Poniedziałek 25-03-2019, imieniny Marii, Wieńczysława
 
Rek
Zapraszamy do zamieszczania wypowiedzi na temat tego, co lub kto nas w Elblągu cieszy, denerwuje, przeszkadza, zaskakuje, wkurza, irytuje, zachwyca, dołuje, oburza, frustruje. Komunikacja, służba zdrowia, administracja, policja, służby miejskie, telekomunikacja, media, ośrodki kultury, poczta, miejscy architekci i budowniczowie czekają na Twoją konstruktywną krytykę, genialne pomysły i niezastąpione rady. Gwarantujemy, że nikt Cię nie wysłucha, ale będziesz mógł zasnąć w poczuciu, że nie przepuściłeś okazji żeby spróbować naprawić świat, a przynajmniej tę jego cząstkę, w której na co dzień mieszkamy. Pamiętaj jednak, że wchodzisz na HP na własne ryzyko. Przed zamieszczeniem swojego wpisu zapoznaj się z treścią innych wypowiedzi i oceń, czy jesteś wystarczająco twardy/a żeby wytrzymać ewentualne ataki internetowych frustratów lub nawet rzeczową krytykę.
Zgłoś do moderacji
Czy na pewno chcesz zgłosić do moderacji ten wpis?

Re: Specjalista od trądziku poszukiwany
Wysłane przez: Sandman
Data: 2017-12-06 10:33
Przede wszystkim trzeba zastosować odpowiednią dietę. Zero słodyczy oraz tłustych potraw. Stres ma też niebagatelny (negatywny) na to wpływ:/
Miejmy nadzieję, że po wieku dorastania TO minie...
Są leki, które skutecznie leczą, lecz są b. silne i niestety nie obojętne dla np. wątroby, dlatego trzeba robić za każdym razem badania. Samo leczenie trwa ok. 6 m-cy.
Spróbuj do "uderzyć" dr Jacka Perlińskiego, przychodnia na ul. Elizy Orzeszkowej 13
Ewentualnie dr. Alicja Maksymiuk kiedyś przyjmowała w el-der-med (trzeba byłoby sprawdzić).This forum powered by Phorum.