UWAGA!

Infolinia działu ogłoszeń
55 235 39 76
pon. - piątek
godz. 8.30 - 16.30

ogloszenia@portel.pl
Ok
Jeśli chcesz nawiązać kontakt z ogłoszeniodawcą, wypełnij formularz i kliknij na WYŚLIJ
Twój adres e-mail
Treść zapytania
Załączniki

Oferty przeznaczone wyłącznie dla osób dorosłych. Jeśli nie masz 18 lat, to idź lepiej odrobić lekcje albo pograć w piłkę.

Zatrudnię Ogł. nr 588148 z 2021-11-25 12:16:03

Hotel Srebrny Dzwon poszukuje Kucharza

Hotel Srebrny Dzwon Resort & Spa zlokalizowany jest w Kadynach nad Zalewem Wiślanym,

w bliskim sąsiedztwie Trójmiasta i szczyci się bogatymi tradycjami oraz rodzinną atmosferą.

Kucharz / Chef de partie / Junior Chef

Miejsce pracy: Kadyny (pow. elbląski)

Zakres obowiązków:

·         przygotowywanie potraw zgodnie z obowiązującymi zasadami żywienia;

·         komponowanie karty dań w restauracji / tworzenie nowych receptur;

·         nadzór nad przygotowaniem i estetyką podawanych dań i ich wydawaniem;

·         kontrola sprzedaży oraz kosztów oraz poprzez menu engineering;

·         uaktualnienie i dostosowanie do potrzeb rynku pakietów konferencyjno-bankietowych;

·         dobór dostawców oraz nadzór nad jakością zamawianej żywności;

·         kontrola stanów magazynowych, co-miesięczna inwentaryzacja;

·         sporządzanie grafików, rozdzielanie pracy między pomocników kuchennych;

·         nadzór nad przestrzeganiem zasad BHP & HACCP,

·         ścisłe przestrzeganie procedur hotelowych oraz RODO,

·         sprawdzanie stanu świeżości i jakości produktów;

·         dbanie o pozytywny wizerunek restauracji;

·         ścisła współpraca z dyrekcją w zakresie przyszłej koncepcji gastronomii w hotelu

Wymagania:

·         min. 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku;

·         aktualna książeczka badań Sanepidu;

·         motywacja do rozwijania umiejętności kulinarnych;

·         kreatywność; dyspozycyjność, dobra organizacja pracy

·         pozytywne nastawienie, zaangażowanie w wykonywaną pracę

·         dbałość o prawidłowy i terminowy przekaz informacji i dokumentów

·         mile widziana znajomość języka angielskiego

·         umiejętność współpracy w zespole, przywiązywanie wagi do wysokiej jakości obsługi

Oferujemy:

  • umowę o pracę na pełny etat lub inną formę współpracy
  • wdrożenie i współpracę przy wsparciu doświadczonego zespołu menedżerskiego,
  • stabilne zatrudnienie w firmie z doświadczeniem na rynku hotelarskim,
  • przyjazną atmosferę opartą na partnerstwie i wysokiej kulturze organizacyjnej,
  • profesjonalizm i satysfakcje zawodową, rozwój osobisty
  • szkolenia podnoszące umiejętności zawodowe, przygotowanie ścieżki kariery
  • coaching, możliwość rozwoju zawodowego i awansu

W sprawie szczegółów - kontakt telefoniczny 602 409 548

sekretariat@zengroup.pl

Szczegóły oferty
Forma zatrudnienia:
Umowa o pracę
Branża:
Gastronomia
Kontakt

Adres:

Hotel Srebrny Dzwon w Kadynach, Kadyny 31, 82-340 Tolkmicko

Ogłoszenia premium

Ogłoszenia premium zapewniają nawet do kilku razy więcej odpowiedzi.
Zatrudnię do prac budowlanych - wykończenia.
25 zł netto /godz.

Zatrudnię do prac budowlanych - wykończenia. 25 zł netto /godz.

ZŁOTA RĄCZKA NAPRAWI WSZYSTKO! MAM UPRAWNIENIA ELEKTRYCZNE, GAZOWE I CIEPŁOWNICZE. JEŚLI MASZ PROBLEM  Z

ZŁOTA RĄCZKA NAPRAWI WSZYSTKO! MAM UPRAWNIENIA ELEKTRYCZNE, GAZOWE I CIEPŁOWNICZE. JEŚLI MASZ PROBLEM  Z  HYDRAULIKĄ,   ELEKTRYKĄ, COŚ TRZEBA ZESPAWAĆ, WYREMONTOWAĆ   ŁAZIENKĘ, KUCHNIĘ,   ZAMONTOWAĆ KABINĘ PRYSZNICOWĄ LUB  WANNĘ. A MOŻE  POWIESIĆ ŻYRANDOL, LUSTRO LUB TELEWIZOR, WYMIENIĆ WĘŻYK CZY KRAN,   MOŻE ZEPSUŁA SIĘ SPŁUCZKA PODTYNKOWA?  PODŁĄCZĘ  KUCHENKĘ  I PŁYTĘ GAZOWĄ, PRALKĘ I ZMYWARKĘ.   PRZEPYCHAM RURY KANALIZACYJNE. WYSTAWIAM FAKTURY.

PRZEPROWADZKI, TANI TRANSPORT W ELBLĄGU- OSOBY DO NOSZENIA, WYWÓZ STARYCH MEBLIJESTEŚMY FIRMĄ, KTÓRA OD LAT

PRZEPROWADZKI, TANI TRANSPORT W ELBLĄGU- OSOBY DO NOSZENIA, WYWÓZ STARYCH MEBLI

JESTEŚMY FIRMĄ, KTÓRA OD LAT OFERUJE:

-PRZEPROWADZKI

-USŁUGI TRANSPORTOWE

-MONTAŻ/ DEMONTAŻ

-WYWÓZ STARYCH MEBLI

-CZYSZCZENIE MIESZKAŃ

ZAPEWNIAMY:

-BRAK USZKODZEŃ I ZABRUDZEŃ

-NAJWIĘKSZE ZDOSTĘPNYCH AUTA DOSTAWCZE, PRZYSTOSOWANE DO PRZEPROWADZEK

-TERMINOWOŚĆ-NISKIE CENY

-BRAK UKRYTYCH KOSZTÓW

-ZGRANĄ, PROFESJNALNĄ EKIPĘ

Skup wszystkich Aut
Zaświadczenie z kasacji
Dojazd
Pomoc Drogowa
Gotówka

Skup wszystkich Aut Zaświadczenie z kasacji Dojazd Pomoc Drogowa Gotówka

Działka o powierzchni ok. 4500m²położona w  miejscowości Gronowo  Górne ul. Agatowa na granicy

Działka o powierzchni ok. 4500m²położona w  miejscowości Gronowo  Górne ul. Agatowa na granicy miasta  Elbląg. Zlokalizowana przy głównej drodze, świetnie  nadaje się do prowadzenia wszelkiego rodzaju działalności gospodarczej. Możliwość najmu długoterminowego oraz wynajęcia mniejszej powierzchni placu. https://youtu.be/9WM5l7z-l4M

Osoby, które zainteresowało to ogłoszenie obejrzały również:

Zatrudnię osobę na stanowisko recepcjonista-pomoc fryzjera
Dodaj ogłoszenie: prywatne  •   komercyjne    •   premium
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść i formę ogłoszeń