UWAGA!

Infolinia działu ogłoszeń
55 235 39 76
pon. - piątek
godz. 8.30 - 16.30

ogloszenia@portel.pl
Ok
Jeśli chcesz nawiązać kontakt z ogłoszeniodawcą, wypełnij formularz i kliknij na WYŚLIJ
Twój adres e-mail
Treść zapytania
Załączniki

Oferty przeznaczone wyłącznie dla osób dorosłych. Jeśli nie masz 18 lat, to idź lepiej odrobić lekcje albo pograć w piłkę.

Zatrudnię Ogł. nr 786900 z 2024-04-23 10:03:49

Elbląg MEBLE WÓJCIK SP. Z O. O.poszukuje pracownika na stanowisko: ELEKTRYK  / MECHANIK

MEBLE WÓJCIK SP. Z O. O.

poszukuje pracownika na stanowisko:

ELEKTRYK  / MECHANIK

Zakres obowiązków:

  • utrzymanie sprawności maszyn i urządzeń technologicznych
  • usuwanie bieżących awarii, dbanie o stan techniczny maszyn,
  • profilaktyczna konserwacja i utrzymanie ruchu zgodnie z obowiązującymi normami,
  • ciągłe doskonalenie swoich kompetencji zawodowych.

Wymagania:

  • min 2-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku - mile widziane
  • wykształcenie techniczne (mechanika, budowa maszyn)
  • aktualne uprawnienia elektryczne SEP, mile widziane
  • znajomość automatyki przemysłowej (maszyn posiadających moduły sterujące),
  • umiejętność naprawy maszyn, które posiadają wiele czujników,
  • umiejętność czytania schematów elektrycznych i mechanicznych
  • praca w systemie 3  zmiennym
  • miejsce pracy - Żuławska 13

Firma oferuje:

  • Odpowiedzialne stanowisko o dużym stopniu samodzielności,
  • Ciekawą pracę w stabilnej i prężnie rozwijającej się firmie,
  • Stabilne zatrudnienie
  • Możliwe przyuczenie do wykonywanych zadań

Osoby zainteresowane prosimy o zgłaszanie się za pomocą FORMULARZA REKRUTACYJNEGO.

Szczegóły oferty
Forma zatrudnienia:
Umowa o pracę
Kontakt

Adres:

Meble Wójcik Sp. z o.o.

(Ogłoszeniodawca zweryfikowany przez portEl.pl)

Kom.:

78X XXX XXX (pokaż)

WWW:

www.meblewojcik.pl

Ogłoszenia premium

Ogłoszenia premium zapewniają nawet do kilku razy więcej odpowiedzi.
SPRZEDAM Nissana Qashqaia 2010 rokpojemność 1,6 benzyna, przebieg 140000 km

SPRZEDAM

Nissana Qashqaia 2010 rok

pojemność 1,6 benzyna, przebieg 140000 km

WYWÓZ ŚMIECI- UTYLIZACJA MEBLI, GRUZU, SPRZĘTU ITP. WYWÓZ NA WYSYPISKOUtylizacjaNasi pracownicy spakują, przeniosą i

WYWÓZ ŚMIECI- UTYLIZACJA MEBLI, GRUZU, SPRZĘTU ITP. WYWÓZ NA WYSYPISKO

Utylizacja

Nasi pracownicy spakują, przeniosą i wywiozą zbędne przedmioty. Możliwy demontaż, wyburzenie. Zapewniamy własne worki oraz kartony. Na życzenie klienta wystawiamy faktury VAT. Zajmujemy się również transportem i przeprowadzkami.

Wywozimy:

  • Meble, wersalki, tapczany itp
  • Odpady budowlane regipsy, płytki
  • Gruz luzem oraz w workach
  • Sprzęt RTV/AGD  telewizory, pralki, lodówki itp.
  • Złom
  • Wszystkie inne odpady i śmieci

    MEBLE WÓJCIK SP. Z O. O.    poszukuje:OPERATORÓW  MASZYN

poszukuje:

OPERATORÓW  MASZYN

FIRMA PRZEPROWADZKOWAOFERUJEMY:-TRANSPORT, PRZEPROWADZKI-PRZEWÓZ POJEDYNCZYCH MEBLI I SPRZĘTU-MONTAŻ, DEMONTAŻ MEBLI I

FIRMA PRZEPROWADZKOWA

OFERUJEMY:

-TRANSPORT, PRZEPROWADZKI

-PRZEWÓZ POJEDYNCZYCH MEBLI I SPRZĘTU

-MONTAŻ, DEMONTAŻ MEBLI I SPRZĘTU

-PEŁNĄ POMOC W ZORGANIZOWANIU PRZEPROWADZKI

ZAPEWNIAMY:

BRAK USZKODZEŃ

-NISKIE CENY

-PUNKTUALNOŚĆ

-DUŻE AUTA

Wynajmę hale w Elblągu o powierzchni  210m2 Lokale  nadają  się na : magazyny, hurtownie, produkcje,

Wynajmę hale w Elblągu o powierzchni  210m2 Lokale  nadają  się na : magazyny, hurtownie, produkcje, warsztaty    i. t.p.

Osoby, które zainteresowało to ogłoszenie obejrzały również:

MEBLE WÓJCIK SP Z O. O.poszukuje pracownika na stanowisko:NARZĘDZIOWIEC
MEBLE WÓJCIK SP Z O. O. poszukuje pracownika na stanowisko: NARZĘDZIOWIEC
Dodaj ogłoszenie: prywatne  •   komercyjne    •   premium
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść i formę ogłoszeń