Zapraszamy do zamieszczania wypowiedzi na temat tego, co
lub kto nas w Elblągu cieszy, denerwuje, przeszkadza, zaskakuje, wkurza,
irytuje, zachwyca, dołuje, oburza, frustruje. Komunikacja, służba zdrowia,
administracja, policja, służby miejskie, telekomunikacja, media, ośrodki
kultury, poczta, miejscy architekci i budowniczowie czekają na Twoją
konstruktywną krytykę, genialne pomysły i niezastąpione rady.
Gwarantujemy, że nikt Cię nie wysłucha, ale będziesz mógł zasnąć w
poczuciu, że nie przepuściłeś okazji żeby spróbować naprawić świat, a
przynajmniej tę jego cząstkę, w której na co dzień mieszkamy.
Pamiętaj jednak, że wchodzisz na HP na własne ryzyko. Przed zamieszczeniem swojego wpisu zapoznaj się z
treścią innych wypowiedzi i oceń, czy jesteś wystarczająco twardy/a żeby wytrzymać ewentualne ataki
internetowych frustratów lub nawet rzeczową krytykę.
Zgłoś do moderacji
Czy na pewno chcesz zgłosić do moderacji ten wpis?
Re: Wakacje składkowe – zwolnienie z opłacania składek ZUS
Wysłane przez: yoe
Data: 2024-12-07 21:16
MikeMechanix Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> Coś im się nie spieszy z rozpatrzeniem wniosków
> Już grudzien a ja dalej decyzji nie mam od 10.11
>
Bo to Polska, a nie elegancja Francja
Mają 30 dni na rozpatrzenie wniosku, więc w Twoim przypadku do 10 grudnia
ale u mnie juz się nie wyrobili gdyż składałem wniosek chyba 5 listopada i cisza
-------------------------------------------------------
> Coś im się nie spieszy z rozpatrzeniem wniosków
> Już grudzien a ja dalej decyzji nie mam od 10.11
>
Bo to Polska, a nie elegancja Francja
Mają 30 dni na rozpatrzenie wniosku, więc w Twoim przypadku do 10 grudnia
ale u mnie juz się nie wyrobili gdyż składałem wniosek chyba 5 listopada i cisza