UWAGA!

Infolinia działu ogłoszeń
55 235 39 76
pon. - piątek
godz. 8.30 - 16.30

ogloszenia@portel.pl
Ok
Jeśli chcesz nawiązać kontakt z ogłoszeniodawcą, wypełnij formularz i kliknij na WYŚLIJ
Twój adres e-mail
Treść zapytania
Załączniki

Oferty przeznaczone wyłącznie dla osób dorosłych. Jeśli nie masz 18 lat, to idź lepiej odrobić lekcje albo pograć w piłkę.

Zatrudnię Ogł. nr 547413 z 2021-06-01 12:01:01

Elbląg D. R. E. Sp. z o. o.  z siedzibą w Gronowie Górnym przy ulicy Nefrytowej 4 poszukuje pracownika na stanowisko

D. R. E. Sp. z o. o. z siedzibą w Gronowie Górnym przy ulicy Nefrytowej 4 poszukuje pracownika na stanowisko Elektryk.

Opis stanowiska:

- utrzymanie w ruchu maszyn produkcyjnych ( usuwanie awarii i usterek )

- podłączanie zasilania maszyn

- wykonywanie instalacji elektrycznych

- wykonywanie drobnych prac mechanicznych

Wymagania :

- wykształcenie techniczne

- umiejętność czytania schematów elektrycznych

- uprawnienia elektryczne do 1 kV

- zdolności manualne

- umiejętność posługiwania się elektronarzędziami

Oferujemy:

- pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku stolarki otworowej w Polsce i Europie,

- możliwość rozwoju  zawodowego,

- umowę o pracę w wymiarze pełnego  etatu

CV prosimy składać osobiście w Dziale HR firmy D.R.E. Sp. z o.o. przy ul. Nefrytowej 4 w Gronowie Górnym w godzinach od 7.00 do 15.00 lub wysyłając na adres kadry@dre.pl.

CV musi zawierać : Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej aplikacji przez D.R.E. Sp. z o.o. ul. Nefrytowa 4, 82-300 Elbląg - Gronowo Górne na potrzeby przeprowadzenia procesu rekrutacji na stanowisko Elektryk .

Szczegóły oferty
Forma zatrudnienia:
Umowa o pracę
Branża:
Produkcja
Kontakt

Adres:

D.R.E. Sp. z o.o. , ul. Nefrytowa 4, 82-300 Gronowo Górne

Tel.:

55 XXX XX XX (pokaż)

WWW:

www.dre.pl

Ogłoszenia premium

Ogłoszenia premium zapewniają nawet do kilku razy więcej odpowiedzi.
Wynajmę biuro 17 m2  w doskonałej lokalizacji przy ul. 1 Maja 2 w ElbląguOferujemy do wynajęcia

Wynajmę biuro 17 m2  w doskonałej lokalizacji przy ul. 1 Maja 2 w Elblągu

Oferujemy do wynajęcia pomieszczenie  biurowe 17 m2  z wyposażeniem w doskonałej lokalizacji przy ul. 1 Maja 2 w Elblągu.

Ze względu na świetne położenie wynajem nadaje się na działalność np. biuro, gabinet itp.

Lokalizacja: - Centrum Miasta -Plac Słowiański przystanek tramwajowy ( linie 1,2,3). Duży  bezpłatny parking.

*** TRANSPORT, PRZEPROWADZKI ***WYWÓZ STARYCH MEBLI - WSZYSTKO ZNIESIEMY I WNIESIEMY, WYWIEZIEMYZAPEWNIAMY:-BRAK

*** TRANSPORT, PRZEPROWADZKI ***

WYWÓZ STARYCH MEBLI - WSZYSTKO ZNIESIEMY I WNIESIEMY, WYWIEZIEMY

ZAPEWNIAMY:

-BRAK USZKODZEŃ

-NAJNIŻSZE CENY

-DUŻE AUTA- KONTENER, MEBLOWÓZ

-SPRAWNYCH PRACOWNIKÓW

-MONTAŻ I DEMONTAŻ, WSZYSTKIE POTRZEBNE NARZĘDZIA

-ZADOWOLENIE KLIENTA

Jesteśmy firmą, od lat zajmującą się transportem, przeprowadzkami, oraz wywozem starych mebli na wysypisko. Zapraszam do kontaktu telefonicznego.

Recepcjonistka

Krupier

Zjednoczone Przedsiębiorstwa Rozrywkowe S. A.

Producent opraw oświetleniowych LIRA Spółka z o. o.   w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje kandydata na

Producent opraw oświetleniowych LIRA Spółka z o. o.

w związku z dynamicznym rozwojem

poszukuje kandydata na stanowisko

Specjalista ds. Zaopatrzenia

Kawiarnia Wyspa Skarbów poszukuje kelnera z doświadczeniem na sezon letni, praca od zaraz. Oczekujemy doświadczenia w

Kawiarnia Wyspa Skarbów poszukuje kelnera z doświadczeniem na sezon letni, praca od zaraz.

Oczekujemy doświadczenia w branży gastronomicznej oraz na stanowisku kelner/kelnerka komunikatywności,

dokładności a co za tym idzie dobrego kontaktu z gośćmi.

Umiejętności pracy w zespole oraz pozytywnej energii, biegłej znajomości języka angielskiego oraz niemieckiego.

aktualna książeczka sanepidowską. Oferujemy elastyczny grafik, umowę zlecenie i miłą atmosferę w pracy.

Prosimy o przesyłanie CV ze zdjęciem drogą e-mailową.

Dodaj ogłoszenie: prywatne  •   komercyjne    •   premium
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść i formę ogłoszeń