Zapraszamy do zamieszczania wypowiedzi na temat tego, co lub kto nas w Elblągu cieszy, denerwuje, przeszkadza, zaskakuje, wkurza, irytuje, zachwyca, dołuje, oburza, frustruje. Komunikacja, służba zdrowia, administracja, policja, służby miejskie, telekomunikacja, media, ośrodki kultury, poczta, miejscy architekci i budowniczowie czekają na Twoją konstruktywną krytykę, genialne pomysły i niezastąpione rady. Gwarantujemy, że nikt Cię nie wysłucha, ale będziesz mógł zasnąć w poczuciu, że nie przepuściłeś okazji żeby spróbować naprawić świat, a przynajmniej tę jego cząstkę, w której na co dzień mieszkamy. Pamiętaj jednak, że wchodzisz na HP na własne ryzyko. Przed zamieszczeniem swojego wpisu zapoznaj się z treścią innych wypowiedzi i oceń, czy jesteś wystarczająco twardy/a żeby wytrzymać ewentualne ataki internetowych frustratów lub nawet rzeczową krytykę.
Idź do wątku: <---->
Akcja:  Lista wątkówNowy wątekSzukajZaloguj
Ma ktoś internet z Netii ?
Wysłane przez: Eg527 (---.elblag.vectranet.pl)
Data: 18 września 2020 10:30

Hej, byłem już zdecydowany na ofertę TV+INTERNET z Netii ale poczytałem dużo negatywnych opinii o jakości łącza. Jak jest w naszym mieście? Używa ktoś ?

Re: Ma ktoś internet z Netii ?
Wysłane przez: mariusz605 (---.adsl.inetia.pl)
Data: 11 października 2020 17:38

Hej. Kiedyś to był Dialog. Teraz jest to Netia. W okresie Dialogu jak na tamte czasy było bardzo dobrze. Później pierwszy rok po przekształceniu rzeczywiście pojawiały się problemy, przerwy jakieś dziwne awarie... Ludzie na infolinii byli niekompetentni w tym czasie jak by nie wiedzieli co się dzieje. Dopiero zagrożenie zerwaniem umowy z ich winy dawało rezultat... W moim przypadku miałem z 5 awari w ciągu chyba 4 miesiecy. Potem jakoś poszedł hejt i ludzie zaczęli rezygnować - stąd pewnie te opinie. Teraz jest ok. Żadnych awarii od kilku lat. Raz spalił mi się modem to w ten sam dzień przywieźli nowy (jeszcze lepszy). Konkurencja,negatywne opinie i groźba utraty klientów spowodowały w mojej ocenie bardo pozytywne zmiany. W CHWILI OBECNEJ POLECAM (użytkuję ponad 10 lat) - przeniosłem też w tym roku telefony choć jeśli ktoś jezdzi dużo poza miastem to bywają miejsca z słabym zasięgiem bądź zanikiem, więc tu muszą jeszcze popracować :-) No ale 60 zł za trzy telefony to bardzo tanio :-)

Re: Ma ktoś internet z Netii ?
Wysłane przez: yamo12 (---.adsl.inetia.pl)
Data: 08 listopada 2020 20:46

Ja również polecam internet od nich, awarie bardzo rzadko, a jak jest problem techniczny to starają się go szybko rozwiązać, najpierw przez telefon a potem wysyłają człowieka, nawet w sobotę.

Re: Ma ktoś internet z Netii ?
Wysłane przez: bonifacy (---.adsl.inetia.pl)
Data: 08 listopada 2020 21:40

Mam i jestem zadowolony.

Re: Ma ktoś internet z Netii ?
Wysłane przez: mactech (---.dynamic.chello.pl)
Data: 17 stycznia 2023 11:58

Bardzo częstym problemem zakłuceń internetu jest subit szczególnie w tych starszych mieszkaniach. Mało kto sobie zdaje sprawę iż usuwanie subitu powinno być częścią każdego rememontu. Strona [usuwaniesubitu.com] gdzie jest więcej informacji na ten temat. Dlatego ludzie też bardzo często piszą o awarii lub zanikaniu internetu. Jak położysz router nie na podłodze która ma stare zanieczyszczenia to zobaczysz różnice i nie musisz zmieniać operatora.

Re: Ma ktoś internet z Netii ?
Wysłane przez: wiki87 (---.icpnet.pl)
Data: 11 lutego 2023 15:57

Myślałam, że ta firma to już wspomnienie? O ile mi wiadomo, to teraz kupuje się internet 5G i abonament telefoniczny w Otvarta [otvarta.pl]. Podobno mają tu bardzo korzystne ceny, ale najlepiej byłoby, gdybyście sprawdzili sami, każdy ma inne zdanie, nie ma co się komukolwiek narzucać.

Re: Ma ktoś internet z Netii ?
Wysłane przez: Zbanowany (---.47.115.148.ipv4.supernova.orange.pl)
Data: 12 lutego 2023 17:25

Jak chcesz miec porządny internet w domu to tylko po światłowodzie. Zadem 5 g 6 g czy 12 g nie bedzie od tego lepszy. Kiedys sie skusilem na 4 g do domu i to był najwiekszy bład dodtyczacy neta ktrory popełniłem.

Re: Ma ktoś internet z Netii ?
Wysłane przez: tycjan (---.elblag.vectranet.pl)
Data: 22 marca 2023 19:26

Ktoś jeszcze coś napisze o świetle z Netii? Co ile zmienia się adres IP? Czy nie robią problemów jak chcesz własny router?



Szanowny Czytelniku, uprzejmie informujemy, że tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.
This forum powered by Phorum.