UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później
Infolinia działu ogłoszeń
55 235 39 76
pon. - piątek
godz. 8.30 - 16.30

ogloszenia@portel.pl
Ok
Jeśli chcesz nawiązać kontakt z ogłoszeniodawcą, wypełnij formularz i kliknij na WYŚLIJ
Twój adres e-mail
Treść zapytania
Załączniki

Oferty przeznaczone wyłącznie dla osób dorosłych. Jeśli nie masz 18 lat, to idź lepiej odrobić lekcje albo pograć w piłkę.

Zatrudnię Ogł. nr 982416 z 2020-09-16 12:39:30

MEBLE WÓJCIK

poszukuje kandydata na stanowisko :

Specjalista ds. Zakupów

Miejsce pracy Elbląg

Zakres obowiązków:

  • Poszukiwanie i realizacja najkorzystniejszych możliwości zakupu zapotrzebowania zgłaszanego przez inne działy
  • Prowadzenie i usprawnianie procesu realizacji zapotrzebowania zakupu i pełna obsługa
  • Kompleksowa obsługa dokumentacji zapytań ofertowych, ofert dostawców oraz ustalonych i zatwierdzonych warunków współpracy z dostawcą
  • Ustalanie warunków współpracy z nowym dostawcą: cena, warunki dostawy, warunki płatności
  • Negocjowanie warunków współpracy z dostawcą w trakcie jej trwania
  • Umiejętność klasyfikacji zakupów
  • Szczegółowa i ciągła weryfikacja dostawców – nowych i aktualnych (status prawny, podatkowy i inne). Prowadzenie bieżącej oceny dostawców
  • Przekazywanie dostawcom wymagań jakościowych Spółki, nadzór nad standardem jakościowym.
  • Nadzór nad przyjmowaniem środków trwałych i WNIP
  • Dostarczanie, nadzór i aktualizacja danych w systemie operacyjnym Spółki
  • Analiza w okresach wartości i wielkości zakupów oraz stanów magazynowych
  • Kontrola i potwierdzanie rozliczeń finansowych z dostawcami
  • Raportowanie bezpośrednio do Dyrektora Działu Zakupów i Zaopatrzenia
  • Uczestnictwo w projektach inwestycyjnych w zakresie określania specyfikacji oraz dokonywania zakupów

Wymagania:

  • Wykształcenie min średnie
  • Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku min 2 lata
  • Znajomość języka angielskiego lub niemieckiego
  • Mile widziane doświadczenie w branży produkcji mebli
  • Praktyczna znajomość obsługi pakietu MS Office, w szczególności dobra znajomość programu Excel,
  • Umiejętność pracy w zespole, zaangażowanie w wykonywane zadania,
  • Odpowiedzialność oraz wysoka kultura osobista,
  • Bardzo dobra organizacja czasu pracy,
  • Wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na umowę o pracę w stabilnej, renomowanej  i dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • Możliwość rozwoju zawodowego oraz podnoszenia własnych kompetencji.
  • Pakiet benefitów

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o przesłanie swojego CV na adres : rekrutacja@meblewojcik.pl w temacie podając nazwę stanowiska.

Prosimy o umieszczenie w CV klauzuli zgody na przetwarzanie danych osobowych o poniższej treści:

Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb aktualnej i przyszłych rekrutacji

Szczegóły oferty
Forma zatrudnienia:
Umowa o pracę
Branża:
Produkcja
Kontakt

Adres:

ul. Mazurska 45, Elbląg

(Ogłoszeniodawca zweryfikowany przez portEl.pl)

Ogłoszenia premium

Ogłoszenia premium zapewniają nawet do kilku razy więcej odpowiedzi.
KUPIĘ KAŻDE AUTO, PŁACĘ   GOTÓWKĄ OD

KUPIĘ KAŻDE AUTO, PŁACĘ   GOTÓWKĄ OD RĘKI    !!! STAN OBOJĘTNY !!! GOTÓWKA I ODBIÓR OD ZARAZ !!!  NOWSZE i  STARSZE AUTA Z ROCZNIKÓW 1996-2017r. NAJLEPIEJ CAŁE ŁADNE I SPRAWNE. A TAKŻE PO WYPADKU, USZKODZONE, ZANIEDBANE, BEZ WAŻNYCH OPŁAT, ZBĘDNE, ANGLIKI, MOTOCYKLE i  INNE. CHCESZ SPRZEDAĆ SWOJE AUTO POTRZEBUJESZ GOTÓWKI STARE AUTO JEST CI NIE POTRZEBNEZADZWOŃ, KUPIĘ JE OD RĘKI !!

Potrzebny operator minikoparki

Polerowanie lamp jak również polerowanie karoserii samochodowej. Zadowolenie klienta 100%.

zatrudnię operatora koparki

WYWÓZ ŚMIECI- UTYLIZACJA MEBLI, GRUZU, SPRZĘTU

WYWÓZ ŚMIECI- UTYLIZACJA MEBLI, GRUZU, SPRZĘTU ITP. WYWÓZ NA WYSYPISKO

Utylizacja

Nasi pracownicy spakują, przeniosą i wywiozą zbędne przedmioty. Możliwy demontaż, wyburzenie. Zapewniamy własne worki oraz kartony. Na życzenie klienta wystawiamy faktury VAT. Zajmujemy się również transportem i przeprowadzkami.

Wywozimy:

  • Meble, wersalki, tapczany itp
  • Odpady budowlane regipsy, płytki
  • Gruz luzem oraz w workach
  • Sprzęt RTV/AGD  telewizory, pralki, lodówki itp.
  • Złom
  • Wszystkie inne odpady i śmieci

Osoby, które zainteresowało to ogłoszenie obejrzały również:

PRACA BIUROWA NA STANOWISKU ADMINISTRATOR SERWISU
Poszukuję osób do dodatkowej pracy chałupniczej.
Firma RAK mieszcząca się w Raczkach Elbląskich poszukuje kobiet i mężczyzn chętnych do pracy przy produkcji świec (różne stanowiska).
Dodaj ogłoszenie: prywatne  •   komercyjne    •   premium
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść i formę ogłoszeń