UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później
Oferty przeznaczone wyłącznie dla osób dorosłych. Jeśli nie masz 18 lat, to idź lepiej odrobić lekcje albo pograć w piłkę.

Zatrudnię Ogł. nr 874463 z 2019-08-21 09:57:18

 Jeśli lubisz rozmawiać z ludźmi, a

Jeśli lubisz rozmawiać z ludźmi, a wyzwania Cię motywują zapracuj na swój sukces i zostań członkiem zespołu Flexcraft Polska Sp. z o. o. !

Zatrudnimy osobę, która zajmie się rekrutacją i selekcją osób zainteresowanych podjęciem pracy na terenie Holandii.

Opis stanowiska:

  • selekcja aplikacji pod kątem oczekiwań klienta
  • przeprowadzanie rozmów kwalifikacyjnych wraz z weryfikacją poziomu znajomości języka angielskiego
  • przygotowywanie rekomendacji kandydatów (również w języku angielskim)
  • aktywne poszukiwanie osób zainteresowanych podjęciem pracy w Holandii - tworzenie i zamieszczanie ogłoszeń, wysyłanie ofert pracy itp.

Wymagania:

  • znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację
  • samodzielność oraz dobra organizacja czasu pracy
  • dbałość o najwyższy standard obsługi i realizacji projektów
  • zaangażowanie i odpowiedzialność
  • wysokie zdolności interpersonalne i kultura osobista
  • dobra znajomość obsługi komputera i pakietu MS Office
  • bardzo mile widziane doświadczenie w rekrutacji

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie z systemem premiowym
  • szkolenie oraz przygotowanie do pracy
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • pracę w dynamicznym, przyjaznym zespole
  • elastyczne warunki pracy
  • stabilne zatrudnienie
  • codzienny kontakt z językiem angielskim
  • pakiet usług medycznych

Jeśli nasza oferta Cię zainteresowała, spełniasz wymagania i chcesz pracować w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku prześlij swoją aplikację już dziś.

Praca w biurze w Elblągu! Rozważymy również współpracę zdalną!

Agencja Zatrudnienia Flexcraft od wielu lat skutecznie wspiera polskich przedsiębiorców w procesach personalnych oraz kieruje polskich kandydatów do holenderskich zakładów pracy.

Dzięki konsekwentnym działaniom jesteśmy konkurencyjni i dobrze postrzegani.

Jesteśmy w pełni certyfikowaną agencją pracy - KRAZ 273.

Specjalizujemy się zarówno w pośrednictwie pracy na terenie RP jak i delegowaniu pracowników do krajów UE

Szczegóły oferty
Forma zatrudnienia:
Umowa o pracę
Branża:
Obsługa biurowa
Kontakt

Adres:

Flexcraft Polska Sp. z o.o.

Tel.:

55 XXX XX XX (pokaż)

Kom.:

50X XXX XXX (pokaż)

WWW:

www.flexcraft.pl

Ogłoszenia premium

Ogłoszenia premium zapewniają nawet do kilku razy więcej odpowiedzi.
Nowa restauracja w Elblągu poszukuje osób na stanowisko: kierownik sali/kelner. Oferujemy: - Umowę o pracę - Atrakcyjne wynagrodzenie - System premiowy Zainteresowane osoby proszę o wysyłanie CV na adres mailowy.
TRANSPORT, PRZEPROWADZKI, WYWÓZ ŚMIECI
TRANSPORT, PRZEPROWADZKI, WYWÓZ ŚMIECI Przeprowadzki pokoju, mieszkania, domu, usługi przeprowadzkowe. Montaż i domontaż mebli i sprzętu Wywóz przedmiotów gabarytowych, śmieci, gruzu, czyszczenie pomieszczeń Transport pojedynczych mebli i ...
STUDIO ALBION ZAPRASZA NA LEKCJE JĘZYKA
STUDIO ALBION ZAPRASZA NA LEKCJE JĘZYKA ANGIELSKIEGO
sprzedam lokal użytkowy na ul. Ogólnej w
sprzedam lokal użytkowy na ul. Ogólnej w Elblągu, powierzchnia użytkowa 90m2 dół oraz 60m2 góra. dodatkowe wejście co stwarza możliwość stworzenia dwóch lokali, oddzielne toalety i pomieszczenia gospodarcze, ogrzewanie podłogowe elektryczne z możliwością ...
Wynajmę mieszkanie 60m2 4-pokojowe+kuchnia+łazienka+wc, kompletnie umeblowane i wyposażone w sprzęt AGD. Mieszkanie o okolicach rynku. Koszt wynajmu 2000tys. (w tym czynsz do SM)+gaz i energia elektryczna wg liczników. Oferty tylko długoterminowe. Kaucja zwrotna w wysokoswy kosztu wynajmu.
Dodaj ogłoszenie: prywatne  •   komercyjne    •   premium
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść i formę ogłoszeń