Zapraszamy do zamieszczania wypowiedzi na temat tego, co lub kto nas w Elblągu cieszy, denerwuje, przeszkadza, zaskakuje, wkurza, irytuje, zachwyca, dołuje, oburza, frustruje. Komunikacja, służba zdrowia, administracja, policja, służby miejskie, telekomunikacja, media, ośrodki kultury, poczta, miejscy architekci i budowniczowie czekają na Twoją konstruktywną krytykę, genialne pomysły i niezastąpione rady. Gwarantujemy, że nikt Cię nie wysłucha, ale będziesz mógł zasnąć w poczuciu, że nie przepuściłeś okazji żeby spróbować naprawić świat, a przynajmniej tę jego cząstkę, w której na co dzień mieszkamy. Pamiętaj jednak, że wchodzisz na HP na własne ryzyko. Przed zamieszczeniem swojego wpisu zapoznaj się z treścią innych wypowiedzi i oceń, czy jesteś wystarczająco twardy/a żeby wytrzymać ewentualne ataki internetowych frustratów lub nawet rzeczową krytykę.
Idź do wątku: <---->
Akcja:  Lista wątkówNowy wątekSzukajZaloguj
Bardzo przeszkadzają mi (i myślę, że tylko nie ja
Wysłane przez: Lefa (---)
Data: 30 września 1999 00:00

Bardzo przeszkadzają mi (i myślę, że tylko nie ja mam takie odczucia) ludzie (zazwyczaj mężyźni) pijący alkohol w miejscach publicznych (bardzo nagminnie i bez żadnych zahamowań). Policja jak zwykle nic nie robi, nie mówiąc o straż(akach?!!!)y miejskiej.<br>
Czy te okrzemki (czytaj fiolety- od nosów w tym kolorze) nie mogłyby pić u siebie w domu? Chyba ktoś z nich ma dom (może za dużo powiedziane... "lokal" lub melinę), w którym mogliby delektować (raczej chlać "Arizonę"!!) winem, tudzież napojem winopodobnym.<br>
Czy nikomu nie przeszkadzał widok pijanego, leżącego faceta (często zarzyg... i obsik...); a często można spotkać na ulicy leżącą kobietę (która z piękną osobą rodzaju odmiennego ma tyle wspólnego co szczotka do zębów z jeżem !!!)

Re: Bardzo przeszkadzają mi (i myślę, że tylko nie ja
Wysłane przez: gertar (---.adsl.inetia.pl)
Data: 21 stycznia 2019 12:10

Ostatnio nie widziałem leżących pijanych ludzi. Coś mi nie gra.

http://farm5.static.flickr.com/4112/5046137570_636205234a.jpg



Szanowny Czytelniku, uprzejmie informujemy, że tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.
This forum powered by Phorum.