Wtorek 26-03-2019, imieniny Emanuela, Teodora
 
Rek
Zapraszamy do zamieszczania wypowiedzi na temat tego, co lub kto nas w Elblągu cieszy, denerwuje, przeszkadza, zaskakuje, wkurza, irytuje, zachwyca, dołuje, oburza, frustruje. Komunikacja, służba zdrowia, administracja, policja, służby miejskie, telekomunikacja, media, ośrodki kultury, poczta, miejscy architekci i budowniczowie czekają na Twoją konstruktywną krytykę, genialne pomysły i niezastąpione rady. Gwarantujemy, że nikt Cię nie wysłucha, ale będziesz mógł zasnąć w poczuciu, że nie przepuściłeś okazji żeby spróbować naprawić świat, a przynajmniej tę jego cząstkę, w której na co dzień mieszkamy. Pamiętaj jednak, że wchodzisz na HP na własne ryzyko. Przed zamieszczeniem swojego wpisu zapoznaj się z treścią innych wypowiedzi i oceń, czy jesteś wystarczająco twardy/a żeby wytrzymać ewentualne ataki internetowych frustratów lub nawet rzeczową krytykę.
Zgłoś do moderacji
Czy na pewno chcesz zgłosić do moderacji ten wpis?

Re: Jeżeli lubisz piwo...
Wysłane przez: MikeMechanix
Data: 2018-03-27 19:15
Hopkins Bolek

Styl: Blackcurrant Milkshake Sour

alk. 3.2 % , Blg 10.0

Owocowy kwas z dodatkiem laktozy.

Dzieki laktozie nie jest mocno kwasne, bardziej gładkie, lekkie. Ale słodyczy też nie czuć. Aromatycznie słabo ale smakowo bardzo udane. Goryczka znikoma, prawie ze niewyczuwalna. Bardzo orzeźwiające, rześkie. Idealne będzie na gorące dni.

https://2.bp.blogspot.com/-d2t25u2aox4/WplxpvWEucI/AAAAAAAACwU/Xy10kv9S-GgZVZAv8CHJ8ZxUBx4C0jbjwCLcBGAs/s1600/P2260664.JPGThis forum powered by Phorum.