Poniedziałek 24-06-2019, imieniny Jana, Danuty
 
Zapraszamy do zamieszczania wypowiedzi na temat tego, co lub kto nas w Elblągu cieszy, denerwuje, przeszkadza, zaskakuje, wkurza, irytuje, zachwyca, dołuje, oburza, frustruje. Komunikacja, służba zdrowia, administracja, policja, służby miejskie, telekomunikacja, media, ośrodki kultury, poczta, miejscy architekci i budowniczowie czekają na Twoją konstruktywną krytykę, genialne pomysły i niezastąpione rady. Gwarantujemy, że nikt Cię nie wysłucha, ale będziesz mógł zasnąć w poczuciu, że nie przepuściłeś okazji żeby spróbować naprawić świat, a przynajmniej tę jego cząstkę, w której na co dzień mieszkamy. Pamiętaj jednak, że wchodzisz na HP na własne ryzyko. Przed zamieszczeniem swojego wpisu zapoznaj się z treścią innych wypowiedzi i oceń, czy jesteś wystarczająco twardy/a żeby wytrzymać ewentualne ataki internetowych frustratów lub nawet rzeczową krytykę.
Zgłoś do moderacji
Czy na pewno chcesz zgłosić do moderacji ten wpis?

Re: Oto ten dzień, o to ten dzień więc radujmy się wraz...
Wysłane przez: admin
Data: 2019-05-13 11:55
To chyba nie jest jednak linia redakcyjna GW. Są tacy, którzy się żalą, że nie można obchodzić urodzin Hitlera. Co z tego wynika? Tylko tyle, że p...bów na świecie nie brakuje.
Nie popadaj w w zgubny relatywizm. Aby się z tego wyleczyć, zrób sobie prosty test. Czy jeśli ktoś wpadnie na pomysł aby wywiesić na szubienicach zdjęcia "bohaterów" filmu Sekielskiego, to będzie nawoływanie do linczu, czy tylko taka symbolika, mocny przekaz mający pokazać ich błędne decyzje życiowe?This forum powered by Phorum.