Zapraszamy do zamieszczania wypowiedzi na temat tego, co lub kto nas w Elblągu cieszy, denerwuje, przeszkadza, zaskakuje, wkurza, irytuje, zachwyca, dołuje, oburza, frustruje. Komunikacja, służba zdrowia, administracja, policja, służby miejskie, telekomunikacja, media, ośrodki kultury, poczta, miejscy architekci i budowniczowie czekają na Twoją konstruktywną krytykę, genialne pomysły i niezastąpione rady. Gwarantujemy, że nikt Cię nie wysłucha, ale będziesz mógł zasnąć w poczuciu, że nie przepuściłeś okazji żeby spróbować naprawić świat, a przynajmniej tę jego cząstkę, w której na co dzień mieszkamy. Pamiętaj jednak, że wchodzisz na HP na własne ryzyko. Przed zamieszczeniem swojego wpisu zapoznaj się z treścią innych wypowiedzi i oceń, czy jesteś wystarczająco twardy/a żeby wytrzymać ewentualne ataki internetowych frustratów lub nawet rzeczową krytykę.
Idź do wątku: <---->
Akcja:  Lista wątkówNowy wątekSzukajZaloguj
Od soboty w Elblągu będzie emitowana rozszczepiona wersja TVP3
Wysłane przez: Benderr (---.adsl.inetia.pl)
Data: 29 września 2022 16:58

Elbląg korzysta z olsztyńskiej oferty programowej, na początek więc rozszczepienie polegać będzie na emisji lokalnego programu informacyjnego. Z czasem jednak oferta ma być rozwijana i uzupełniana. TVP informuje, że przestrojenie telewizorów i dekoderów dotyczyć będzie widzów, których odbiorniki odbierają sygnał z nadajnika Elbląg Jagodnik

Czytaj więcej na: [www.wirtualnemedia.pl]Szanowny Czytelniku, uprzejmie informujemy, że tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.
This forum powered by Phorum.