UWAGA!

Zamknij Zamknij
Mistrzowie parkowania. Nie mogłem przejść obojętnie obok tego delikwenta.
.... Jedyny troszczył się by zostawić więcej miejsca dla kolejnych samochodów
Dziewan
Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
 • Do autora zdjęcia i wszystkim do okola. Chcecie zrobić porządek z takim zachowaniem? To dzwońcie na straż miejską. Jak trzeba to i 100 telefonów dziennie. Ja na Sienkiewicza dzwoniłem po 10 razy na godzinę, bo parkowali ja ścieżce rowerowej i chodniku. Efekt? Nikt już tam nie parkuje. P. s mieszkańcy Sienkiewicza. Za moje tel do SM za Wasze parkowanie podziękujcie swojemu sąsiadowi, który po zwróceniu uwagi przez rowerzystkę, chciał ją pobić. Ten bohater Wam to zasponsorowal, a ja już Wam nie odpuszczę; )
 • Bez powodu tak nie zaparkował, zapewne wcześniej parking był pełny, ale o tym już Dziewan nie pomyślał. ..
 • I to jest powód, by tak parkować?? Niszczyć trawnik, krawężniki??
 • takiemu idiocie powinni zabrać te audi
 • Prawdziwy z ciebie macho men buhahahahaha
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz Pokaż ten wątek
  4
  5
  Stara konfitura z ciebie nic w(2021-09-01)
 • to nie mistrz, a prawdziwy misztrzu!!!
 • Zamiast dzwonić polecam gwóźdź i zabawa na całego 😂, jak mu porysujesz dwudziestoletniego passata na którego przez pół życia spłaca kredyt to przemyśli swoje zachowanie. Chyba że tuman skończony (Co bardzo możliwe), to takiego nawet pałą nie nauczysz.
 • @Paralityk- masz przemyślenia jak typowy pisowiec - Gdy wieczorne zgasną zorze, zanim głowę do snu złożę, modlitwę moją zanoszę, Bogu Ojcu i Synowi. Dop. .. cie sąsiadowi! Dla siebie o nic nie proszę, tylko mu dosrajcie, proszę! Kto ja jestem? Polak mały! Mały zawistny i podły! Jaki znak mój? Krwawe gały! Oto wznoszę swoje modły do Boga, Marii i Syna! Zniszczcie tego sk. .. na! Mojego rodaka, sąsiada, tego wroga, tego gada! Żeby mu okradli garaż, żeby go zdradzała stara, żeby mu spalili sklep, żeby dostał cegłą w łeb, żeby mu się córka z czarnym i w ogóle, żeby miał marnie! Żeby miał AIDS-a i raka. Oto modlitwa Polaka!"--- skąd w tobie tyle jadu? wyniosłeś to z domu czy kościoła?Podejrzewam że nie masz nawet roweru bo na co on paralitykowi umysłowemu.
 • @Paralityk - Ten komentarz to namawianie do przestępstwa - niszczenia czyjegoś mienia. Hashtagi: #zglaszamdoprokuratury
 • To bylo Audi 20 lat temu. Teraz To wiejsko- podmiejska furmanka Hashtagi: #T
 • @Stara konfitura z ciebie nic w - Stara konfitura? Masz mentalność komuny, która osoby łamiące prawo gloryfikuje, a osoby walczące z przestępczością neguje. Przez takich ludzi jak Tu w tym kraju jest jak jest, czyli do D. .Y.
 • Gdzie trzeba zaparkować, a chodniki są zbyt szerokie, powinny być węższe. Pieszy może d... ruszyć i obejść auto, powinien myśleć i nie być baranem.
Redakcja nie odpowiada za treść i formę zamieszczonych powyżej wypowiedzi.
Reklama