Wtorek 19-03-2019, imieniny Józefa, Bogdana
 
Rek
Zapraszamy do zamieszczania wypowiedzi na temat tego, co lub kto nas w Elblągu cieszy, denerwuje, przeszkadza, zaskakuje, wkurza, irytuje, zachwyca, dołuje, oburza, frustruje. Komunikacja, służba zdrowia, administracja, policja, służby miejskie, telekomunikacja, media, ośrodki kultury, poczta, miejscy architekci i budowniczowie czekają na Twoją konstruktywną krytykę, genialne pomysły i niezastąpione rady. Gwarantujemy, że nikt Cię nie wysłucha, ale będziesz mógł zasnąć w poczuciu, że nie przepuściłeś okazji żeby spróbować naprawić świat, a przynajmniej tę jego cząstkę, w której na co dzień mieszkamy. Pamiętaj jednak, że wchodzisz na HP na własne ryzyko. Przed zamieszczeniem swojego wpisu zapoznaj się z treścią innych wypowiedzi i oceń, czy jesteś wystarczająco twardy/a żeby wytrzymać ewentualne ataki internetowych frustratów lub nawet rzeczową krytykę.
Zgłoś do moderacji
Czy na pewno chcesz zgłosić do moderacji ten wpis?

Re: Uwaga to jest topic reklamowy w którym to topicu zamieszczam to co mam zamiar wypromować a wiem że akurat to jest naprawdę warto promować ponieważ to jest dobre i wielu się do tego przekonało a więc zapraszam was do...
Wysłane przez: beatricze.8
Data: 2009-10-28 09:23
Takiej imprezy w Elblągu jeszcze nie było. W andrzejkową noc, 28 listopada w hali Centrum Sportowo-Biznesowego odbędzie się sensacyjna impreza klubowa, podczas której zagrają gwiazdy muzyki clubbingowej z Amsterdamu. Plejada światowych sław – holenderscy dj'e: Francesco Diaz, Galen Behr, Re-Ward, Tony CHA-CHA, Cliff Coenraad oraz polski rodzynek – Neevald zaszczepią w elblążanach miłość do muzyki house i trance!This forum powered by Phorum.