Sobota 20-04-2019, imieniny Czesława, Agnieszki
 
Zapraszamy do zamieszczania wypowiedzi na temat tego, co lub kto nas w Elblągu cieszy, denerwuje, przeszkadza, zaskakuje, wkurza, irytuje, zachwyca, dołuje, oburza, frustruje. Komunikacja, służba zdrowia, administracja, policja, służby miejskie, telekomunikacja, media, ośrodki kultury, poczta, miejscy architekci i budowniczowie czekają na Twoją konstruktywną krytykę, genialne pomysły i niezastąpione rady. Gwarantujemy, że nikt Cię nie wysłucha, ale będziesz mógł zasnąć w poczuciu, że nie przepuściłeś okazji żeby spróbować naprawić świat, a przynajmniej tę jego cząstkę, w której na co dzień mieszkamy. Pamiętaj jednak, że wchodzisz na HP na własne ryzyko. Przed zamieszczeniem swojego wpisu zapoznaj się z treścią innych wypowiedzi i oceń, czy jesteś wystarczająco twardy/a żeby wytrzymać ewentualne ataki internetowych frustratów lub nawet rzeczową krytykę.
Zgłoś do moderacji
Czy na pewno chcesz zgłosić do moderacji ten wpis?

RODO a imprezy masowe
Wysłane przez: JASNOŚĆ
Data: 2019-03-09 09:04
Wyobraźmy sobie taką sytuację jest impreza masowa, Dni Elbląga, Święto Chleba czy inne swingers party, no i są reporterzy z Portelu, Dziennika Elbląskiego czy innego swingersnews.com i zdjęcia dostają się do neta a ja sobie nie życzę z różnych przyczyn żeby mię pokazywać bo akurat powinienem być w tym czasie w innym miejscu a mój przełożony też ogląda internety albo moja małżonka nie została zaproszona na imprezę a nie chcę żeby chodziła potem smutna że ją coś ominęło. stąd moje pytanie.
Czy wizerunek mój przedstawiony na zdjęciu podlega ochronie? znaczy się czy się jeśli sobie nie życzę być na zdjęciu to taka redakcja musi to zdjęcie usunąć? jakie prawa mi przysługują?This forum powered by Phorum.