Zapraszamy do zamieszczania wypowiedzi na temat tego, co lub kto nas w Elblągu cieszy, denerwuje, przeszkadza, zaskakuje, wkurza, irytuje, zachwyca, dołuje, oburza, frustruje. Komunikacja, służba zdrowia, administracja, policja, służby miejskie, telekomunikacja, media, ośrodki kultury, poczta, miejscy architekci i budowniczowie czekają na Twoją konstruktywną krytykę, genialne pomysły i niezastąpione rady. Gwarantujemy, że nikt Cię nie wysłucha, ale będziesz mógł zasnąć w poczuciu, że nie przepuściłeś okazji żeby spróbować naprawić świat, a przynajmniej tę jego cząstkę, w której na co dzień mieszkamy. Pamiętaj jednak, że wchodzisz na HP na własne ryzyko. Przed zamieszczeniem swojego wpisu zapoznaj się z treścią innych wypowiedzi i oceń, czy jesteś wystarczająco twardy/a żeby wytrzymać ewentualne ataki internetowych frustratów lub nawet rzeczową krytykę.
Idź do wątku: <---->
Akcja:  Lista wątkówNowy wątekSzukajZaloguj
Niedziela już tylko (nie)handlowa w E-gu
Wysłane przez: yoe (---.elblag.vectranet.pl)
Data: 28 sierpnia 2021 08:10

[finanse.wp.pl]

Czy w E-gu są już jakieś duże sklepy sieciowe ( Kaufland, Biedronka, Carrefour, Lidl itp. ) otwarte w każdą niedziele w kontekście powyższego artykułu ?

Re: Niedziela już tylko (nie)handlowa w E-gu
Wysłane przez: mat (---.gdansk.vectranet.pl)
Data: 30 sierpnia 2021 07:31

Biedronka na Węgrowskiej

Re: Niedziela już tylko (nie)handlowa w E-gu
Wysłane przez: yoe (---.elblag.vectranet.pl)
Data: 21 listopada 2021 15:31

Otwarte w niedzielę mają również Lidl na Browarnej, Biedronka Rawska

Re: Niedziela już tylko (nie)handlowa w E-gu
Wysłane przez: mat (---.gdansk.vectranet.pl)
Data: 23 listopada 2021 08:17

i jeszcze Castorama i AldiSzanowny Czytelniku, uprzejmie informujemy, że tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.
This forum powered by Phorum.