Niedziela 24-03-2019, imieniny Marka, Katarzyny
 
Rek
Zapraszamy do zamieszczania wypowiedzi na temat tego, co lub kto nas w Elblągu cieszy, denerwuje, przeszkadza, zaskakuje, wkurza, irytuje, zachwyca, dołuje, oburza, frustruje. Komunikacja, służba zdrowia, administracja, policja, służby miejskie, telekomunikacja, media, ośrodki kultury, poczta, miejscy architekci i budowniczowie czekają na Twoją konstruktywną krytykę, genialne pomysły i niezastąpione rady. Gwarantujemy, że nikt Cię nie wysłucha, ale będziesz mógł zasnąć w poczuciu, że nie przepuściłeś okazji żeby spróbować naprawić świat, a przynajmniej tę jego cząstkę, w której na co dzień mieszkamy. Pamiętaj jednak, że wchodzisz na HP na własne ryzyko. Przed zamieszczeniem swojego wpisu zapoznaj się z treścią innych wypowiedzi i oceń, czy jesteś wystarczająco twardy/a żeby wytrzymać ewentualne ataki internetowych frustratów lub nawet rzeczową krytykę.
Zgłoś do moderacji
Czy na pewno chcesz zgłosić do moderacji ten wpis?

Janusze na basenie Dolinka
Wysłane przez: Bobson
Data: 2018-09-03 20:38
Typowego polskiego Janusza wyobrażamy sobie jako mężczyznę w średnim wieku,z wąsem, z brzuchem,jeżdżącego wysłużonym samochodem.Ale pozory,jak to w przysłowiu , mylą: "Dolinkowy"Janusz wygląda zupełnie inaczej.Po czym więc go poznać?Oto parę wskazówek:
-Janusz swój drogi samochód parkuje przy samym wejściu,gdyby mógł wjechałby do środka.
-Janusz przychodzi sam,może i ma dzieci,ale zostawia je w domu, tu by tylko przeszkadzały.
-Janusz przebiera się przy szafkach,przebieralnie są dobre dla bab.
-Janusz brzydzi się kąpielówkami,to jest wymysł gejów i lewaków.Według niego strój na basen dla prawdziwego mężczyzny to nieokreslonego koloru slipy lub inna bielizna(np.sportowa) z gumką szeroką na 5cm.Oczywiście slipy są "markowe",co według Janusza w pełni usprawiedliwia ich użycie.
-"Dolinkowy" Janusz nie umie pływać,albo pływa bardzo słabo i dlatego porusza się wyłącznie między saunami a jaccuzzi,gdzie spędza długie godziny.
-Janusz nie rozumie,że do saun na "Dolince" mogą wejść dzieci i głośno narzeka,że nie może się publicznie obnażyć:"daleko nam do Finlandii".
-w saunie fińskiej Janusz wyjmuje butelkę jakiejś berbeluchy i bez pytanie innych o zdanie wylewa ja na kamienie.Janusz nie wie,że w regulaminie CRW jest zapis o zakazie zakazie używania substancji chemicznych, tym mydła i szamponów poza strefą pryszniców",ponieważ nigdy nie przeczytał żadnego regulaminu.This forum powered by Phorum.