Elbląg Netfront sp. z o. o. jest polską spółką informatyczną świadczącą zaawansowane technologicznie usługi na rzecz

Netfront sp. z o. o. jest polską spółką informatyczną świadczącą zaawansowane technologicznie usługi na rzecz szerokiej gamy klientów instytucjonalnych, przedsiębiorstw, dużych firm produkcyjnych, uczelni. Szukamy nowych Pracowników, o otwartych umysłach, którzy chcą podjąć pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie. Zatrudnimy kandydata na stanowisko Specjalista ds. Kadr i Płac

Zakres zadań i obowiązków:

- Kompleksowa obsługa płacowa pracowników firmy

- Naliczanie wynagrodzeń ze stosunku pracy, sporządzanie list płac

- Naliczanie wynagrodzeń na podstawie umów cywilno – prawnych w ujęciu składkowym i podatkowym, sporządzanie list płac

- Rozliczanie ewidencji czasu pracy, urlopów, zwolnień lekarskich

- Sporządzanie deklaracji miesięcznych i rocznych ZUS, PIT, GUS

- Tworzenie raportów płacowych oraz zestawień, analiz na potrzeby firmy

- Rozliczenia w zakresie PPK

- Wsparcie pracowników oraz klientów obsługiwanych firm

Wymagania

- Minimum 2 lata doświadczenia na stanowisku kadrowo-płacowym

- Praktyczna wiedza z zakresu naliczania wynagrodzeń oraz rozliczania czasu pracy

- Ugruntowana wiedza z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych

- Bardzo dobra znajomość obsługi komputera, pakietu MS Office, programu Płatnik

- Samodzielność, dokładność i odpowiedzialność

- Doskonała organizacja pracy

- Zdolności analityczne, dobra organizacja pracy, komunikatywność

Oferujemy

- umowa o pracę na pełny etat i stabilność zatrudnienia,

- zdobywanie doświadczeń podczas realizacji nowych projektów,

- rozwój zawodowy i dostęp aktualnej bazy wiedzy,

- przyjemną atmosferę i zgrany zespół współpracowników,

- udział w szkoleniach wewnętrzne i zewnętrznych,

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o składanie CV na adres mailowy: praca@netfront.pl

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami

Prosimy o umieszczanie w treści CV klauzuli zgody na przetwarzanie danych osobowych, przykład poniżej:
Zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb aktualnej i przyszłych rekrutacji.

Forma zatrudnienia:
Umowa o pracę
Branża:
Księgowość

Adres:

Netfront sp. z o.o. ul. Stoczniowa 2

Firma Schmid Polska Sp. z  o. o.największy zakład należący do Grupy Schmid – szwajcarskiego producenta

Firma Schmid Polska Sp. z  o. o.

największy zakład należący do Grupy Schmid – szwajcarskiego producenta systemów energetycznego wykorzystania biomasy drzewnej w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje osoby na stanowisko:

Specjalista Spawalnik

Pomoc Drogowa Elbląg 24h Laweta SiódemkaZajmujemy się pomocą drogową 24 godziny 7 dni w tygodniu. Jesteśmy firmą

Pomoc Drogowa Elbląg 24h Laweta Siódemka

Zajmujemy się pomocą drogową 24 godziny 7 dni w tygodniu. Jesteśmy firmą specjalizującą się w pomocy drogowej, oraz:

  • -pomoc drogowa
  • -holowanie samochodów
  • -odpalanie aut na kable
  • -dowóz paliwa
  • -zmiana koła, drobne naprawy
  • -transport maszyn budowlanych i rolniczych
  • -transport łodzi

Zapewniamy fachową pomoc pracowników z wieloletnim doświadczeniem w branży motoryzacyjnej.

aleja Grunwaldzka 4,82-300 Elbląg

Firma GODMAR poszukuje pracowników  na stanowiska  produkcyjne. Praca 3 zmianowa od poniedziałku do piątku.

Szkolimy na stanowisko  pracy.

Kontakt telefoniczny lub e mail

PRZEPROWADZKI, TRANSPORT, WYWÓZ STARYCH MEBLI

ARKOS AUTOSERWIS   w związku z dynamicznym rozwojem firmy; zatrudni osobę na stanowisko ELEKTROMECHANIK

ARKOS AUTOSERWIS  w związku z dynamicznym rozwojem firmy; zatrudni osobę na stanowisko ELEKTROMECHANIK SAMOCHODOWY STAWKA 43 ZŁ.