UWAGA!

Infolinia działu ogłoszeń
55 235 39 76
pon. - piątek
godz. 8.30 - 16.30

ogloszenia@portel.pl
Ok
Jeśli chcesz nawiązać kontakt z ogłoszeniodawcą, wypełnij formularz i kliknij na WYŚLIJ
Twój adres e-mail
Treść zapytania
Załączniki

Oferty przeznaczone wyłącznie dla osób dorosłych. Jeśli nie masz 18 lat, to idź lepiej odrobić lekcje albo pograć w piłkę.

Zatrudnię Ogł. nr 549577 z 2021-06-11 08:35:05

Elbląg   Hipermarket E. LECLERC  w Elbląguposzukuje pracownika do obsługi  Marketingu Internetowego

Hipermarket E. LECLERC  w Elblągu

poszukuje

pracownika do obsługi

Marketingu Internetowego

Kluczowe zadania:

  • obsługa systemu handlowego

  • kreowanie,wdrażanie i monitorowanie działań reklamowych w sklepach internetowych

Wymagania:

  • znajomość pakietu Office

  • znajomość procesów reklamowych w Internecie

  • mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

  • odpowiedzialność i zaangażowanie

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie  umowy zlecenie / umowy o pracę

  • możliwość rozwoju zawodowego.

Elblągdis Sp. z o. o. działa na lokalnym rynku pod szyldem E. LECLERC,

od 2004r .

Do składania aplikacji zapraszamy również  osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności.

Osoby zainteresowane naszą ofertą proszone są o dostarczenie aplikacji na adres:

Elblągdis Sp. z o.o. 82-300 Elbląg, ul. Żeromskiego 2 lub e-mail: kadry2@e-leclerc.net.pl

Prosimy również o dołączenie klauzuli o przetwarzaniu danych osobowych.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Jednocześnie informujemy, iż przesłane lub dostarczone a niewykorzystane aplikacje zostaną zniszczone po zakończonych procesach rekrutacji.

„Administratorem Pani/Pana danych osobowych przetwarzanych w procesie

rekrutacji jest Elblągdis Sp. z o.o. z siedzibą w Elblągu (82-300) przy ul. Żeromskiego 2, NIP :522-26-78-248.

Szczegóły oferty
Forma zatrudnienia:
Umowa zlecenie
Branża:
Handel
Kontakt

Adres:

Elblągdis Sp. z o.o., 82-300 Elbląg, ul. Żeromskiego 2

Ogłoszenia premium

Ogłoszenia premium zapewniają nawet do kilku razy więcej odpowiedzi.
Oferuje transport dużym busem, organizuje przeprowadzki możliwość dojechania do sklepów budowlanych jak również

Oferuje transport dużym busem, organizuje przeprowadzki możliwość dojechania do sklepów budowlanych jak również meblowych. Możliwość wyczyszczenia piwnicy strychu lub mieszkania, demontaż i wywóz starych mebli, oraz rozbiórka starych altanek, garaży. Zajmujemy sie również niszczeniem dokumentów.   Wymiary busa długość 435 cm wysokość 190 cm szerokość 190 cm, zainteresowanych zapraszam do kontaktu telefonicznego

Remont Wykończenie wnętrz!!

Zakład Budowlany, ,PROFDAN zajmuje się kompleksowo pracami budowlanymi:

Zakład Budowlany, ,PROFDAN" zajmuje się kompleksowo pracami budowlanymi:

KUPIĘ KAŻDE AUTO UŻYWANE !!!!!  ZA DOBRE i NOWSZE AUTO PŁACĘ  80% WARTOŚCI !!! GOTÓWKA I UMOWA OD RĘKI !!!

KUPIĘ KAŻDE AUTO UŻYWANE !!!!!

  ZA DOBRE i NOWSZE AUTO PŁACĘ  80% WARTOŚCI !!!

GOTÓWKA I UMOWA OD RĘKI !!! INTERESUJĄ MNIE  AUTA W JAK NAJLEPSZYM STANIE Z ROCZNIKÓW OD 1993 DO 2015 W CELU DALSZEJ ODSPRZEDAŻY. MOGĄ BYĆ TAKŻE ZANIEDBANE, LEKKO USZKODOZNE DO NAPRAWY CZY REMONTU A  ROZBITE TYLKO POWYŻEJ ROCZNIKA 2000.  UWAGA !!! SAMOCHODY  TYPOWO NA ZŁOM MNIE NIE INTERESUJĄ  !!!!!

Zapraszamy do zapisów na egzamin elektroenergetyczny (SEP) organizowany w oddziale EUR Consulting Sp. z o. o. w

Zapraszamy do zapisów na egzamin elektroenergetyczny (SEP)

organizowany w oddziale EUR Consulting Sp. z o. o. w Elblągu.

Bezpośrednio przed egzaminem istnieje możliwość odbycia kursu.

Planowany termin egzaminu - pod koniec czerwca 2021 r.

Dokładny termin/terminy ustalony zostanie na podstawie zgłoszeń.

Osoby, które zainteresowało to ogłoszenie obejrzały również:

AUDYTOR WEWNĘTRZNY W PROKURATURZE OKRĘGOWEJ W ELBLĄGU (1/2 ETATU) Prokuratura Okręgowa w Elblągu prowadzi nabór w formie konkursu na wolne stanowisko audytora wewnętrznego (1/2 etatu). Szczegółowe informacje dotyczące wymagań oraz dokumenty aplikacyjne...
Dodaj ogłoszenie: prywatne  •   komercyjne    •   premium
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść i formę ogłoszeń