Zapraszamy do zamieszczania wypowiedzi na temat tego, co lub kto nas w Elblągu cieszy, denerwuje, przeszkadza, zaskakuje, wkurza, irytuje, zachwyca, dołuje, oburza, frustruje. Komunikacja, służba zdrowia, administracja, policja, służby miejskie, telekomunikacja, media, ośrodki kultury, poczta, miejscy architekci i budowniczowie czekają na Twoją konstruktywną krytykę, genialne pomysły i niezastąpione rady. Gwarantujemy, że nikt Cię nie wysłucha, ale będziesz mógł zasnąć w poczuciu, że nie przepuściłeś okazji żeby spróbować naprawić świat, a przynajmniej tę jego cząstkę, w której na co dzień mieszkamy. Pamiętaj jednak, że wchodzisz na HP na własne ryzyko. Przed zamieszczeniem swojego wpisu zapoznaj się z treścią innych wypowiedzi i oceń, czy jesteś wystarczająco twardy/a żeby wytrzymać ewentualne ataki internetowych frustratów lub nawet rzeczową krytykę.
Idź do wątku: <---->
Akcja:  Lista wątkówNowy wątekSzukajZaloguj
Gdzie dobry serwis rowerowy?
Wysłane przez: Zbanowany (---.47.115.148.ipv4.supernova.orange.pl)
Data: 06 czerwca 2022 18:54

Gdzie dobrze wycentrują koło ( nie na oko smiling smiley)

Re: Gdzie dobry serwis rowerowy?
Wysłane przez: bonifacy (---.elblag.vectranet.pl)
Data: 06 czerwca 2022 19:34

W go sport smiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smiley mój rower już ponad miesiąc trzymają i mają mnie gdzieś...eye rolling smiley

Re: Gdzie dobry serwis rowerowy?
Wysłane przez: Zbanowany (---.47.115.148.ipv4.supernova.orange.pl)
Data: 06 czerwca 2022 20:24

Go sport to ruska firma. Penie twoj rower jest tam gdzie pralki ukrincow. Putin nim po placu czerwonym jeździ.

Re: Gdzie dobry serwis rowerowy?
Wysłane przez: JASNOŚĆ (---.adsl.inetia.pl)
Data: 06 czerwca 2022 20:57

Kiedyś serwisowałem na dworcu PKP, nie wiem czy jeszcze tam coś jest ale na bank serwisują w KM Bike Grunwaldzka 2 vis a vis rybnego sklepu przy giełdzie warzywnej

http://republika.pl/blog_lz_148059/5315617/tr/jasnosc2011.jpghttp://republika.pl/blog_lz_148059/5315617/tr/troll_mini.jpg


Podwładny powinien przed obliczem przełożonego mieć wygląd lichy i durnowaty, tak by swoim pojmowaniem sprawy nie peszyć przełożonego.

Żałosny starcze, pieniaczu, pamiętaj że tacy jak ty żyją krócej

Re: Gdzie dobry serwis rowerowy?
Wysłane przez: rusikus (---.dynamic.gprs.plus.pl)
Data: 18 czerwca 2022 16:59

Jakis nowy serwis jest na robotniczej 10 "Zajezdnia rowerowa" , może tam?

https://blog.slowianskibestiariusz.pl/wp-content/uploads/2016/03/ko%C5%82owr%C3%B3t-300x300.png

Re: Gdzie dobry serwis rowerowy?
Wysłane przez: dzqu (---.dynamic.chello.pl)
Data: 11 sierpnia 2022 11:20

Hej jeśli chodzi o serwis rowerowy to zdecydowanie polecam [zuchlinski.com.pl] mają serwis online w sensie iż nie trzeba być wizycznie na miejscu można podsyłać rower. Korzystałem w 2018 roku z ich usług wiec mogę polecić.

Re: Gdzie dobry serwis rowerowy?
Wysłane przez: Zbanowany (---.47.115.148.ipv4.supernova.orange.pl)
Data: 11 sierpnia 2022 21:58

Weź nie zartuj sobie grinning smiley. Serwis doby ale wysłąnie roweru do Gdyni i potem z powrotem do Elbląg jest strata 2 dni. A jak cos bedzie nie tak ( najlepszym sie zdarza) znowu trzeba wysyłac.
Mam rower kupiony u nich bo u nas nie chcieli sprowadzic takiego jak chcialem, a tam mozna było wykonać nawet jazdę próbnąsmiling smiley. Ale zakup to co innego, tym bardziej ze jechałem po drodze.



Szanowny Czytelniku, uprzejmie informujemy, że tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.
This forum powered by Phorum.