UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później
Infolinia działu ogłoszeń
55 235 39 76
pon. - piątek
godz. 8.30 - 16.30

ogloszenia@portel.pl
Ok
Jeśli chcesz nawiązać kontakt z ogłoszeniodawcą, wypełnij formularz i kliknij na WYŚLIJ
Twój adres e-mail
Treść zapytania
Załączniki

Oferty przeznaczone wyłącznie dla osób dorosłych. Jeśli nie masz 18 lat, to idź lepiej odrobić lekcje albo pograć w piłkę.

Zatrudnię Ogł. nr 969370 z 2020-08-01 11:49:54

Hipermarket E. LECLERC  w Elblągu

poszukuje

pracowników obsługi  na działy:

-garmaż

- mięso/wedliny

Kluczowe zadania:

  • wykładanie towaru na półki,

  • dbałość o prawidłową ekspozycję towarów i utrzymanie porządku w sklepie,

  • obsługa klienta

Wymagania:

  • gotowość do pracy w systemie zmianowym,

  • odpowiedzialność i zaangażowanie,

  • mile widziane doświadczenie w pracy w handlu.

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

  • wymiar etatu dostosowany do twoich potrzeb,

  • możliwość rozwoju zawodowego.

Elblągdis Sp. z o. o. działa na lokalnym rynku pod szyldem E. LECLERC,

od 2004r zatrudniamy ponad 250 pracowników.

Osoby zainteresowane naszą ofertą proszone są o dostarczenie aplikacji na adres:

Elblągdis Sp. z o.o. 82-300 Elbląg, ul. Żeromskiego 2 lub e-mail: kadry2@e-leclerc.net.pl

Prosimy również o dołączenie klauzuli o przetwarzaniu danych osobowych.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Jednocześnie informujemy, iż przesłane lub dostarczone a niewykorzystane aplikacje zostaną zniszczone po zakończonych procesach rekrutacji.

„Administratorem Pani/Pana danych osobowych przetwarzanych w procesie

rekrutacji jest Elblągdis Sp. z o.o. z siedzibą w Elblągu (82-300) przy ul. Żeromskiego 2, NIP :522-26-78-248.

Szczegóły oferty
Forma zatrudnienia:
Umowa o pracę
Branża:
Handel
Kontakt

Adres:

Elblągdis Sp. z o.o., 82-300 Elbląg, ul. Żeromskiego 2

Ogłoszenia premium

Ogłoszenia premium zapewniają nawet do kilku razy więcej odpowiedzi.
 KUPIE KAZDE AUTO.   SKUP AUT ZA

 KUPIE KAZDE AUTO.   SKUP AUT ZA GOTÓWKĘ

  • USZKODZONE
  • BEZ OPŁAT
  • DO POPRAWEK LAKIERNICZYCH
  • ZANIEDBANE
  • LUB INNE
  • DARMOWY DOJAZD LAWETA DO KLIENTA
  • AUTA OD 100zl-8000zl

ZADZWON A SIE DOGADAMY CO DO CENY

Restauracja Chicago poszukuje kandydatów na

Restauracja Chicago poszukuje kandydatów na stanowiska:

- Kelner

- Pizzerman

- Pomoc kuchenna

Zainteresowane osoby prosimy o składanie CV na adres mailowy bądź w lokalu przy ul. Wigilijnej 12.

Sprzedam działki budowlane w malowniczej

Sprzedam działki budowlane w malowniczej miejscowości Nowina położonej ok 3km od Elbląga. Działki znajdują się w sąsiedztwie nowego osiedla domków jednorodzinnych. Dogodny dojazd drogą asfaltową. Prąd woda przy granicy. Możliwość wydzielenia mniejszej lub większej działki według indywidualnych potrzeb kupującego. Kupujący zwolniony z opłaty skarbowej w wysokości 2%.

FAIRPLAY - firma  z 15 letnim

FAIRPLAY - firma  z 15 letnim doświadczeniem

oferuję:

REMONTY MIESZKAŃ - "POD KLUCZ"

POMOC W WYCENIE I DOBÓR MATERIAŁÓW GRATIS

i zapewnia naprawdę doświadczonych fachowców!

SPRZEDAM SUCHE BUKOWE  DREWNO OPAŁOWE W

SPRZEDAM SUCHE BUKOWE

DREWNO OPAŁOWE W PACZKACH

DO POCIĘCIA, ZA 2 PACZKI - LETNIA PROMOCJA!! NOWA CENA 300 ZŁ

MINIMALNA DOSTAWA 2 PACZKI

SPRZEDAM DREWNO OPAŁOWE

SUCHE  BUKOWE  Z SUSZARNI  - 150 ZŁ

KOSTKA - 150 ZŁ

MINIMALNA DOSTAWA PRZY 3 MP.

NIE ODPOWIADAM NA SMSy.

Dodaj ogłoszenie: prywatne  •   komercyjne    •   premium
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść i formę ogłoszeń