem swojego wpisu zapoznaj się z treścią innych wypowiedzi i oceń, czy jesteś wystarczająco twardy/a żeby wytrzymać ewentualne ataki internetowych frustratów lub nawet rzeczową krytykę.
Idź do wątku: <---->
Akcja:  Lista wątkówNowy wątekSzukajZaloguj
Internet - VECTRA czy ORANGE?
Wysłane przez: waldisobon (91.241.5.---)
Data: 24 kwietnia 2020 14:02

Chcę założyć internet stacjonarny, 300 Mb/s

Patrzę po ofertach dostawców.

Orange - 59,98 miesięcznie
Vectra - 54,99 miesięcznie, ale 4 pierwsze miesiące 57,49 miesięcznie.

Czyli Vectra wygląda ciekawiej jeśli chodzi o $$, ale jak jest z dostawą usług? Kiedyś dużo słyszałem o problemach, ale to czasy przedświatłowodowe.

Jak jest teraz?

Re: Internet - VECTRA czy ORANGE?
Wysłane przez: Bobek (---.dynamic.gprs.plus.pl)
Data: 24 kwietnia 2020 16:40

Na Vectrę nie mam co narzekać, chodzi wporzo.

Bobeksmiling smiley

Re: Internet - VECTRA czy ORANGE?
Wysłane przez: Zbanowany (---.163.195.185.ipv4.supernova.orange.pl)
Data: 24 kwietnia 2020 19:04

Jak chcesz dobrej jaksoci neta to zdecydowanie Orange.
Jak chcesz dobrej jakosci TV to orange.
Jak chcesz miec jak najwiekszy wybor TV to Vectra.

Re: Internet - VECTRA czy ORANGE?
Wysłane przez: waldisobon (---.47.126.126.ipv4.supernova.orange.pl)
Data: 24 kwietnia 2020 19:56

Ale ja chcę tylko neta. TV mam w takim miejscu, że poprowadzenie do niego kabla z routera (czy jak te ich pudełko się nazywa) wiązałoby się z kuciem ścian, albo widocznym szpetnym kablem...

Re: Internet - VECTRA czy ORANGE?
Wysłane przez: Zbanowany (---.163.195.185.ipv4.supernova.orange.pl)
Data: 25 kwietnia 2020 01:11

To patrz punkt 1.
Mialem Vectre potem Netie/Dialoga, teraz mam Orange.
Najlepszy zdecydowanie Orange Światłowod.
Vectry nie mozna było nazwac stałym dostepem do neta.... choc ponoc znacznie sie poprawiła... Niemniej jednak własnie szwagier Vectry zrezygnował bo był niezadowolony z jakosci.

Re: Internet - VECTRA czy ORANGE?
Wysłane przez: JASNOŚĆ (82.160.24.---)
Data: 25 kwietnia 2020 06:19

Powiem ci że te laski na redtube to prędzej dochodzą przez orange niż przez vectrę, to nie wiem co lubisz grinning smiley

http://republika.pl/blog_lz_148059/5315617/tr/jasnosc2011.jpghttp://republika.pl/blog_lz_148059/5315617/tr/troll_mini.jpg


Podwładny powinien przed obliczem przełożonego mieć wygląd lichy i durnowaty, tak by swoim pojmowaniem sprawy nie peszyć przełożonego.

Żałosny starcze, pieniaczu, pamiętaj że tacy jak ty żyją krócej

Re: Internet - VECTRA czy ORANGE?
Wysłane przez: waldisobon (---.47.126.126.ipv4.supernova.orange.pl)
Data: 25 kwietnia 2020 08:30

Ech... Pomyliłem się w treści pytania, powinni być:

Vectra - 54,99 miesięcznie, ale 4 pierwsze miesiące 27,49 miesięcznie.

Re: Internet - VECTRA czy ORANGE?
Wysłane przez: Zbanowany (---.163.175.191.ipv4.supernova.orange.pl)
Data: 25 kwietnia 2020 12:21

Orange 100 mbito bedize ci lepiej chodzic niz vectra 300. To swiatlowod.
Uzyskasz takiego pinga w Vectrze... najwiekszy ping jaki widzialem to 5ms smiling smiley, a wielokrotnie mialem 1. Predkosci tez praktycnzie stałe. Jak dla mnie warto doplacic. Jak bralem orange to mialem pierwsze 3 miesiace za 1 pln... teraz nie wiem czy jest cos takiego

https://www.speedtest.pl/test/242825145

Re: Internet - VECTRA czy ORANGE?
Wysłane przez: tycjan (---.elblag.vectranet.pl)
Data: 25 kwietnia 2020 23:39

Moja vectra 600/30 chodzi dobrze. To wykres z dziś.

https://i.imgur.com/92eM05c.png



Szanowny Czytelniku, uprzejmie informujemy, że tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.
This forum powered by Phorum.