Środa 17-10-2018, imieniny Ignacego, Wiktora

Rek

UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później
Oferty przeznaczone wyłącznie dla osób dorosłych. Jeśli nie masz 18 lat, to idź lepiej odrobić lekcje albo pograć w piłkę.

ZatrudnięBudownictwo Ogł. nr 778168 z 2018-09-20 13:14:38

Firma DOMLUX z Pasłęka poszukuje osoby na stanowisko

- INŻYNIER BUDOWY -

Zakres obowiązków:

  • nadzór nad powierzonym odcinkiem robót budowlanych,
  • wspomaganie kierownika budowy w prowadzeniu inwestycji,
  • przygotowanie dokumentacji technicznej kontraktu,
  • sporządzanie przedmiarów i wycen robót.

Ofertę kierujemy do:

  • Absolwentów studiów wyższych; kierunek  budownictwo
  • Osób gotowych do odbywania pracy w pełnym wymiarze godzin
  • Osób ze znajomością programów kosztorysowych
  • Komunikatywnych i pewnych siebie
  • Zainteresowanych pracą i rozwojem
  • Posiadanie uprawnień budowlanych będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • Szansę zdobycia doświadczenia zawodowego na rynku usług budowlanych
  • Przyjazną atmosferę pracy i możliwość uczenia się od specjalistów w swojej dziedzinie
  • Zatrudnienie na umowę wraz z wynagrodzeniem

Wysyłając aplikację prosimy o wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.97 o ochronie danych osobowych, Dz. Ust. Nr 133,poz. 883).

Kontakt

Adres:

DOMLUX Sp. zo.o. Paslęk ul. A. Steffena 12A

Kom.:

50X XXX XXX (pokaż)

  Nie odpowiadam na SMS-y

Ogłoszenia premium

Ogłoszenia premium zapewniają nawet do kilku razy więcej odpowiedzi.
Przedsiębiorstwo ELMARK zatrudni osobę na
Przedsiębiorstwo ELMARK zatrudni osobę na stanowisko : Kierownik Pionu Mebli Kuchennych
# SKUP SAMOCHODÓW #        NAJLEPSZE CENY W
# SKUP SAMOCHODÓW # NAJLEPSZE CENY W MIEŚCIE - ZADZWOŃ I PRZEKONAJ SIĘ! SPRZEDAJESZ AUTO? ZADZWOŃ DO NAS! RZETELNA FIRMA, KTÓRA POZYSKUJE SETKI KLIENTÓW ROCZNIE OD PONAD 10 LAT NABĘDZIE TWOJE AUTKO. PŁACIMY GOTÓWKĄ!!! K-U-P-U-J-E-M-Y ...
Praca dla Opiekunki Seniorów w Gdańsku, z
Praca dla Opiekunki Seniorów w Gdańsku, z zamieszkaniem od 15.10 data rozpoczęcia: 15.10.2018 okres wyjazdu: do ustalenia lokalizacja – Gdańsk, Przymorze, Cztery Oceany Kontakt w sprawie pracy: Magdalena Więckowska Koordynator ds. Sprzedaży w ...
FAIRPLAY - firma  z 15 letnim doświadczeniem
FAIRPLAY - firma z 15 letnim doświadczeniem oferuję: REMONTY MIESZKAŃ - "POD KLUCZ" POMOC W WYCENIE I DOBÓR MATERIAŁÓW GRATIS i zapewnia naprawdę doświadczonych fachowców!
WYNAJMĘ LOKAL O POW. 310m2 w sąsiedztwie
WYNAJMĘ LOKAL O POW. 310m2 w sąsiedztwie Suprermarketu E. Leclerc - duża hala z witryną na parterze - nadaje się do każdego rodzaju działalności, sklep, hurtownie, magazyn, produkcje, biura, itp.
Dodaj ogłoszenie: prywatne  •   komercyjne    •   premium
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść i formę ogłoszeń