Zapraszamy do zamieszczania wypowiedzi na temat tego, co lub kto nas w Elblągu cieszy, denerwuje, przeszkadza, zaskakuje, wkurza, irytuje, zachwyca, dołuje, oburza, frustruje. Komunikacja, służba zdrowia, administracja, policja, służby miejskie, telekomunikacja, media, ośrodki kultury, poczta, miejscy architekci i budowniczowie czekają na Twoją konstruktywną krytykę, genialne pomysły i niezastąpione rady. Gwarantujemy, że nikt Cię nie wysłucha, ale będziesz mógł zasnąć w poczuciu, że nie przepuściłeś okazji żeby spróbować naprawić świat, a przynajmniej tę jego cząstkę, w której na co dzień mieszkamy. Pamiętaj jednak, że wchodzisz na HP na własne ryzyko. Przed zamieszczeniem swojego wpisu zapoznaj się z treścią innych wypowiedzi i oceń, czy jesteś wystarczająco twardy/a żeby wytrzymać ewentualne ataki internetowych frustratów lub nawet rzeczową krytykę.
Idź do wątku: <---->
Akcja:  Lista wątkówNowy wątekSzukajZaloguj
Złoty żuraw
Wysłane przez: Asiek (---.bredband.tele2.se)
Data: 27 maja 2021 12:49

Hej.
Czy ktoś wie cokolwiek na temat restauracji chińskiej Złoty żuraw na Starym Mieście? Z jakiego powodu przestali serwować chińskie potrawy? Szczególnie brak ich słynnych zesrawów na dwie lub więcej osób, które były wyśmienite.

Re: Złoty żuraw
Wysłane przez: zwis ozdobny (---.elblag.vectranet.pl)
Data: 28 maja 2021 07:32

Wyśmienite zesrawy można we własnym zakresie.Szanowny Czytelniku, uprzejmie informujemy, że tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.
This forum powered by Phorum.