UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później
Infolinia działu ogłoszeń
55 235 39 76
pon. - piątek
godz. 8.30 - 16.30

ogloszenia@portel.pl
Ok
Jeśli chcesz nawiązać kontakt z ogłoszeniodawcą, wypełnij formularz i kliknij na WYŚLIJ
Twój adres e-mail
Treść zapytania
Załączniki

Oferty przeznaczone wyłącznie dla osób dorosłych. Jeśli nie masz 18 lat, to idź lepiej odrobić lekcje albo pograć w piłkę.

Zatrudnię Ogł. nr 969369 z 2020-08-01 11:49:40

Hipermarket E. LECLERC  w Elblągu

poszukuje

pracowników obsługi hali na działy:

- spożywczy

- gospodarstwo domowe

Kluczowe zadania:

  • wykładanie towaru na półki,

  • dbałość o prawidłową ekspozycję towarów i utrzymanie porządku w sklepie,

  • obsługa klienta

Wymagania:

  • gotowość do pracy w systemie zmianowym,

  • odpowiedzialność i zaangażowanie,

  • mile widziane doświadczenie w pracy w handlu.

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

  • wymiar etatu dostosowany do twoich potrzeb,

  • możliwość rozwoju zawodowego.

Elblągdis Sp. z o. o. działa na lokalnym rynku pod szyldem E. LECLERC,

od 2004r zatrudniamy ponad 250 pracowników.

Osoby zainteresowane naszą ofertą proszone są o dostarczenie aplikacji na adres:

Elblągdis Sp. z o.o. 82-300 Elbląg, ul. Żeromskiego 2 lub e-mail: kadry2@e-leclerc.net.pl

Prosimy również o dołączenie klauzuli o przetwarzaniu danych osobowych.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Jednocześnie informujemy, iż przesłane lub dostarczone a niewykorzystane aplikacje zostaną zniszczone po zakończonych procesach rekrutacji.

„Administratorem Pani/Pana danych osobowych przetwarzanych w procesie

rekrutacji jest Elblągdis Sp. z o.o. z siedzibą w Elblągu (82-300) przy ul. Żeromskiego 2, NIP :522-26-78-248.

Szczegóły oferty
Forma zatrudnienia:
Umowa o pracę
Branża:
Handel
Kontakt

Adres:

Elblągdis Sp. z o.o., 82-300 Elbląg, ul. Żeromskiego 2

Ogłoszenia premium

Ogłoszenia premium zapewniają nawet do kilku razy więcej odpowiedzi.
POLECAM  piękny apartament - BIELANY

OBECNIE POSZUKUJEMY KANDYDATA NA

OBECNIE POSZUKUJEMY KANDYDATA NA STANOWISKO:

POMOCNIK OPERATORA OKLEINIARKI

Miejsce pracy: Elbląg, ul. Skrzydlata 28

Region: warmińsko-mazurskie

SPRZEDAM ROWEREK DZIECIĘCY

SPRZEDAM MIESZKANIE 53m2, NA DRUGIM PIĘTRZE W

SPRZEDAM MIESZKANIE 53m2, NA DRUGIM PIĘTRZE W CENTRUM MIASTA PRZY ULICY NOWOWIEJSKIEJ.

CIEPŁE, ROZKŁADOWE  3 POKOJE  Z OSOBNĄ, JASNĄ KUCHNIĄ I BALKONEM SKIEROWANYM NA POŁUDNIE.

BUDYNEK OCIEPLONY, Z PARKINGIEM ZE SZLABANEM DLA MIESZKAŃCÓW I NOWĄ WINDĄ.

DO MIESZKANIA PRZYNALEŻNY PIWNICA.   WSZYSTKIE MEDIA Z MIASTA.

STAN DO REMONTU.

OGŁOSZENIE PRYWATNE, BEZ POŚREDNIKÓW I DODATKOWYCH KOSZTÓW.

Konsultant ds. Obsługi Klienta  Każdego

Konsultant ds. Obsługi Klienta

Każdego dnia 26,000 naszych specjalistów w 50 oddziałach w 20 krajach przeprowadza z klientami rozmowy w ponad 33 językach. Świadczymy usługi dla międzynarodowych marek w różnych branżach.

Obecnie poszukujemy osób gotowych dołączyć do zespołu 20 profesjonalistów. Ten zespół to przede wszystkim ludzie zmotywowani, nastawieni na osiąganie wyznaczonych im celów. Bardzo lubią spędzać wspólnie czas również poza pracą.

Dodaj ogłoszenie: prywatne  •   komercyjne    •   premium
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść i formę ogłoszeń