UWAGA!

Infolinia działu ogłoszeń
55 235 39 76
pon. - piątek
godz. 8.30 - 16.30

ogloszenia@portel.pl
Ok
Jeśli chcesz nawiązać kontakt z ogłoszeniodawcą, wypełnij formularz i kliknij na WYŚLIJ
Twój adres e-mail
Treść zapytania
Załączniki

Oferty przeznaczone wyłącznie dla osób dorosłych. Jeśli nie masz 18 lat, to idź lepiej odrobić lekcje albo pograć w piłkę.

Zatrudnię Ogł. nr 787127 z 2024-04-24 09:21:03

DORADCA TECHNICZNO-HANDLOWY

PLANTEO sp. z o. o.– Zielone Systemy Dachowe

PLANTEO Sp. z o.o. - to innowacyjne przedsiębiorstwo z branży systemowych dachów zielony i dachów przemysłowych. Nasza firma to nie tylko biuro, hala i plantacja – nasza firma to przede wszystkim ludzie, którzy w niej pracują. Od sześciu lat budujemy naszą markę i nasz zespół. Dlatego rekrutujemy zmotywowanych i samodzielnych pracowników, którzy chcą się z nami związać na dłużej i kształtować swoją karierę w ramach rozwijającej się struktury firmy.

Poszukujemy osoby do pracy na stanowisku:

Miejsce pracy:

Elbląg - Pomorska Wieś

Rejon działania:

Północna Polska

Zakres obowiązków:

  • bezpośrednia obsługa inwestycji – sprzedaż dachów zielonych oraz dekarskich materiałów budowlanych, głównie membran dachowych i akcesoriów
  • sporządzanie ofert i doradztwo techniczne w zakresie oferowanych produktów,
  • nawiązywanie i utrzymywanie trwałych relacji biznesowych.

Wymagania:

  • samodzielność i bardzo dobra umiejętność organizacji pracy oraz kreatywność – Twoje pomysły są dla nas bardzo ważne,
  • umiejętność czytania rysunków technicznych w podstawowym zakresie; mile widziana umiejętność pracy w programach CAD; dobra znajomość pakietu MS Office,
  • wykształcenie min. średnie,
  • minimum 3 lata doświadczenia w podobnej pracy lub pracy w firmie z branży budowlanej.

Oferujemy:

  • Umowę o pracę na pełen etat od poniedziałku do piątku.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie z przejrzystym systemem płacowym (podstawa + bardzo dobra premia od sprzedaży).
  • Miłą atmosferę i zgrany zespół.
  • Praca na rozwijającym się rynku nowoczesnych przemysłowych pokryć dachowych i dachów zielonych.
  • Dużo cennej wiedzy, która z pewnością zaprocentuje.
  • Dajemy dużą swobodę w organizacji pracy własnej, ale oczekujemy efektów.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres mailowy praca@planteo.pl.

W CV prosimy zamieścić klauzulę RODO:

Na podstawie art. 7 ust. 1 RODO oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie przez administratora - Planteo Sp. z o.o. z siedzibą w Pomorskiej Wsi, moich danych osobowych w  celu przeprowadzenia procedury rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko pracy.

Wyrażam/nie wyrażam* zgody na uwzględnienie mojej kandydatury w ewentualnych przyszłych rekrutacjach, także na inne stanowiska pracy.

Powyższa zgoda została wyrażona dobrowolnie zgodnie z art. 4 pkt 11 RODO.

Szczegóły oferty
Forma zatrudnienia:
Umowa o pracę
Branża:
Budownictwo
Kontakt

Adres:

PLANTEO Sp. z o.o., Milejewo, Pomorska Wieś 62A

Kom.:

53X XXX XXX (pokaż) Nie odpowiadam na SMS-y

WWW:

www.planteo.pl

Ogłoszenia premium

Ogłoszenia premium zapewniają nawet do kilku razy więcej odpowiedzi.
Zatrudnię gotującą pomoc kuchenną

KUPIE UDZIAŁY W NIERUCHOMOŚCIACH DOMY MISZKANIA DZIAŁKI SPRAWY TRUDNE- CHCESZ SPRZEDAĆ ZADŁUŻONĄ NIERUCHOMOŚĆ NIE

KUPIE UDZIAŁY W NIERUCHOMOŚCIACH DOMY MISZKANIA DZIAŁKI SPRAWY TRUDNE

- CHCESZ SPRZEDAĆ ZADŁUŻONĄ NIERUCHOMOŚĆ NIE WIESZ JAK?

- BANK WYPOWIEDZIAŁ CI UMOWĘ KREDYTOWĄ

- POSIADASZ UDZIAŁ W NIERUCHOMOSCI DOM MIESZKANIE DZIAŁKA PO SPADKU, PO ROZWODZIE I NIE WIESZ CO DLAEJ...

- OFERUJEMY KOMPLEKSOWĄ POMOC PRAWNĄ

- ZAJMUJEMY SIĘ WSZYTSKIMI FORMALNOŚCIAMI

-ROZWIĄZUJEMY TRUDNE PRZYPADKI

Działki budowlane w Elblągu przy ul. Nowodworskiej. (819 m. kw. , 1065 m. kw. , 1438 m. kw. )

DOM DREWNIANY JEDNORODZINNY ECOHOUSE IIJesteśmy firmą zajmującą się produkcją domów drewnianych mieszkalnych

DOM DREWNIANY JEDNORODZINNY ECOHOUSE II

Jesteśmy firmą zajmującą się produkcją domów drewnianych mieszkalnych całorocznych i letniskowych w systemie szkieletowym. Więcej na stronie www.eco-house.net.pl.

    MEBLE WÓJCIK SP. Z O. O.    poszukuje:POMOCNIK OPERATORA  MASZYN

    MEBLE WÓJCIK SP. Z O. O.

poszukuje:

POMOCNIK OPERATORA  MASZYN

Dodaj ogłoszenie: prywatne  •   komercyjne    •   premium
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść i formę ogłoszeń